فروم ipb فارسي براي دانود.

Persia!

Member
Majid گفت:
اكثر اين برنامه هاي منبع باز !! (Open Source) درآمدشون از ساپورت هستش.. يعني حتي شما از VB هم ميتوني بصورت كرك شده استفاده كني اما اونطوري ديگه اگ هر مشكلي پيش بياد بر عهده خودته و اونا ديگه ساپورتت نميكنند..

مجيد
راستش رو بخواين من از vBulletin بيشتر از همه خوشم مياد. فقط مشکلم اينه که vB پوليه. (اگه اشتباه نکنم سالي 80 دلار يا خريد نسخه دائمي به قيمت 160 دلار) اينجوري که مي گن اگه ما VB کرک شده رو نصب کنيم و سايتش بفهمه، مي تونه سايت و حتي سرور هاست رو ببنده.
منظور شما آقا مجيد اينه که اگه ما از ساپورت چشمپوشي کنيم مي تونيم از VB استفاده کنيم و مشکلي برامون پيش نياد؟

ممنون.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
چرا همونطوري كه خودت هم گفتي ميتونن سايت رو بلوك كنن.. اما در كل گفتم.. ممكنه شما استفاده بكنيد و اونها هم نفهمن اما نميتونيد از امكانات ساپورتشون استفاده كنيد

مجيد

Persia!

Member
خوب پس جمعبندي بحث اينه كه اگه كسي بخواد فروم فارسي داشته باشه و با خيال راحت استفاده كنه الآن دو تا انتخاب بيشتر نداره:
1- PHPBB
2- IPB(از آقا کامي ياد گرفتم که از تو Cpanel ميشه اينو نصب کرد و فارسيش کرد. پس مشکل نقض کپي رايت نداره)
(لازمه از همه بچه هايي که تو فارسي کردن اينها زحمت کشيدن و بدون هيچ چشمداشتي در دسترس بقيه قرار دادند تشکر کنم. دستتون درد نکنه)

به نظر شما آقا مجيد(و بقيه دوستان) کدوم بهتره؟ مزايا و معايب هر کدوم چيه؟

ممنون.

shahrokh_xp

Active Member
Majid گفت:
چرا همونطوري كه خودت هم گفتي ميتونن سايت رو بلوك كنن.. اما در كل گفتم.. ممكنه شما استفاده بكنيد و اونها هم نفهمن اما نميتونيد از امكانات ساپورتشون استفاده كنيد

مجيد
آقا مجيد همون طوري كه قبلاْ هم بحث شده بود اين نسخه هاي nullified هميچ وقت با سرور اصليشون تماس نميگيره.ولي اگه يه وقت سايتتون معروف بشه و بفهمن شايد بتونن كاري بكنن. :wink:

VBULLETIN كد تبليغ جهت جاسوسى داره و يه مدت به خيلى از سايتها ايميلى جهت اخطار فرستادند
البته اگر مسلط به PHP باشيم مىشه ورش داشت

Persia! عزيز راست مىگه، با هاستت تماس گرفته ميشه و اون مجبوره

اما invisionboard فكر نكنم اين كار رو بكنه

Mohi Design

Member
فايلاي زبون فارسي كه دانلود نمي شن !!! من نياز دارم ... هر جا ميرم يه مشكلي داره ...

kami_mz

Well-Known Member
اونو که قبلا هم گفتم بي خيالش شدم. يکي از دوستان يه کارايي کرده. الان لينکشو مي دم.

جدیدترین ارسال ها

بالا