فروش vnp مجازه یا غیر مجاز

MJ Rayaneh

Well-Known Member
غير مجاز.
شنيدم كه يه سال حبس داره! :-? نميدونم راسته يا نه ...
ولي توي شهرستان ما كه دارن مثل كارت اينترنت ميفروشند ... :lol:

Mandana

Active Member
توی نمایشگاه کامپیوتر مشهد که نمایشگاه بین المللی هم هستش گاهن، آزادانه خرید و فروش میشد!
خیلی راحت سر در غرفه ها نوشته بود فروش اش رو...
تا اونجایی که می دونم غیر مجازه.اما شاید مجوزی چیزی هم لازم داشته باشه... شاید هم مسئولان نمایشگاه نمی دونستن وی پی ان چیه :دی

Ray9.net

Member
منم همین سوال را دارم واقعا" مجازه یا غیر مجازه چون داخل شیرازم دارن مثل کارت اینترنت به همراه یک سی دی که کانکشن داخل می فروشند و هنوز کسی بهشون گیر نداده ؟
حالا اساسا" ارزشش را دارد یک سرویس vpn راه انداخت

1eng.ir

Member
جدیداً خیلی گیر دادن !
ولی واسه منم سواله که چرا تو شهرستانها این همه آزادانه به فروش میرسه ؟!

Ray9.net

Member
من راستش تو فکر ایجاد سرویس هستم می خواهم بدونم اگر غیر قانونی هست و ارزش نداره تو کارش نروم و انرژی را بگذارم تو داره دیگه.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
فروش vpn خیلی خیلی خییییییییییییییییییییییییییییلی سود داره!
سرویس vpn می خواستم راه بندارم، اما به لایحه ای که مجلس تصویب کرده که حکم اعدام و.... منصرف شدم.
خیلی ریسک داره...

1eng.ir

Member
درود بر شما
فروش vpn خیلی خیلی خییییییییییییییییییییییییییییلی سود داره!
سرویس vpn می خواستم راه بندارم، اما به لایحه ای که مجلس تصویب کرده که حکم اعدام و.... منصرف شدم.
خیلی ریسک داره...
اعدام ؟!
میتونی بگی کدوم لایحه ؟
شنیدم جریمه و ... داره، ولی اعدام رو نشنیدم بودم!

آخرین ویرایش:

Ray9.net

Member
واقعا" حکم اعدام داره فکر نمی کنم؟
به نظر شما چیزی می مونه برای کار کردن داخل اینترنت با این وضعیت؟

Cman.Design

Member
حکم اعدام نداره ولی حبس داره . الان اونایی که توی برنامه ی شوک بودن چندین سال انگار محکوم به حبس شدن ( البته از یکی هم شنیدم اعدام بوده .. )

1eng.ir

Member
حکم اعدام نداره ولی حبس داره . الان اونایی که توی برنامه ی شوک بودن چندین سال انگار محکوم به حبس شدن ( البته از یکی هم شنیدم اعدام بوده .. )
زندان رو هم فکر نمیکنم داشته باشه! یا اگه داره زیاد نیست!
جریمه داره + اخراج از دانشگاه (اگه دانشجو باشی) + ...

Ray9.net

Member
من پرسیدم vpn مشکلی ندارد ولی شما به هر نحوی فیلترینگ مخابرات را دور بزنید غیر مجاز هست و حکم دارد حالا اگر شما vpn بدهید چون فیلتر را دور می زنید غیر مجاز هست پس جرم دارد.
این هایی هم که دارن می فروشند فقط لازمه شما لوشون بدهید و بگویید داره آنتی فیلتر می فروشد مشکل حل است درش را تخته می کنند.
تمام شد.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
من خودم در رابطه با اینکه حکم اعدام داره، تایپیک زدم.
پست های منو جستجو کنید...

saeedesign

Member
محکوم به اعدام کسانی بودن که از این کار و با فریب کار های دیگر مرتکب می شدن...
فروش vpn مانند بعضی از مسائل دیگر که فروش آن در قانون غیر مجاز است مانند ماهواره ، مشروبات الکلی و... منع شده است ولی متاسفانه نظارت خوبی روی این مسئله نمی شود و گاها نظارت ها مقطعی می باشد.درست مثل زمانی که شروع به جمع کردن دیش های ماهواره می کنند که امروز جمع می کنند وفردا دوباره روی پشت بام ها هست.
در مورد جزای فروش هم مانند کارهای خلاف دیگر شما به دادگاه احضار می شید و احتمال زیاد حبس و مدت آن بستگی به عمل شما دارد.

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا