فروش عمده و تکی کوپن های گوگل ادوردز 50 دلاری و 100 دلاری

*Aryan*

Member
با سلام
شرکت آرمل نت اقدام به فروش تکی و عمده کوپن های گوگل ادرودز نموده است

هر کوپن 50 دلاری 10 هزار تومان (بيشتر از 3 عدد خريد يکجا) 9500 تومان

هر کوپن 100 دلاری 19 هزار تومان ( بيشتر از 3 عدد خريد يکجا) 18000 تومان

کوپن های ما فقط به افراد و شرکتهای معتبری که ما از آنها شناخت داريم و يا از افراد معتبر و شناخته شده سايت مجيدآنلاين بوده با تضمين کيفيت ارائه شده و
برای دوری از هر گونه سو تفاهم ، جهت خريداران عادی،خودمان در اکانت
اکتيو شده مطمئن آنها که از کوپن قبلا استفاده نکرده باشند !!!کوپن را ادد
کرده و به آنها ارائه می نماييم.(جهت جلوگيری از اشتباه کسانی که برای
اولين بار اقدام به اين کار نموده و همين طور جهت جلوگيری از افراد
متقلبی که ممکن است کوپن را از ما خريده و بعد ادعای باطل بودن کوپن را
به قصد خراب کردن اعتبار ما و يا سودجويی مطرح نمايند)
ساخت اکانت و فعال سازی بدون کوپن!!! توسط ما بصورت تکی 15000 تومان و
بيشتر از 3 تا 13500 تومان که + قيمت کوپن 50 يا 100 دلاری = قيمت تمام شده
بدليل اينکه وريفای کردن اکانت با 5 دلار برای ما گران تمام می شود(بدليل حضور واسطه)
پيشنهاد شده خود شما اکانت را فعال نموده و از ما فقط کوپن را خريداری
نماييد تا ارزانتر برای شما تمام شود
با تشکر
ARMEL NET
www.armelnet.com
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پيشاپيش از مديريت اين بخش بدليل حضور اين تاپيک در اين تالار ، عذرخواهی نموده و چنانچه جايي مناسب تر برای اين تاپيک موجود است درخواست انتقال تاپيک را دارم. با سپاس

*Aryan*

Member
خودتون هم واسمون تبلیغ میکنید منظورم کوپن هست!؟

با سلام خدمت شما دوست گرامی .
راستش در زمينه انتخاب کلمات و تنظيمات گوگل ادوردز برای نمايش بهتر تبليغ شما، من تخصص و تجربه لازم رو ندارم . فقط می تونم کوپن و يا اکانت کامل رو آماده تحويل شما يا کسی که تخصص لازم برای اين کار و انتخاب کلمات و تنظيمات رو داره بدم تا با بهينه سازی امکانات موجود بيشترين سود رو به شما برسونه.من اکانت خودم رو خودم تنظيم می کنم اما چون تجربه کافی ندارم نمی خوام خدايي نکرده برای سود بيشتر حقی از کسی رو بخورم و چيزی رو که درش تخصص ندارم برای کسی انجام بدم.
عذر خواهی می کنم از شما دوست گرامی و سپاسگزارم از توجه شما .

با سلام خدمت شما دوست گرامی .
راستش در زمينه انتخاب کلمات و تنظيمات گوگل ادوردز برای نمايش بهتر تبليغ شما، من تخصص و تجربه لازم رو ندارم . فقط می تونم کوپن و يا اکانت کامل رو آماده تحويل شما يا کسی که تخصص لازم برای اين کار و انتخاب کلمات و تنظيمات رو داره بدم تا با بهينه سازی امکانات موجود بيشترين سود رو به شما برسونه.من اکانت خودم رو خودم تنظيم می کنم اما چون تجربه کافی ندارم نمی خوام خدايي نکرده برای سود بيشتر حقی از کسی رو بخورم و چيزی رو که درش تخصص ندارم برای کسی انجام بدم.
عذر خواهی می کنم از شما دوست گرامی و سپاسگزارم از توجه شما .
مرسی باشه فکر کنم مزاحمتون میشم واسه این کار اول بذار دنبال یکی بگردم که این کارو میکنه بعد بهتون پی ام میدم واسه خرید

*Aryan*

Member
با درود به دوستان گرامی
در حال حاضر کوپن ها به اتمام رسيده و فقط اکانت اکنيو شده با وی سی سی 5 دلاری بدون کوپن (آماده جهت ادد کردن کوپن) موجود هست. به اميد خدا تا دوشنبه اگر اين آقا به قولش عمل کنه در تعداد محدود ديگری عرضه خواهد شد
دوستانی که کوپن لازم دارند لطفا به يکی از اين ايميل های زير اعلام نمايند تا بر اساس اولويت ايميل ها به دوستان ارسال گردد
[email protected] or [email protected]

و اکيدا توصيه میشود کسانی که بار اولشون هست از اين کوپن ها استفاده می کنند با همراهی يک شخص کاملا آگاه به گوگل ادوردز اقدام کنند و با آی پی ايران به هيچ وجه وارد اکانت نشيد!!!!!!!!!!!!!!!
و خواهشا دوستانی که به سايت مراجعه می کنند تا زمانی که با من تماس نداريد به هيچ وجه پول به حساب ما واريز نکنيد
چون ممکنه اون لحظه کوپن موجود نباشه و باعث زحمت برای شما و خودمون (برای برگشت پول ) و عدم اعتماد شما به ما بدليل ارائه نشدن به موقع سرويس بشه.
من در همين تاپيک به اطلاع رسانی درباره کوپن گوگل خواهم پرداخت و اگه ارزونتر تونستم وی سی سی مطمئن و کوپن رو تهيه کنم کاهش قيمت رو در همينجا اعلام می کنم

پرديس من آی دی شما رو يادداشت کردم به محض اينکه باز بهم کوپن رسيد به شما پی ام خواهم داد و اگر ايميل يا شماره تماستون رو بهم بديد ممنون می شم چون ممکنه نرسم در مجيد آنلاين به موقع آنلاين بشم

سرور فور ايران گرامی ممنونم از توجه شما

و با سپاس از توجه تمامی دوستان
ضمنا روی هاستينگ های ما کوپن های گوگل و ياهو و ميوا و سايت پال مجانی اشانتيون داده می شود بصورت مستقيم از شرکتهای آمريکایی و کانادایی
مثلا اگر پنل ويندوز بيزنس رو خريداری نماييد
Google AdWords $50 ، Yahoo! Search Marketing، $50 ,$50 MIVA Network
و 60 دلار
SitePal Offer
اشانتيون به شما داده خواهد شد + فضا و پهنای باند آنليميت : مناسب برای سايتهای پربازديد و پرحجم بدون داونلود سنتر
با سپاس
آرين
آرمِل نِت

آخرین ویرایش:

shayanboy

Active Member
همکاری تبلیغاتی هم می کنید ؟
shayan_shm2740 پیام بدید
با تشکر
شایان

*Aryan*

Member
همکاری تبلیغاتی هم می کنید ؟
shayan_shm2740 پیام بدید
با تشکر
شایان

با سلام
فعاليت تبليغاتی ما در دو مدل هست: 1.غير اينترنتی - 2. اينترنتی
در زمينه ساخت تيز يا وله برای تلوزيون و ماهواره (شبکه های غير سياسی که دردسر نداشته باشه) و سينما های کشور با همکاری شبکه آفتاب ( اگر پروژه تبليغاتی خيلی پر هزينه باشه البته)
در زمينه نت دو نوع هست :
مدل الف: فراهم کردن امکان تبليغات در سايتهای معتبر که همکاران ما در خارج از کشور با استفاده از کرديت کارت برای شما انجام می دهند مثلا تبليغ گوگل ادوردز بدون کوپن بالای 50 دلار (قيمت روز ارز + 8% کارمزد ما)
زير 50 دلار هر دلار 1100 تومان
و با کوپن که قيمت ها در پست 1 برای گوگل بيان گرديد.

مدل ب : تبليغات در سايتهای زير مجموعه آرمِل نِت که چون در اين زمينه هنوز پروژه های ما به اتمام نرسيده ، بعدا اسامی سايت های صرفا تبليغاتی و غير تبليغاتی ما ( مثلا مجله 3 زبانه هنری سون آرتز يا تهران يوگا و...) پس از اتمام پروژه ها اعلام خواهد گرديد

مرسی از توجه شما. با اجازه آی دی شما رو ادد می کنم .

*Aryan*

Member
قيمت روز اکانت آماده گوگل ادوردز

با سلام

بدليل بدقولی فروشنده اصلی کوپن های 50 و 100 دلاری در حال حاضر اين دو کوپن موجود نمی باشد و فقط يکدونه دارم که اون رو برای تبليغ خودم نگه داشتم

در حال حاضر قيمت روز شنبه 13 سپتامبر 2008 به شرح زير است

اکانت آماده 250 دلاری قيمت 130 هزار تومان ( اکتيو شده با کوپن و ويزا کارت و با تست قبل از تحويل ) تحويل 72 ساعت پس از واريز پول

اکانت آماده 405 دلاری قيمت 210 هزار تومان ( اکتيو شده با کوپن و ويزا کارت و با تست قبل از تحويل، تحويل 48 ساعت پس از واريز پول)

قيمت ها تا کمبود کوپن به شرح بالا بوده و در صورت تغيير بازار کاهش يا افزايش خواهند يافت

لطفا قبل از واريز هرگونه وجه نسبت به موجود بودن اکانت از طريق ايميل يا موبايل اطمينان حاصل نماييد!!!

*Aryan*

Member
بدليل عدم استقبال از اکانت های 250 دلاری و 405 دلاری قبلی و بنا بر قول دو تن از فروشندگان اصلی، نوع ديگری از آن اکانت ها موجود است که قسمت زيادی از موجودی اکانت رو کوپن تشکيل داده و برخلاف قبلی با کرديت کارت شارژ نخواهد شد بنابراين قيمت ها بشدت کاهش يافته است،

در حال حاضر قيمت روز يکشنبه 14 سپتامبر 2008 و تا اطلاع ثانوی به شرح زير است

اکانت آماده 250 دلاری قيمت 105 هزار تومان ( اکتيو شده با کوپن با کمترين ميزان شارژ با کرديت با تست قبل از تحويل ) تحويل 48 تا 72 ساعت پس از واريز پول

اکانت آماده 405 دلاری قيمت 125 هزار تومان ( اکتيو شده با کوپن با کمترين ميزان شارژ با کرديت) تحويل 48 ساعت پس از واريز پول

قيمت شارژ دلاری با کرديت به هر ميزان مبلغ به اکانت شما به شرح زير است:
تا 50$ هر دلار 1200 تومان
از 51 دلار به بالا ( مقدار دلاری + 8% مبلغ دلاری) ضربدر قيمت روز دلار = قيمت به تومان
*ضمنا اکانت بدون کوپن و تماما شارژ دلاری نيز موجود می باشد که قيمت آن مثل خط قبلی است
لطفا قبل از واريز هرگونه وجه نسبت به موجود بودن اکانت از طريق ايميل های زير اطمينان حاصل نماييد!!!
[email protected]
[email protected]
با سپاس

*Aryan*

Member
با سلام خدمت دوستان گرامی. در حال حاضر کوپن موجود نمی باشد . اکانت آماده 250 دلاری و 405 دلاری مطمئن هم موجود نمی باشد . چنانچه کوپن مطمئن يا اکانت مطمئن بدستم رسيد در همين تاپيک به اطلاع خواهم رساند

فقط اکانت بدون کوپن و سراسر شارژ با کرديت کارت موجود است که قيمت شارژ دلاری با کرديت به هر ميزان مبلغ به اکانت شما به شرح زير است:
از 51 دلار به بالا ( مقدار دلاری + 8% مبلغ دلاری) ضربدر قيمت فروش روز دلار = قيمت به تومان
قبل از واريز هر گونه وجه به حساب ما درخواست خود را از طريق ايميل های زير به اطلاع ما برسانيد
[email protected]
[email protected]

اکانت شما پس از 24 الی 48 ساعت به شما ارائه می گردد.

با سپاس
آرين
آرمل نت دات کام

SME

Banned
در رابطه با کوپونها قیمت هاتون مناسب هستش.
دوستانی هم که تمایل به درج تبلیغ در گوگل دارن و برای اولین بار هستش و اطلاعاتی در رابطه با keywordهای مناسب ندارن میتونن با من تماس بگیرن.
البته ببخشید که اینجا گفتم. چون دیدم چند نفر از دوستان در این رابطه سوال کرده بودن.

*Aryan*

Member
اکانت 50 دلاری،100 دلاری و 75 يورويی

اکانت آماده 50 دلاری و 100 دلاری و 75 يورويی به شرح زير موجود می باشد که همگی با ويزا کارت اعتباری 5 دلاری اکتيو هستند.

اکانت 50 دلاری = 25000 تومان بدون تنظيمات ( تحويل 24 الی 48 ساعت بعد از سفارش)
اکانت 100 دلاری= 42000 تومان بدون تنظيمات (تحويل با هماهنگی قبل از واريز پول بدليل تعداد محدود)
اکانت 75 يورويی = 42000 تومان بدون تنظيمات (تحويل 24 الی 48 ساعت بعد از سفارش)

بدليل مشغله کاری و وقت گيری تنظيمات کی ورد و سثاپ را انجام نمی دهيم.لطفا در صورت عدم آشنايی ، از دوستان و افراد وارد و آگاه به ادوردز،کمک بگيريد در کل در صورت اصرار اگر تنظيمات کی ورد و کلا ستاپ را از ما بخواهيد بابت تنظيمات مبلغ پنج هزار تومان جداگانه دريافت می شود.

* اکانت بدون کوپن و سراسر شارژ با کرديت کارت نيز موجود است که قيمت شارژ دلاری با کرديت به هر ميزان مبلغ به اکانت شما به شرح زير است:
از 51 دلار به بالا ( مقدار دلاری + 8% مبلغ دلاری) ضربدر قيمت فروش روز دلار = قيمت به تومان

***موارد امنيتی که بايد حتما رعايت کنيد و در صورت ناآگاهی شما اگر اکانت بسته شود مسووليتی به عهده ما نمی باشد:
1. حتما از دديکيتد آی پی آمريکا (آی پی اختصاصی) استفاده کنيد و اينکه آن آی پی را برای اکانت های ديگر بکار نبرده باشيد!!! و آی پی بن هم نباشد!!! و يا با اين آی پی قبلا اکانت گوگل ديگرتان بسته نشده باشد!آی پی اشتراکی نيز مناسب نمی باشد.
2.دومين سايت شما قبلا در اکانت ديگر گوگل ( با کوپن) استفاده نشده باشد و اينکه به گوگل بدهکار نباشيد چرا که ممکن است اکانت شما بسته شود.
3. قبل و بعد از استفاده از آی پی آمريکا، حتما کوکيهای مرورگر خود را پاک کنيد!!!!!!
4. اکانت رو به موقع استاپ کنيد که دومين شما به ليست بدهکارها به گوگل اضافه نشود
5.با آی پی ايران به هيچ وجه وارد حساب خود نشويد!!!!!!!!!!!!.
و....
قبل از واريز هر گونه وجه به حساب ما درخواست خود را از طريق ايميل های زير به اطلاع ما برسانيد
[email protected]
[email protected]
با سپاس
آرمِل نِت دات کام

*Aryan*

Member
اکانت 50 دلاری،100 دلاری و 75 يورويی

قيمت اکانت آماده 50 دلاری 5000 تومان کاهش پيدا کرد و قيمتها بشرح زير می باشد

اکانت 50 دلاری = 20000 تومان بدون تنظيمات ( تحويل 24 الی 48 ساعت بعد از سفارش)

اکانت 100 دلاری= 42000 تومان بدون تنظيمات (تحويل با هماهنگی قبل از واريز پول بدليل تعداد محدود)

اکانت 75 يورويی = 42000 تومان بدون تنظيمات (تحويل 24 الی 48 ساعت بعد از سفارش)

* اکانت بدون کوپن و سراسر شارژ با کرديت کارت نيز موجود است که قيمت شارژ دلاری با کرديت به هر ميزان مبلغ به اکانت شما به شرح زير است:

*قبل از واريز هر گونه وجه از سايت به حساب ما درخواست خود را از طريق ايميل های زير به اطلاع برسانيد،و يا در صورت درخواست شماره حساب به ايميل شما ارسال خواهد شد.
[email protected]
[email protected]

*بدليل مشغله کاری و وقت گيری تنظيمات کی ورد و سثاپ را انجام نمی دهيم.لطفا در صورت عدم آشنايی ، از دوستان و افراد وارد و آگاه به ادوردز،کمک بگيريد در کل در صورت اصرار اگر تنظيمات کی ورد و کلا ستاپ را از ما بخواهيد بابت تنظيمات مبلغ پنج هزار تومان جداگانه دريافت می شود.

***موارد امنيتی که بايد حتما رعايت کنيد و در صورت ناآگاهی شما اگر اکانت بسته شود مسووليتی به عهده ما نمی باشد:
1. حتما از دديکيتد آی پی آمريکا (آی پی اختصاصی) استفاده کنيد و اينکه آن آی پی را برای اکانت های ديگر بکار نبرده باشيد!!! و آی پی بن هم نباشد!!! و يا با اين آی پی قبلا اکانت گوگل ديگرتان بسته نشده باشد!آی پی اشتراکی نيز مناسب نمی باشد.
2.دومين سايت شما قبلا در اکانت ديگر گوگل ( با کوپن) استفاده نشده باشد و اينکه به گوگل بدهکار نباشيد چرا که ممکن است اکانت شما بسته شود.
3. قبل و بعد از استفاده از آی پی آمريکا، حتما کوکيهای مرورگر خود را پاک کنيد!!!!!!
و....

با سپاس
آرمِل نِت دات کام

*Aryan*

Member
آخرين قيمت اکانتهای آماده 3 نوامبر 2008

اکانت آماده گوگل ادوردز 3 نوامبر 2008 به شرح زير موجود می باشد که همگی با ويزا کارت اعتباری وريفای و آماده استفاده هستند.
اکانت 50 دلاری گوگل ادوردز = 25000 تومان بدون تنظيمات ( تحويل 24 الی 48 ساعت بعد از سفارش)
اکانت 60 دلاری گوگل ادوردز = 30000 تومان بدون تنظيمات ( تحويل 24 الی 48 ساعت بعد از سفارش)
اکانت 70 دلاری گوگل ادوردز = 35000 تومان بدون تنظيمات ( تحويل 24 الی 48 ساعت بعد از سفارش)
اکانت 70 يورويی گوگل ادوردز= 42000 تومان بدون تنظيمات ( تحويل با هماهنگی قبل از خريد)
اکانت 100 دلاری گوگل ادوردز = 42000 تومان بدون تنظيمات ( در صورت موجود بودن /در حال حاضر نداريم)
اکانت 125 دلاری گوگل ادوردز= 52000 تومان بدون تنظيمات (تحويل 24 الی 48 ساعت بعد از سفارش)
اکانت 250 دلاری گوگل ادوردز = 83000 تومان بدون تنظيمات (تحويل 24 الی 48 ساعت بعد از سفارش)
اکانت خالی وريفای شده با ويزا کارت اعتباری بدون کوپن (آماده جهت شارژ با کوپن شما) = 13000 تومان (تحويل 24 ساعته)
بدليل مشغله کاری و وقت گيری تنظيمات کی ورد و سثاپ را انجام نمی دهيم.لطفا در صورت عدم آشنايی ، از دوستان و افراد وارد و آگاه به ادوردز،کمک بگيريد در کل در صورت اصرار اگر تنظيمات کی ورد و کلا ستاپ را از ما بخواهيد بابت تنظيمات مبلغ پنج هزار تومان + هزينه آی پی اختصاصی، جداگانه دريافت می شود.
تا 50$ هر دلار 1300 تومان
[email protected]
[email protected]
موارد امنيتی که بايد حتما رعايت کنيد و در صورت ناآگاهی شما اگر اکانت بسته شود مسووليتی به عهده ما نمی باشد:
و....

آقا من گیج شدم
اکانت ادورد با کوپن با بدون کوپن چه فرقی داره؟
یه توضیح کوچولو بدی ممنون میشم یا یه لینگ که توضیح داشته باشه

*Aryan*

Member
آقا من گیج شدم
اکانت ادورد با کوپن با بدون کوپن چه فرقی داره؟
یه توضیح کوچولو بدی ممنون میشم یا یه لینگ که توضیح داشته باشه

با سلام خدمت شما دوست گرامی
بعضی از شرکتهای خارجی ارائه دهنده سرويس های اينترنتی ( مثلا آی ايکس وب هاستينگ آمريکا) برای جلب مشتری بر روی خدماتشون کوپن هايي مجانی مثلا از گوگل ، ياهو ، ميوا ، سايت پال و ... به مشتريانشون ارائه میدهند که توسط اين خريداران در بعضی فروم ها و بازارهای خريد و فروش اينترنتی به فروش گذاشته ميشه و ما اونها رو تهيه نموده و در اکانت ادوردزی که از زمان ساختش 14 روز نگذشته باشه اد می نماييم و چون کوپن با قيمتی خيلی کمتر تهيه ميشه ،قيمت تمام شده اکانت هم بسيار کمتر از واريز دلار توسط کرديت کارت خواهد بود.

البته بسياری از شرکتها و وب سايتهای فعال در اين زمينه اين کوپن ها را تهيه نموده و در اکانت اد کرده و به قيمت شارژ با کرديت کارت با شما محاسبه خواهند کرد . و تنها راه فهميدن تفاوت شارژ با دلار و شارژ با کوپن در اين است که اکانتی که بيش از 14 روز از زمان ساختش گذشته باشه رو ارائه دهيد و درخواست شارژ داشته باشيد.در اينصورت بجز راه شارژ با دلار حقيقی، راهی باقی نمی ماند. البته در اين مورد اگر فروشنده ای از دلار کرديت کارت دزدی استفاده کرده باشد ، گوگل اکانت شما را بسته و نام وب سايت شما در ليست سياه قرار خواهد گرفت.

اميدوارم تونسته باشم سوال شما رو جواب داده باشم.
با سپاس از توجه شما دوست گرامی:rose:

*Aryan*

Member
لطفابرام پی ام بگذارید تا معامله کنیم
[email protected]

با سلام
با توجه به ريسک خريد کوپن ( بدليل تفاوت مقدار شارژ حقيقی و مقدار شارژی که فروشندگان در فروم ها اعلام می کنند ) ما کلا کوپن رو تکی خريد و فروش نمی کنيم و فقط اکانت آماده رو از فروشندگان تهيه نموده و به مشتريان ارائه می دهيم.
در حال حاضر بدليل بروز اشکال در پذيرفته شدن سی.سی و وی.سی.سی توسط گوگل برای ما، هيچگونه سرويسی نداريم و در صورت رفع مشکل در تاپيک و وب سايتمون اعلام خواهد شد
با تشکر از توجه شما
آرمل نت دات کام

*Aryan*

Member
آخرين وضعيت اکانتهای ادوردز 16 دسامبر

با درود بر دوستان و مشتريان گرامی
بدليل مشکلاتی که در زمينه سی.سی و وی.سی.سی برای ما پيش اومد و منجر به ساسپند شدن چند اکانت 100 دلاری و 125 دلاری شد،در حال حاضر قادر به ارائه سرويس ادودرز نيستيم و در صورت رفع مشکل، مجددا شروع به ارائه سرويس نموده و در اين تاپيک و وب سايتمون اعلام خواهيم کرد.

با سپاس از شما دوستان گرامی:rose:
آرين م. پ.
آرمل نت دات کام

جدیدترین ارسال ها

بالا