فروش ویزه 10 گیگابایت هاست فقط 30 هزار تومان

moniran

Member
با سلام

شرکت میهن هاست در یک فروش بی سابقه 10 گیگابایت به مدت یکسال را با امکانات زیر ارائه میدهد برای دریافت شماره حساب پیغام خصوصی بفرستید
با تشکر...

امکانات:
----------------
فضا:10 گیگابایت
ساب دامین:نامحدود
ایمیل:نامحدود
پارک ایمیل:نامحدود
دامنه:رایگان یک عدد دات کام
پهنای باند:نامحدود
سیستم:100 سیستم اماده در پنل هاست
بقیه امکانات نیز نامحدود و بالا میباشد
با تشکر

از این سرورهای هندی نباشه که بعد از 1 ماه یه دفعه ناپدید میشن

اگر قرارداد کتبی با مهر و امضا شرکت و به طور حضوری هست من میخوام

آخرین ویرایش:

behi1360

Member
از سايت ميهن هاست ديدن كردم نكات زير به نظرم رسيد ( كه در صورت برطرف شدن من خود مشتري خواهم بود ):

1- در منوي بالاي سايت گفته شده : "با چندين سرور خارجي و داخلي"
لطفا سرورهاي خود را معرفي كنيد ( حداقل سايت سرور خارجي را نام ببريد )

2- در ادامه منوي بالاي سايت گفته شده : "با پشتيباني 24 ساعته از طريق وب"
در اين زمينه براي مشتري شما 2 راه حل قرار داده ايد :
راه اول : استفاده از يك آي.دي ياهو ( كه عقلا 24 ساعته كسي نمي تواند پاسخگو باشد - مثلا ساعت 2:30 بامداد )چ
راه دوم : كليك بر روي منوي پشتيباني .
كه در صورت كليك بر روي منوي پشتيباني به 2 نكته جالب ديگر برخورد خواهيم كرد:
الف ) نوشته شده : نوين هاست برترين در خدمات هاست به ايران . ( نوين هاست ديگه كيه ؟ )
ب ) نوشته شده : اين بخش در دست ساخت است . ( چه چيزي قراره ساخته بشه و كي ؟ يه فرم ؟ يا جعبه گفتگو ؟)
3- شما موارد زير را نداريد :
- شماره ثبت
- خط تلفن ثابت شهري
- آدرس دفتر و محل كار
- قرارداد كتبي
كه از نظر حقوقي بعد از خريد در صورت نارضايتي يا هر علت ديگر هيچ راه قانوني براي دسترسي به مديران هاست نيست .

-------------------------------------------
دوست عزيز :
من 100% اطمينان دارم كه هدف شما از راه اندازي چنين هاستي كمك به دوستاني است كه قدرت خريد از هاستهاي گرانقيمت را ندارند و اين يك هدف خير است .
------------------------------------------

به اميد برطرف شدن اشكالات و موفقيت روزافزون ميهن هاست و ديگر دوستان

-----------------------------------------

moniran

Member
از سايت ميهن هاست ديدن كردم نكات زير به نظرم رسيد ( كه در صورت برطرف شدن من خود مشتري خواهم بود ):

1- در منوي بالاي سايت گفته شده : "با چندين سرور خارجي و داخلي"
لطفا سرورهاي خود را معرفي كنيد ( حداقل سايت سرور خارجي را نام ببريد )

2- در ادامه منوي بالاي سايت گفته شده : "با پشتيباني 24 ساعته از طريق وب"
در اين زمينه براي مشتري شما 2 راه حل قرار داده ايد :
راه اول : استفاده از يك آي.دي ياهو ( كه عقلا 24 ساعته كسي نمي تواند پاسخگو باشد - مثلا ساعت 2:30 بامداد )چ
راه دوم : كليك بر روي منوي پشتيباني .
كه در صورت كليك بر روي منوي پشتيباني به 2 نكته جالب ديگر برخورد خواهيم كرد:
الف ) نوشته شده : نوين هاست برترين در خدمات هاست به ايران . ( نوين هاست ديگه كيه ؟ )
ب ) نوشته شده : اين بخش در دست ساخت است . ( چه چيزي قراره ساخته بشه و كي ؟ يه فرم ؟ يا جعبه گفتگو ؟)
3- شما موارد زير را نداريد :
- شماره ثبت
- خط تلفن ثابت شهري
- آدرس دفتر و محل كار
- قرارداد كتبي
كه از نظر حقوقي بعد از خريد در صورت نارضايتي يا هر علت ديگر هيچ راه قانوني براي دسترسي به مديران هاست نيست .

-------------------------------------------
دوست عزيز :
من 100% اطمينان دارم كه هدف شما از راه اندازي چنين هاستي كمك به دوستاني است كه قدرت خريد از هاستهاي گرانقيمت را ندارند و اين يك هدف خير است .
------------------------------------------

به اميد برطرف شدن اشكالات و موفقيت روزافزون ميهن هاست و ديگر دوستان

-----------------------------------------

سلام دوست عزیز سایت شرکت چند ماه بود که فعالین نداشت و سایت در حال تکمیل میباشد یعنی طراحی ویزه و این نسخه فقط برای ارائه خدمات به مشتریان است و در نسخه جدید پشتیبانی بهتر است و ادرس و تلفن هم در سایت جدید گذاشته خواهد شد و در مورد قراراد کتبی شما بعد از واریز پول قراردادی برای شما ارسال میشه که مهر و امضا شرکت زیر ان قید شده است

تاکید میکنم اینفروش فقط تا 4 روز دیگر است

moniran

Member
از این سرورهای هندی نباشه که بعد از 1 ماه یه دفعه ناپدید میشن

اگر قرارداد کتبی با مهر و امضا شرکت و به طور حضوری هست من میخوام

سلام دوست عزیز

سرور های شرکت ما در داخل کشور و خارج از کشور هست که این طراح 10 گیگ از سرورهای معتبر ما در خارج از کشور هست و قرارداد هم برای شما با مهر و امضا شرکت ارسال خواهد شد و در مورد حضور در شرکت شرکت همونطور که در پست بالا اعلام شد چند ماه به دلیل مشکلات خاص تعطیل بود اما سرور ها قطع نبود مکان شرکت هنوز نامعلوم

تاکید میشود این فروش تا 4 روز دیگر ادامه دارد

بله حال ما پول را دادیم و اصلا هاستی در کار نبود تلفن ثابت بگذارید کاری نداره بابا شماره شرکتی که میگی را بگذارید

moniran

Member
دوست عزیز عرض کردم فعلا فقط از طریق وب امکان صحبت کردن است و شرکت ما اینقدر معتبر است که خود را برای 30 هزار تومان تومان زیر سوال نبرد و اعتبار خود را از دست ندهد

moniran

Member
راستی من سایت شما رو هم دیدیم اگه نمایندگی نیاز داشتید ما 24 گیگ میدیم سالی 300 هزار تومان

rasoooli

Member
دوست عزیز عرض کردم فعلا فقط از طریق وب امکان صحبت کردن است و شرکت ما اینقدر معتبر است که خود را برای 30 هزار تومان تومان زیر سوال نبرد و اعتبار خود را از دست ندهد

شما 2 ادعاي بزرگ داريد :

1- داشتن شركت .
( عرض شود : از لحاظ قانوني يك مجموعه كاري وقتي شركت نام مي گيرد كه يكسري مراحل اداري و قانوني را طي كند و شماره ثبت بگيرد )

2- معتبر بودن .
( عرض شود : چه چيزي اعتبار شما را تاييد يا تضمين مي كند : سابقه كار ؟ - مدارك علمي و دانشگاهي ؟ - تخصص فني ؟ - پشتوانه مالي ؟ )

- شما مي توانيد هاست بفروشيد و هيچ كس هم حق اعتراض يا انتقاد به شما را ندارد .
- اما ادعاي شركت معتبر ...؟؟؟
- شما حتي سرور هاي خود را معرفي نمي كنيد تا بتوان با چشم باز خريد كرد. فقط مي گوييد سرور خارجي و داخلي داريم .

لطفا به صورت مستند و فقط مستند خود را معرفي كنيد ( در هر زمينه اي )

moniran

Member
با سلام

در جواب پست قبلی اون ادرس سایت که داد مال ما هست در آلمان آدرس سرورمون هست و پست بعد هم که از ما انتقاد کرده شماره ثبت شرکت ماه 5862/45 میباشد

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا