فروش ويژه بهاره

mdownloadcenter

New Member
در ضمن منو بدون هیچ تذکری بن کردید تا 3 دفعه باید تذکر بدید بعد بن کنید ( اما چون کاربر ویژه از تون خواسته باید بن بشم )

mdownloadcenter

New Member
خدا وکیلی مجید آنلاین با همچین مدیر هایی تا چند ماهه دیگه دووم نمی یاره

کاش ما هم بچه مشهد بودیم :wink:

یا کاربر ویژه بودیم اون وقت بن نمی شدیم

خیلی کارتون درسته

aloo

Active Member
اه عزیز چقدر اسپم میدی دعوا داری با کسی به کسایه دیگه مربوط نمی شه
اون پیغام خصوصی که دادی منظورت چیه مگه هاست شما چی شده؟!

parsgibit

Member
مثل خود من که در پارس جيبيت اکانت داشتم ( هاست + دامنه ) ( هرکي ميخواست اطلاعات دقيق تري داشته باشه به هم بگه براش پست ميکنم چون نميخوام آبرو بنده خدا رو ببرم )
مدارك براي اثبات بزارين .
يوزر نيم و دامينتونم پخ كنيد :)
من به هيچ وجه نميگم سرورا اين 4 شاخ بده ميگم به صاحبش نميشه اطمينان کرد همين .
مطمئنا اگر مورد اطمينان نبودم. 200 و اندي سايت با خيال راحت رو سرورام نبودن

:)

واقعا جاي تاسف داره كه شما انقدر بي وجدان و بي معرفت و بي ... هستيد :)!

که هر اراجیفی و دهن کجی ها رو بکنه ولی به اون حتی تذکر هم ندین ولی امثال منو الکی بن کنید
لطف كنيد از اراجيفي كه بنده در اين تاپيك گفتم بزارين. ممنون
جواب كاربر تك رو هم دادم ايشون هزينه سرويشونو ندادن و در نتيجه بعد از 3 روز كه اكانت هاست رو بهشون داده بوديم، البته با توجه به شناخت قبلي كه متاسفانه كاملا اشتباه در مورد ايشون فكر مي كرديم.بهشون اكانت ها رو داديم. و ايشون با كمال پررويي !! گفتن كه ثابت كن كه من هزينه هاستمو ندادم!! من سايتتو فيلتر مي كنم اگه اين كارو كني و .... !!!

parsgibit

Member
اه عزیز چقدر اسپم میدی دعوا داری با کسی به کسایه دیگه مربوط نمی شه
اون پیغام خصوصی که دادی منظورت چیه مگه هاست شما چی شده؟!
دروغ كه كنتور نداره ... بزار بگن :)))
ايشون كه از ما سرويسي ندارن. بلكه جناب اصلاني ! (تك) با پافشاري زياد ! 2 تا اكانت گرفتن (من خودم دسترسي به اينترنت نداشتم) به يكي از ريسلر ها گفتم كه براش بسازه (از دوستانند البته) و ساختند. هاستينگ قبليشون كه داشتن بعد از چند روز سرويس دادن به ايشون جمع مي كردن و پولشونو ندادن (هر چند كه بعيد مي دونم ايشون پولي هم داده باشه !!)
بعد براشون انتقال داديم 2 تا سايتشونو :) و كلي هم به به و چه چه كردن !!! هر روز امروز فردا مي كردن تا اين كه سومين شب من خدمتشون گفتم كه هزينه را بايد پرداخت كنيد و ... (متن كامل چت رو اگر خواستين مي زارم !!! بايد بگردم)
فردا ظهرش تماس گرفتن كه آقا خيلي بد حرف زدين ديشب ... منم كه ديگه اشونو شناخته بودم كه ماشلا چشمه شيطون كر !! كي هستند !!! گفتم خوب چي كار كنم :))) :D (حقايقه ديگه !! منم ترسي ندارم از حقيقت :) )
بعدم شرو كردن به داد و بيداد كردن كه ريجكت شدن !!! تا اين كه كلي پيله كرد و گوشي رو ورداشتم
شروع كرد به تحديد كردن كه من اله مي كنم ، ميگيرمت و ... !! تو گفتي كه من به نماينده اين رژيم سرويس نميدم و كلي چرنديات ديگه كه ساخته ذهنشون بود !!!!! اكانتشونو ساسپند نكردم تا انتقالشونو بدن . ساعت 5 - 6 اومدم و لاگ رو ديدم كه ترنتسفر شده در نتيجه ! ساسپند كردم :) و دامين هاشون به علت تحديد !! (بيشتر!!) و بعد از اون هم بدهكاري ! بسته شد 1 روز حدودا ! تا اين كه به همه دنيا خبر داد كه من غلط كردم و از اين جور حرفا !! دامين رو باز كردم و دي ان اس ها رو هم به درخواست ايشون ست كردم اما پنل دامين ها رو بهشون ندادم.
بعد از 1 - 2 هفته ! با عرفان صحبت كرده بود و كلي چرند ساخته بود و گفته بود !! يكيش مثلا اينه كه من كلاهبردارم ....
در هر حال !! با وجود باگ زيبايي :)) كه در پرتال معظم فاهاستينگ 2.2 بود ، صفحه درباره ما رو توش اسكيو ال اينجكت كردن و تونستن متنشو عوش كنن و ديفيس پيج خودشونو بزارن.
به من يكي از اعضاي تيم زنگ زد و گفت كه سايتت هك شده ! اينم اكسپلويتش و اينم باگش !!
اون انتظار داشت با تعريف هاي اصلاني من الان شرو كنم به فحش دادن !!!
ازش تشكر كردم :))) !! و تعجب كرد ... شماره اصليشو فاش نكرد ... و با تلفن اينترنتي بود :) اون از نوع رايگانش !! چون سر 1 دقيقه قطع مي شد . بگذريم!
بعدش ايشون اس ام اس زدن دقيقا با اين متن : (اصلاني رو ميگم)
دوباره آقاي نكوفر (همون عضوه تيمه!) زنگ زد با يه شماره ديگه .... گفتش كه باعثش اصلاني بوده ! بعدم اي دي شو داد و داستان و اراجيفي كه گفتو واسه من تعريف كرد !! از عرفانم هنوز وقت نشده داستان كاملو بپرسم !
عرفان ادمين تيم اسكريره
در نتيجه با توجه به اين كاراشون !!! و دروغ هاشون و تحديد هاشون دومين رو ساسپند كردم (اين توضيحي بود در مورد بالاكه چرا!)
ايشون از بس ادم سمجي بودن !!! آقاي علوي رو بيچاره كردن !!! (چون من اون زمان ريسلر دامين از ايران مدرن داشتم)
آقاي علوي هم گفت اين منو كچل كرد و .... دامين هاشو باز كردم و دي ان اس ها رو هم به ايران مدرن پوينت كردم.
و بلاخره قرار شد كه پنل ها رو بدم . دامين اولي رو ترنسفر كردم در حال تاييد دامين دوم بودم كه ديدم آقا تاپيكي پر از اراجيف دوباره زدن ! پنل رو ندادم ... آقاي علوي هم ديد و گفتنش كه بهتره بهش پنل ندي و اينو نگه داري اگه باز چند تا نقطه خورد !! بتوني خفش كني ! جالبه كه واسه من شير شده بودن :)) واسه آقاي علوي هم لكنت زبان گرفته بودن .....

اي روزگار !!

Mrx

Active Member
در ضمن منو بدون هیچ تذکری بن کردید تا 3 دفعه باید تذکر بدید بعد بن کنید ( اما چون کاربر ویژه از تون خواسته باید بن بشم )
سلام

تذكر براي كسي هست كه 1 بار يك موضوع و يا حرفي را بزنه و يكبار بهشون تذكر داد نه كسي كه هر روز با يك يوزر شروع به اسپم كردن در تاپيك ها كنه

اما چون کاربر ویژه از تون خواسته باید بن بشم

ربطي نداره اگه بازم ادامه بديد مجبورم باحاتون برخورد كنم

موفق باشيد!

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
هیچ بایدی وجود نداره ! شما باید قوانین را مطالعه کنید و طبق اون رفتار کنید ! در اون همه چیز توضیح داده شده ، مدیران هم طبق اون عمل میکنند.

اگر میخواهید بدون مشکل فعالیت کنید باید قوانین را رعایت کنید در غیر این صورت کاربر فعال باشید ، ویژه باشی ، مدیر باشی همشهری یا هر چیز دیگه باشی قانون اجرا خواهد شد و هیچ ربطی به این موضوعات نداره...

لطفا جو سازی نکنید و بحث تاپیک را منحرف نکنید در غیر این صورت این اکانت شما هم بسته خواهد شد.

ضمنا حذف تاپیک های مخالف با موضوع تاپیک کاری هستش که باید انجام بشه ، چون بحث تاپیک منحرف می شوئ.

موفق باشید
مجید

جدیدترین ارسال ها

بالا