فعال نمودن تبلغات در بالای صفحه Ipb 2.0.4

سلام به دوستان و اساتید محترمی که با IPB سر رو کار دارند .
من می خواستم که در با لای صفحه های این IPB یکسری تبلغات اضافه کنم هرچه دنبال گزینه که مناسب این کار باشه گشتم ندیدم ولی این کار شدنی هستش به این صورت که در این سایت می بینید .
http://forum.winbeta.net
ممنونمی شم اگر که راهنمائی بفرمائید .

Parham

Well-Known Member
سیستم که در بالای انجمن های سایت وین بتا هستش ، یک کد ساده هستش و سیستم مدیریت تبلیغات نیستش ... برنامه های مختلفی‌ مانند PhpNewAds یا ... هستند که به صورت جداگانه رو سیستم نصب میشوند و امکانات زیادی هم دارند ... میتونید از آنها استفاده کنید و با ویرایش کردن فایل ها حالا چه در سیستم IPB چه در برنامه های دیگر یا حتی‌ صفحات ساده از آن استفاده کنید ...

par_ham گفت:
سیستم که در بالای انجمن های سایت وین بتا هستش ، یک کد ساده هستش و سیستم مدیریت تبلیغات نیستش ... برنامه های مختلفی‌ مانند PhpNewAds یا ... هستند که به صورت جداگانه رو سیستم نصب میشوند و امکانات زیادی هم دارند ... میتونید از آنها استفاده کنید و با ویرایش کردن فایل ها حالا چه در سیستم IPB چه در برنامه های دیگر یا حتی‌ صفحات ساده از آن استفاده کنید ...

سلام دوست عزیز

ممنون از راهنمائی شما این برنامه رو از کجا می تونم گیر بیارم ؟

Parham

Well-Known Member
خیلی‌ راحت میشد با یک جستجو در گوگل به جواب برسید ... به هر حال میتونید سایت این برنامه را از اینجا ببینید ...

par_ham گفت:
خیلی‌ راحت میشد با یک جستجو در گوگل به جواب برسید ... به هر حال میتونید سایت این برنامه را از اینجا ببینید ...
آقا ممنون از از لینکی که گذاشتید
من هر چی توی گوگل گشتم نتونستم کرک این برنامه رو گیربیارم
در این برنامه که من دانلود کردم ورژن : 2.0.6 هستش
ممنون می شم اگر مسائدتی کنید .

Parham

Well-Known Member
کرک ؟ به هیچ کرک نیاز نداره این برنامه ! یک برنامه مجانی‌ هستش دوست عزیز ... یه نگاهی‌ به خود سایت میکردی همه چیز دستگیرت میشد ...

par_ham گفت:
کرک ؟ به هیچ کرک نیاز نداره این برنامه ! یک برنامه مجانی‌ هستش دوست عزیز ... یه نگاهی‌ به خود سایت میکردی همه چیز دستگیرت میشد ...

سلام
آقا من چون در فایل های دانلودی LICENSE رو دیدم گفتم شاید کرک بخواد

خوب حالا این برنامه چطوری نصب می شه .
باید در مسیر root نصب بشه و یا در یک مسیر دیگه ( منظورم در یک پوشه دیگه )
اگه بچه لطف کنن راهنمائی کنند ممنون می شم .

Parham

Well-Known Member
مثل یک برنامه مدیریت محتوا میتونید اونو در Root اصلی‌ یا در یک Subdomain یا یک فلدر بریزی و ... یکم وقت بذاری همه چیز دستت میاد ... در چند تا از پست ها در همین سایت مجید و یا سایر دوستان در مورد امکانات این برنامه صحبت کردن ... یک جستجو هم بکنی‌ بد نیستش

par_ham گفت:
مثل یک برنامه مدیریت محتوا میتونید اونو در Root اصلی‌ یا در یک Subdomain یا یک فلدر بریزی و ... یکم وقت بذاری همه چیز دستت میاد ... در چند تا از پست ها در همین سایت مجید و یا سایر دوستان در مورد امکانات این برنامه صحبت کردن ... یک جستجو هم بکنی‌ بد نیستش

شما هم اگر کمک کنید ممنون می شم .

من این کارا رو انجام دادم و برنامه رو نصب کردم در یک Subdomain دیگر حالا چطوری می تونم برای یک سایت دیگر مثل فروم اون سایت ازش برای تبلیغاتو یا هم بنر استفاده کنم .

لطفا بیشتر راهنمائی کنید .

پیشاپیش ممنون می شم از لطف شما دوستان عریز

tarooneh

Member
اصلا چرا از phpadsnew ؟
اگه html بلد باشی با ویرایش wrapper میتونی تبلیغاتت رو اضاافه کنی به بالا یا پایین صفحه!

من به Html وارد نیستم به همین دلیل به دنبال یک نرو افزار مدیریتی برای بنرها و یا تبلغات بودم که بتونم ازش استفاده کنم و دوستان این رو به من معرفی کردند .
حالا در اینجا من از شما دوستان خویبم کمک می خواهم .

tarooneh

Member
حتما با کمال میل
میتونی از برنامه front page کمک بگیری برای دریافت کد html

Parham

Well-Known Member
tarooneh گفت:
اصلا چرا از phpadsnew ؟
اگه html بلد باشی با ویرایش wrapper میتونی تبلیغاتت رو اضاافه کنی به بالا یا پایین صفحه!

دوست عزیز ایشون می‌خواد یک کد قرار بده که بنر ها به صورت رندوم در هر صفحه نمایش داده بشه ... حالا شما حساب کن که با Ticker بخواد بالا پائین بشه ... چقدر طول بکشه که صفحه بارگزاری بشه ... در ثانی‌ وقتی‌ برنامه هستش که می‌تونه به راحتی‌ این کار را انجام بده و در هر لحظه بدونه که چقدر رو هر کدام از لینک ها کلیک شده و مشخصات دیگر ... چرا بیاد از HTML استفاده کنه ... من هم که لینک دریافت را قرار دادم و مدیریت هم فکر نمیکنم کار سختی‌ باشه ...

par_ham گفت:
دوست عزیز ایشون می‌خواد یک کد قرار بده که بنر ها به صورت رندوم در هر صفحه نمایش داده بشه ... حالا شما حساب کن که با Ticker بخواد بالا پائین بشه ... چقدر طول بکشه که صفحه بارگزاری بشه ... در ثانی‌ وقتی‌ برنامه هستش که می‌تونه به راحتی‌ این کار را انجام بده و در هر لحظه بدونه که چقدر رو هر کدام از لینک ها کلیک شده و مشخصات دیگر ... چرا بیاد از HTML استفاده کنه ... من هم که لینک دریافت را قرار دادم و مدیریت هم فکر نمیکنم کار سختی‌ باشه ...
سلام ما نصبش کردیم درست متوجه نشدیم که چطوری میشه با اون کار کرد .
یا علی بگو و کمک کن تا ما هم استارت کنیم :wink:

tarooneh

Member
par_ham گفت:
آقا چی شد این آموزش؟

جدیدترین ارسال ها

بالا