فروش دامنه هاي ir و ايران در IRTLD با تخفيف ويژه

blognevis

Active Member
دوستان سلام

بلاخره كار سايت به اتمام رسيد و ما توانستيم يك سرويس جهت فروش دامنه هاي ir و همچنين مديريت دامنه هاموجود در نيك هندل شما را خارج از nic.ir ايجاد كنيم؟ البته فراموش نكنيد كه پايگاه اطلاعات دامنه ها مختص nic.ir است

شما با داشتن يك نيك هندل از سايت nic.ir ميتوانيد از مزايايي سرويس ما استفاده كنيد كه اين سرويس فقط براي فروش دامنه نيست و شما ميتوانيد با وارد شدن به نيك هندل خود تمام دامنه هاي خود را بصورت فردي يا جمعي مديريت كنيد؟

]از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- کاهش مراحل ثبت دومین

2-امکان ثبت چند دومین در یک مرحله و یکجا ( حد اکثر تا 25 دومین )

3- امکان مدیریت انبوه ( تغییر دی ان اس ، تغییر مدیران و تمدید چند دومین در یک زمان )

4- امکان جستجوی تخصصی در دومین ها

5 - گرافیک و محیط کاربر پسند

و....

سرويس ديگر ما فروش دامنه بصورت تكي و انبوه مي باشد كه با تخفيف ويژه ارائه ميشود

دوستاني كه تمايل دارن از ما نمايندگي فروش دامنه دريافت كتتد ميتوانند با ايميل [email protected] تماس گرفته و در خواست خود را اعلام كنند تا بر اساس توافق مراحل را به اتمام برسانيم

دوستاني كه بصورت نماينده فعاليت ميكنند با داشتن يك كد از طرف فيزيك نظري ميتوانند دامنه هاي مورد نظرشان را در نيك هندل خودشان با نام خودشان بثبت برسانند بدون اينكه نامي از ما برده شود

ثبت دامنه هاي ir يك ساله 4500
" " " " پنج ساله 12600

bahram677

New Member
درخواست کمک در ثبت دامنه

سلام دوستان
من چند وقت پیش دامنه Sarbandar.ir را ثبت کردم ولی چون این دامنه جزء اسامی شهر هست موقع پرداخت مالی نیک از من درخواست مدارک کرده
اگه بین دوستان کسی باشه که به روشهای دیگه این کار رو برا من انجام بده میتونم هزینه رو تا دو برابر ثبت عادی دامنه هم پرداخت کنم چند روز دیکه بیشتر مهلت ندارم
منتظر پاسخ دوستان هستم.

blognevis

Active Member
سلام دوستان
من چند وقت پیش دامنه Sarbandar.ir را ثبت کردم ولی چون این دامنه جزء اسامی شهر هست موقع پرداخت مالی نیک از من درخواست مدارک کرده
اگه بین دوستان کسی باشه که به روشهای دیگه این کار رو برا من انجام بده میتونم هزینه رو تا دو برابر ثبت عادی دامنه هم پرداخت کنم چند روز دیکه بیشتر مهلت ندارم
منتظر پاسخ دوستان هستم.

دوست عزيز اين امكان وجود ندارد تازه اگر شما موفق به ثبت هم بشويد در اينده به مشكل بر خواهيد خورد

blognevis

Active Member
چه قدر استقبال

اقا نخريد حداقل مديريت nic.ir كه نا ايجاد مرديم را ببينيد و نظر بديد؟

webmaster

Member
دوستان سلام

بلاخره كار سايت به اتمام رسيد و ما توانستيم يك سرويس جهت فروش دامنه هاي ir و همچنين مديريت دامنه هاموجود در نيك هندل شما را خارج از nic.ir ايجاد كنيم؟ البته فراموش نكنيد كه پايگاه اطلاعات دامنه ها مختص nic.ir است

شما با داشتن يك نيك هندل از سايت nic.ir ميتوانيد از مزايايي سرويس ما استفاده كنيد كه اين سرويس فقط براي فروش دامنه نيست و شما ميتوانيد با وارد شدن به نيك هندل خود تمام دامنه هاي خود را بصورت فردي يا جمعي مديريت كنيد؟

]از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- کاهش مراحل ثبت دومین

2-امکان ثبت چند دومین در یک مرحله و یکجا ( حد اکثر تا 25 دومین )

3- امکان مدیریت انبوه ( تغییر دی ان اس ، تغییر مدیران و تمدید چند دومین در یک زمان )

4- امکان جستجوی تخصصی در دومین ها

5 - گرافیک و محیط کاربر پسند

و....

سرويس ديگر ما فروش دامنه بصورت تكي و انبوه مي باشد كه با تخفيف ويژه ارائه ميشود

دوستاني كه تمايل دارن از ما نمايندگي فروش دامنه دريافت كتتد ميتوانند با ايميل [email protected] تماس گرفته و در خواست خود را اعلام كنند تا بر اساس توافق مراحل را به اتمام برسانيم

دوستاني كه بصورت نماينده فعاليت ميكنند با داشتن يك كد از طرف فيزيك نظري ميتوانند دامنه هاي مورد نظرشان را در نيك هندل خودشان با نام خودشان بثبت برسانند بدون اينكه نامي از ما برده شود

ثبت دامنه هاي ir يك ساله 4500
" " " " پنج ساله 12600

قیمت های شما برای نماینده بالاست!

blognevis

Active Member
ما كه هنوز براي نماينده قيمت تعريف نكرديم و قرار اين بود كه توافقي به نتيجه برسيم

ehsanch

Active Member
وضعیت امنیت به چه صورت هست ؟ چون باید اطلاعات کاربری رو تو سایت شما وارد کرد برا مدیریت . درسته ؟

blognevis

Active Member
وضعیت امنیت به چه صورت هست ؟ چون باید اطلاعات کاربری رو تو سایت شما وارد کرد برا مدیریت . درسته ؟

دوست عزيز سلام
به نكته مهمي اشاره كرده ايد ؟ از نظر ما مشكل امنيتي براي ورود اطلاعات نيست چون شما ميتوانيد با استفاده از https:// وارد پانل خودتان شويد كه تمام اطلاعات شما كد ميشود

blognevis

Active Member
تخفيف ويژه نوروزي براي نمايندگان
دوستاني كه تمايل دارند ايميل بزنند

blognevis

Active Member
قيمت هاي دامنه هاي ir به قيمت هاي زير تغقير كرد

يك ساله 5250
پنج ساله 14700

جدیدترین ارسال ها

بالا