فروش اسکریپت اسکریپت کسب درآمد PTC GEN4 Security

sasy23

Member
PTC مخفف کلمه Paid To Click به مفهوم پرداخت به کلیک به عنوان نسل جدیدی از کسب و کار آنلاین با محوریت فعالیت و مشارکت کاربران در تجارت الکترونیک می باشد. در این نوع کسب و کار، کاربران در منزل و در اوقات فراغت با مشاهده تبلیغات، به کسب در آمد می پردازند. و همچنین صاحبان سایت ها و پایگاه های اینترنتی با قرار دادن تبلیغات خود در این کسب کار،به افزایش بازدید و ترافیک سایت خود دست خواهند یافت. در واقع سایت های PTC واسطی بین کاربران و تبلیغ کنندگان می باشند که در این کسب و کار، هر دو طرف به سود دهی و بهره وری دست می یابند. کاربران از طریق مشاهده و کلیک بر تبلیغات به کسب درآمد دست می یابند و تبلیغ کنندگان به افزایش بازدید و ترافیک وب سایت خود نایل می شوند. در این بین صاحبان سایت های PTC که بستر این کسب کار را مابین کاربران و تبلیغ کنندگان ایجاد نموده اند، از دو طرف به واسطه ارائه خدمات PTC برای این کسب و کار، به بهره وری و کسب درآمد می پردازند.

پیشنهاد ما برای شما علاقمند به کسب در آمد از اینترنت، راه اندازی یک وب سایت PTC با نرم افزار +GEN4 Security از بهترین و موفق ترین هسته های نرم افزاری جهان می باشد. این هسته نرم افزاری در تمام سایت های موفق و بزرگ جهان و ایران در زمینه PTC استفاده می شود.
هم اکنون شما نیز با انتخاب ما به عنوان متخصصان فناوری اطلاعات و مهندسی نرم افزار برای راه اندازی کسب کار PTC با هسته نرم افزاری +GEN4 Security به نسل جدید تجارت الکترونیک PTC بپیوندید.

نکات بسیار مهم :
1- این اسکریپت با اسکریپت ptc معمولی کاملا متفاوت است و این نسخه Gen4 می باشد که فقط افراد معدودی در ایران به فروش می رسانند
2- این اسکریپت با قالب اختصاصی که در تصویر مشاهده میکنید به فروش میرسد که زیبایی آن را دو چندان و ارزش آن را بالا می برد
3- قیمت اصلی این اسکریپت در جاهای دیگر بالغ بر 600 هزار تومان می باشد که شما با قیمت فوق العاده پایین تری به انضمام قالب اختصاصی از ما خریداری میکنید
4- این اسکریپت دارای پنل ادمین فوق العاده قدرتمند می باشد
5- افرادی که با PTC سر و کار دارند کاملا اهمین این موضوع را درک می کنند
6- سایت اصلی فروشنده این نسخه که در آن میتوانید نمونه خارجی آنلاین را نیز مشاهده کنید و به پنل ادمین نیز بروید :
www.ptcpay.com

قیمت سیستم : 300.000 تومان

sasy23_220400-111963!1.png

sasy23_220400-111963!2.png

آخرین ویرایش:

jeobux

New Member
با عرض سلام و خسته نباشید دوست عزیز این اسکریبت رو من الان دارم و باهاش میخوام یه سایت بزنم میخواستم باهات یه معامله ای داشته باشم شما این فارسی سازش رو به من بده منم تبلیغ فروشت رو تو سایتم میزارم نظرت چیه؟/

jeobux

New Member
خوب دوست عزیز فارسی سازش رو چند میدی چون من الان نسخه کامل انگلیسیشو دارم که قبلا توی تیک باکس ازش استفاده میکردیم فقط حال اینکه دوباره از اول بیام فارسیش کنم رو ندارم برای همین میخوام فارسیشو بخرم

ادرس سایتم http://gen4.mcsoft.ir/

sasy23

Member
دوست عزیز قیمت در متن تبلیغات درج شده و پکیج جدا جدا داده نمیشه
در صورتی که کل پکیج رو میخواین با پشتیبانی تماس بگیرید
در غیر اینصورت کار دیگه ای از دست ما بر نمیاد

danialshad

New Member
لایسنس قانونی و نامحدود 990دلاری این اسکریپت به همراه روبات و فارسی سازی و اکانت پی تی سی پی واگزار میشود کاملا توافقی اگه کسی لازم داره بگه

جدیدترین ارسال ها

بالا