فروش اکانت شاتر استوک با بسته های دانلودی دلخواه و با شرايط فوق العاده!

attachment.php

بنا به درخواست تعداد زيادي از دوستان، مشتريان و علي‌ الخصوص برخي از همكاران گرامي و محترم، سرويس فوق العاده اي با پكيجهاي متنوع براي راحتي بيشتر به مشتريان و مشتركين ارائه ميشود.

واضحتر بگم:

• همه شما برای تهيه عكس از شاتر استوك هزينه ميكنيد و دوست داريد اين عكسها را فقط خودتون داشته باشيد نه اينكه يك كپي با هزينه شما در اختيار سايت و يا افراد واسطه ای كه اين كار را انجام ميدهند باشه.
  • خيلی از شماها مثلا 100 يا 200 عكس نياز داريد و ميخواهيد فقط همين مقدار را هزينه كنيد و به پكيج يك ماهه شاتر استوك نياز نداريد. علاوه بر آن دوست داريد اين عكسها را مثلا صرف يك يا دو روز تهيه كنيد و نميخواهيد 10 يا 20 روز معطل محدوديت روزانه شاتر استوك باشيد.

خوب، من اين مشكل را براتون حل ميكنم.
من به شما اكانتي ميدهم كه خودتون شخصا از سايت شاتر استوك عكسهاتون رو دانلود كنيد و بسته به پهناي باند اينترنت خودتون ممكنه همه را در يك ساعت يا در چند ساعت تهيه كنيد. به همين راحتي...:cool:
و ديگه نگرانی‌ از اين بابت كه اين عكسهايي كه شما هزينه ميكنيد در اختيار واسطه قرار نميگيرد را نداريد. در حقيقت از جيب شما به كام ديگران نشود.
حالا سوال اينكه از كجا ميخواهيد بدانيد كه اكانتی كه شما دريافت ميكنيد فقط در اختيار شماست و شخص ديگری به آن دسترسی نداريد، جوابش خيلی ساده است، ميتونيد همون لحظه ای كه اكانت را دريافت كرديد نسبت به تغيير پسورد اقدام نماييد. به همين سادگي...
حالا پكيجهای زير:
1 - اكانت شاتر استوك با بسته 100 تايی (يعنی شما ميتونيد فقط 100 عكس دانلود كنيد)
2 - اكانت شاتر استوك با بسته 300 - 200 تايی (يعنی شما ميتونيد فقط 300 - 200عكس دانلود كنيد)
3 - اكانت شاتر استوك با بسته 750 تايی (يعنی شما ميتونيد فقط 750 عكس دانلود كنيد)
4 - كسانی هم كه كمتر مثلا 50 يا بيشتر مثلا 2000 دانلود يا حتی بيشتر از اين در روز نياز دارند با من تماس بگيرند تا راهنماييشون بكنم.

مزايای اين اكانتها:
1 - شما اكانت اورجينال دريافت ميكنيد و فقط و فقط در اختيار خود شماست.
2 - ديگه نياز به هيچ سايت واسطه ای نداريد.
3 - هيچ محدوديت دانلود نداريد. يعنی ميتونيد همه بسته را در طی يك روز دانلود كنيد.
4 - خاطر جمعی از اينكه عكسها را مستقيم از سايت دانلود ميكنيد و هيچ دخل و تصرفی در عكسها نميشود.
5 - خاطر جمعی از اينكه كپی عكسهای شما در اختيار واسطه قرار نميگيرد.
6 - هزينه هم نسبت به تمامی سايتها فوق العاده مقرون به صرفه است.

شماره تماس:
0919-541-7432

پیوست ها

• 24xl3dt.png
    24xl3dt.png
    8.4 کیلوبایت · بازدیدها: 12

جدیدترین ارسال ها

بالا