فروش پرتال موزيك

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Miladz

Member
سر يه پرتال چقدر اينجا دعوا شده !!!!
اين بحث رو قفل كنيد تموم بشه بره !!!

aghahamidgol2

Active Member
سر يه پرتال چقدر اينجا دعوا شده !!!!
اين بحث رو قفل كنيد تموم بشه بره !!!
milad jan ( sharmande farsi naneveshtam keyboad kharab shod):

iran juri hast ke agar chizi nagi nafahm farz mishi va to saret mikhan bezanan ...
man shakhsan nemizaram kasi be man tohin kone kasi ke tarze sohbatesh ba digaran dorost nist ....

Parham

Well-Known Member
حیف که در حدی نیستی‌ که بخوام جوابی‌ بهت بدم ...

aghahamidgol2

Active Member
حیف که در حدی نیستی‌ که بخوام جوابی‌ بهت بدم ...

ببین تا حالا جواب دادی ... مظلوم نمایی نکن باشه ؟ خودتو نشون بده همونی که هستی !!!!!!!!
در ضمن خودتو زیاد نبین ... کسی نیستی ... تو و امثال شما ایران را همیشه جهان سومی نگه خواهند داشت ...

خودتو زیاد بزرگ نبین چون به جز خراب کردن مدیران مجید انلاین کار دیگه ای بلد نیست پس فکر نکن چیزی هستی :)

مودب صبحت کن یعنی یاد بگیر با کاربر ها مودن صحبت کنی ...

S4DEGH

Well-Known Member
اي بابا !

باز كه دعوا شد !

خب aghahamidgol2 عزيز پرهام قوانين رو يادآوري كرد . من چون ديدم ايشون اين رو گفتن ديگه نگفتم و لينك هارو دادم!

بالاخره بايد به قوانين احترام گذاشت .:)

پرهام هم ، اينطوري كه من ميشناسمش آدمي نيست كه به كسي توهين كنه ! شايد شما بد برداشت كردي ...
نبايد زحماتي كه پرهام براي اينجا كشيد رو ناديده گرفت . شايد در ظاهر نباشه ولي در باطن مشخص ميشه . :wink:
و مطمئن هستم جز سوء تفاهم چيزه ديگه اي نيست ! :lol:

حالا بيايد همديگه رو بقل كنيد و روي همو ببوسيد ! :D :oops:

aghahamidgol2

Active Member
اي بابا !

باز كه دعوا شد !

خب aghahamidgol2 عزيز پرهام قوانين رو يادآوري كرد . من چون ديدم ايشون اين رو گفتن ديگه نگفتم و لينك هارو دادم!

بالاخره بايد به قوانين احترام گذاشت .:)

پرهام هم ، اينطوري كه من ميشناسمش آدمي نيست كه به كسي توهين كنه ! شايد شما بد برداشت كردي ...
نبايد زحماتي كه پرهام براي اينجا كشيد رو ناديده گرفت . شايد در ظاهر نباشه ولي در باطن مشخص ميشه . :wink:
و مطمئن هستم جز سوء تفاهم چيزه ديگه اي نيست ! :lol:

حالا بيايد همديگه رو بقل كنيد و روي همو ببوسيد ! :D :oops:
سلام صادق جان خوبی ؟
آقا صادق شما به نظرت توهین کردن به کاربران اون هم کاربران قدیمی را صلاح می دونی .... مهم نیست من بی شعور هستم و در حد سایت نیستم فوق اش اینه دیگه تو این انجمن ها نمی آم مثل سامان و امثال اون که به خاطر چند نفر بی لیاقت قربانی شدند همه هم می دونند این کاربران خیلی خوب بودند ولی خب ...

آقا صادق بعد از مدیران اصلی شما مدیران محترم هم باید به حذف ارزش های سایت کوشش کنید و نگذارید تمامی زحمات شما زیر سوال برود ....

اما این طرز برخورد نیست ... مدیر هر کی شد که دهنش باز نباید بشه ... هر چی می خواد بگه جوابشو که باید داد هیچ جلوش هم باید وایساد فکر نکنه خبریه ...

Miladz

Member
حميد خان حرف شما صحيح هست ما تو سايت مجيدآنلاين مهمان هستيم
ميزبان ها بايد به مهمان ها خيلي احترام بگذارن پس ميربان هاي اينجا هم همين برخورد رو بايد داشته باشن!!!
اما خب هر كسي اخلاق خودش رو داره نمي شه گفت چون من جنوبي هستم خون گرم هستم مهمان نوازم
حتما همه هم بايد مثل من باشن به نظر من حميد جان زياد جدي نگير اين برخورد ها رو
دوستاني داشتم برخوردهاشون كه يادم مياد به خدا خجالت ميكشم اسم دوست رو به زبون بيارم
كسايي كه ميليوني بهشون حال دادم البته از لحاظ مادي معنوي كه ديگه جا گفتن نداره

آخرین ویرایش:

aghahamidgol2

Active Member
حميد خان حرف شما صحيح هست ما تو سايت مجيدآنلاين مهمان هستيم
ميزبان ها بايد به مهمان ها خيلي احترام بگذارن پس ميربان هاي اينجا هم همين برخورد رو بايد داشته باشن!!!
اما خب هر كسي اخلاق خودش رو داره نمي شه گفت چون من جنوبي هستم خون گرم هستم مهمان نوازم
حتما همه هم بايد مثل من باشن به نظر من حميد جان زياد جدي نگير اين برخورد ها رو
دوستاني داشتم برخوردهاشون كه يادم مياد به خدا خجالت ميكشم اسم دوست رو به زبون بيارم
كسايي كه ميليوني بهشون حال دادم البته از لحاظ مادي معنوي كه ديگه جا گفتن نداره

سلام میلاد جان .... معرفت تو و امثال تو نبود که دیگه ....
من بیخیال می شم بزار هر کی هر جوری که فرهنگش هست برخورد کنه...
مخلص شما و هر چی بچه ی گرم جنوب هم هستیم داداش :)

magserver

Member
بابا همه اينا سره اينه كه آقا حميد اومده گفته من فلان چيز رو دارم ولي مي‌فروشم {البته فمر مي‌كنم ...{ ...
به خدا به نظر منم اين مشكلي نداره
درسته تبليغات الكي مجاز نيست ولي شايد خود طرف هم راضي به خريد باشه ...

اصلا يه تاپيك به اسم بازارچه بزنيد
مشكل حل بشه

aghahamidgol2

Active Member
بابا همه اينا سره اينه كه آقا حميد اومده گفته من فلان چيز رو دارم ولي مي‌فروشم {البته فمر مي‌كنم ...{ ...
به خدا به نظر منم اين مشكلي نداره
درسته تبليغات الكي مجاز نيست ولي شايد خود طرف هم راضي به خريد باشه ...

اصلا يه تاپيك به اسم بازارچه بزنيد
مشكل حل بشه

نه داداش مشکل این نبود ! توجه کن از اول بخون ببین من به کسی چیزی نمی خواستم بفروشم ...
در کل یک محصول معرفی کردم در مجید انلاین اون هم پول پست و سی دی را می خواستم که دیدم ارزش نداره بخوام به کسی سرویس بدم !
در ضمن من تو تاپیک های اینجا هر چیزی که فارسی کردم رایگان دادم و برای دانلود گذاشتم ... :)
مخلصیم

Miladz

Member
من هم دوست تو Uk زياد دارم شهرام ياسي ....
خيلي دوستان نازي هستن زماني من هم مي خواستم اونجا بيام اما متاسفانه
ازدواج و شركت دست و پاي ما رو زنجير كرد !!!!
شايد واسه دوره كارشناسي ارشد بتونم بيام اونجا حميد جان Melad آيدي ياهو مسنجر من هست اگه دوست داشتي به لسيت دوستات اضافه كن !!!
اميد وارم بتونم دوست شما هم باشم !!!

S4DEGH

Well-Known Member
من خودم با توهين شديدا مخالفم . اصلا خودم برخورد ميكنم .

ولي عزيز من توهيني نديدم ! خدايي خودت ببين :
این سایت برای خرید و فروش نیست ، اگر باز هم مشاهده بشه دسترسی‌ محدود خواهد شد !
شما نیاز نداره به مدیر اینجا بگی‌ چی‌ کار بکنه ، چه کاری انجام نده ! سایت قانون داره که موقع عضو شدن به ظاهر تائید کردید !

بنظرت حرف هاي بالا توهين حساب ميشه ؟

اولي كه قوانين تذكر داده شده .
دومي هم يك جمله خبري هست ! ( البته قبول دارم كمي تند و زود بود ولي ... )

خلاصه من دوست ندارم بين بچه هاي اينجا كدورت پي بياد .

شما aghahamidgol2 عزيز . فرد فهميده اي هستي و نبايد سر اين جور مسائل بحث كرد . اونم همونطوري كه گفتم فقط سوء تفاهم هست .

Parham

Well-Known Member
عجیب هستش... من معمولا بیخودی به کسی‌ چیزی نمیگم اما این فرد بی‌ احترامی بی‌ دلیل کرد...

aghahamidgol2

Active Member
من خودم با توهين شديدا مخالفم . اصلا خودم برخورد ميكنم .

ولي عزيز من توهيني نديدم ! خدايي خودت ببين :

بنظرت حرف هاي بالا توهين حساب ميشه ؟

اولي كه قوانين تذكر داده شده .
دومي هم يك جمله خبري هست ! ( البته قبول دارم كمي تند و زود بود ولي ... )

خلاصه من دوست ندارم بين بچه هاي اينجا كدورت پي بياد .

شما aghahamidgol2 عزيز . فرد فهميده اي هستي و نبايد سر اين جور مسائل بحث كرد . اونم همونطوري كه گفتم فقط سوء تفاهم هست .
آقا صادق شما درست می گی ما که نمی تونیم رو حرف شما حرفی بزنیم ...
مخلصیم ... فکر نکنم الزامی داشته باشه به این تاپیک ادامه بدم ... دوستان خودشان اومدند و خوندند و می فهمند که چی به چیه ... نیازی نداره بخوام دیگه توضیح بدهم همه خوب همو شناختند ...
مخلصیم

novinpardaz

Member
من اين سيستم رو در تايپك كه به نام portal music گذاشتم برين دانلود كنين.

و بچه هاي خوبي باشين و ديگه هم دعوا نكنين.

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
و اما تاپيك هاي قديمي مخصوصا مال فروش بسته ميشه ..

آخرشم خوب تموم كردي novinpardaz .... :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا