فروش ویژه سرور های مجازی

Fazaha

New Member
با سلام ،
فروش ویژه سرورهای مجازی آغاز شد :

فضای هارد : 100 گیگابایت
مقدار رم : 2 گیگابایت گارانتی شده + 1 گیگابایت اضافه = جمعا 3 گیگابایت
IP : 5 عدد
cPanel به صورت رایگان
کاملا مدیریت شده
هزینه ماهانه : 45،000 تومان

وب سایت رسمی ما : www.fazaha.com
برای خرید :
09126006452
02144014531

و یا ایمیل :
[email protected]
 

mojtaba846

New Member
سلام دوستان
من بیخود و بی جهت قصد تخریب کسی ندارم . اما مطلبی را که میخواهم خدمت شما عرض کنم برای کسانی است که هنوز از شرکت ایده پرداز عصر پارسه فضا نخریدند . این شرکت درست من رو سه هفته سر کار گذاشت سر قطعی هاستی که فروخته بود و هر دفعه یک چیزی رو عنوان میکرد. بالاخره یک دامنه ای را که روی همون آی پی سرور من بود معرفی کرد و گفت که این دامنه هم روی همون سرور شما است و هیچ مشکلی هم نداره و داره کار میکنه !!! اون دامنه این بود www.dloffline.com شما اگر به این سایت مراجعه کنید می بینید که گاهی وصل هست و گاهی قطع !!! از خود صاحب هاست هم که پرسیدم گفت : آره هاست من گاهی قطع است و گاهی وصل . می تونید خودتون هم ازش بپرسید. دامنه من ظرف 24 ساعت بر روی سرور دیگر از شرکت برتینا قرار گرفت و هیچ مشکلی هم نداشت . به این آقا که گفتم پول من رو بهم برگردون . گفت : من پول شما رو پس نمیدم . میخوام ببینم کی بیشتر ضرر میکنه . آقای شکوهی شما تونستید 70 هرار تومن من رو بخورید و بالا بکشی .فقط امیدوارم بیش از این پول از پات در آد.
 
آخرین ویرایش:

Fazaha

New Member
از طرز حرف زدن شما مشخص است چیکاره هستید و چیکار می کنید !


دوست عزیز سرور ما هیچ وقت قطعی نداره !
هیچ وقت و مشتریانی داریم که بسیار هم راضی هستند!

Ip شما روی سرور بسته میشه به ما چه مربوط؟
متاسفانه چون مشکل از ما نبوده و همچنین به خاطر فحاشی شما پای تلفن امکان استرداد وجه شما تا زمانی که عذرخواهی کتبی نکنید امکان نخواهد داشت!

همچنین دادخواستی به همین منظور به مراجع قانونی ذیربط فرستاده خواهد شدو شما تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت این مدل شایعه پراکنی ها جز بییشتر شدن متن دادخواست ما چیزی نخواهد داشت !
 

جدیدترین ارسال ها

بالا