فرومم با آواتار مشکل داره و ارور میده

سلام دوستان
من يک فروم phpbb نصب کردم از اولش با آواتار مشکل داشت يعني موقعي که مي خواي آواتار رو انتخاب کني ارور ميده ، اين ارور رو ميده :
Warning: move_uploaded_file(./images/avatars/53173170744db2fb5881ed.jpg): failed to open stream: Permission denied in /home/ecair/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php on line 288

Warning: move_uploaded_file(): Unable to move '/tmp/phptwkZaS' to './images/avatars/53173170744db2fb5881ed.jpg' in /home/ecair/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php on line 288

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ecair/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/ecair/public_html/forum/includes/page_header.php on line 483

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ecair/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/ecair/public_html/forum/includes/page_heade​
ضمنا وقتي آواتار رو تو جاي ديگه اپلود ميکني و آدرسشو قرار ميدي مشکلي نداره و درست نشون ميده بدون هيچ اروري ولي وقتي آپلود ميکني و ok ميکني ارور ميده ، ضمنا من فولدر Images ، Avtars ، Includeو فايل usercp_avatar.php رو هم سطح دسترسي شون رو روي 777 قرار دادم بنظرتون مشکل از کجاست ؟؟
ممنون ميشم راهنماييم کنيد .
اینم آدرس فرومم : www.forum.eca.ir

Hyper

Active Member
چون ممکنه مودی نصب کرده باشید ، خطوط حدود 288 از فایل usercp_avatar.php رو اینجا بزارید
تا من ببینم این خطای پرمیشن مربوط به چیه

یا اگه فایل رو زیپ کرده و اینجا بزارید من بهتر میتونم کنترل کنم ...

رضا

Hyper گفت:
چون ممکنه مودی نصب کرده باشید ، خطوط حدود 288 از فایل usercp_avatar.php رو اینجا بزارید
تا من ببینم این خطای پرمیشن مربوط به چیه

یا اگه فایل رو زیپ کرده و اینجا بزارید من بهتر میتونم کنترل کنم ...

رضا
سلام رضا جان
آقا من این فایل رو با ادیتور Cpanel باز کردم و محتوایات توشو داخل یک txt کپی کردم و اینجا قرار دادم ممنون میشم بهم بگی چی کار کنم
با سپاس فراوان

پیوست ها

• usercp_avatar.txt
    4.2 کیلوبایت · بازدیدها: 2

Hyper

Active Member
به نظر میرسه فایل شما ناقصه !

این رو جایگزین کنید ( پشتیبان گیری یادتون نره ) :

رضا

پیوست ها

• usercp_avatar.rar
    3.6 کیلوبایت · بازدیدها: 2