فروش دستگاه چاپ بنر چه دستگاهی خوبه ؟

بنظر من 90% شرایط یه دستگاه خوب هدای اون دستگاه.حالا شما حساب کنین که یه دستگاه خوب چه دستگاهیه:green:

Parsa.Kh

Member
دوست من ، من خودم چند روزیه که دنبال خرید یه دستگاه خوب هستم 3.2 هستم و اولین چیزی که شرطه سرمایه شماست
و بسته به اون سرمایه باید به دنبال یه دستگاه باشی، همونطور که دوستمون mohsen negarest گفت هد اون شرط اصلی ولی خوب مسائل دیگه ای هم هست از جمله اینکه شما در چه شرایط آب و هوایی قرار دارید ؟ چون رطوبت نقش مهمی رو در طریقه کار این دستگاه ها ایفا می کنه از طرف دیگه سرویس های خاص روزانه ، هفتگی و دوره ای بعضی از این دستگاه در مرور زمان کاربر دستگاه رو خسته می کنه و باعث سختی کار می شه ولی با سرمایه حدود 35 میلیون به نظر من دستگاه Flora با هدهای polaris یه دستگاه ایده آل می تونه برای شما باشه . البته در شرایط آب و هوایی معتدل نه زیاد خشک و نه زیاد مرطوب و مسائل دیگه ای هم هست از جمله فشار باد منفی این دستگاه ، هیترهای خاص ، صرفه جویی در مصرف رنگ و ...

سعید144

New Member
سلام برهمه :green:
هدpolaris ساخت امریکاست بهترین هد دنیاست ساختار اون از فلز است بهترین کیفیت رو داره اما خیلی گران قیمته هر هدش اگه گیر بیار (با ید سفارش بدی )حدود 6میلون قیمتشه فقط هر هد
ساختار اون طور که باز میشه تمیز میشه بسته میشه نازل گرفتگی نداره چون جنسش از فلز است اما هدهای دیگه کریستال هستند
برا ایران به درد نمیخور چون دنبال چاپ ارزان هستند تو کانادا بنر متری 25دلار چاپ میزنند حدود 27هزار تومان ما اما با کیفیت چاپ می کنند در حد چاپ عکس دیجیتال(منظورم آتلیه ها) با polaris
دستگاه 4رنگ
4هد عرض 3.20
40تا 50میلیون قیمتشه :cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا