فروشگاه ساز cms pars به صورت رایگان

simo120

Active Member
فروشگاه ساز cms pars که اکنون برای شما اماده کردیم دارای امکانات زیادی بوده و می توانید از طریق سیستم پرداخت پست و یا سیستم بانک های خصوصی پارسیان و سامان به خرید و فروش محصولات و خدمات خود بپردازید .

از مهمترین قابلیت های این فروشگاه ساز هماهنگ بودن با پرداخت انلاین بانک های سامان و پارسیان بوده است
cmspars-pro-eshop-script-www.mihanscript.ir.jpg

توجه داشته باشید که کلیه مسئولیت استفاده از این فروشگاه ساز به عهده فرد استفاده کننده می باشد و سایت توپک این اسکریپت را به عنوان نمونه برای دانلود قرار داده است .

نسخه فروشگاه مجازی دارای قابلیت های زیر است:
۰٫مدیریت مشخصات سایت

۱٫مدیریت منو ،

۲٫گالری تصاویر ،

۳٫سالنما ،

۴٫شمارنده ،

۵٫تبلیغات ،

۶٫نظرسنجی ،

۷٫فرم ساز ،

۸٫هاست ،

۹٫دامین ،

۱۰٫پایگاه داده ،

۱۱٫مدیریت اعضاء ،

۱۲٫مجوزهای مشاهده ،

۱۳٫ادیتور متن ،

۱۴٫پیامهای متحرک و…

۱۵٫ تحویل آنی سفارش بعد از پرداخت آنلاین

برای دانلود راگان به لینک زیر مراجعه کنید
http://2pak.ir/137-cmspars-pro-eshop-script.html

fgcosoft

Member
فروشگاه ساز

سلام دوست عزیز من از این فروشگاه ساز استفاده کردم خیلی هم عالی بوده و راضی بودم . لینکشو گذاشتم میشه بهم بگید سیستمش چیه ایا با مال شما یکی من دنبال نمایندگی هستم برای این سیستم

فروشگاه ساز

آخرین ویرایش:

pouyacms

Member
سلام دوست عزیز من از این فروشگاه ساز استفاده کردم خیلی هم عالی بوده و راضی بودم . لینکشو گذاشتم میشه بهم بگید سیستمش چیه ایا با مال شما یکی من دنبال نمایندگی هستم برای این سیستم

فروشگاه ساز

سلام ممنون از شما مشتری گرامی ، نظر لطفا شماست.

nachit

New Member
فروشگاه ساز cms pars که اکنون برای شما اماده کردیم دارای امکانات زیادی بوده و می توانید از طریق سیستم پرداخت پست و یا سیستم بانک های خصوصی پارسیان و سامان به خرید و فروش محصولات و خدمات خود بپردازید .

از مهمترین قابلیت های این فروشگاه ساز هماهنگ بودن با پرداخت انلاین بانک های سامان و پارسیان بوده است
cmspars-pro-eshop-script-www.mihanscript.ir.jpg

توجه داشته باشید که کلیه مسئولیت استفاده از این فروشگاه ساز به عهده فرد استفاده کننده می باشد و سایت توپک این اسکریپت را به عنوان نمونه برای دانلود قرار داده است .

نسخه فروشگاه مجازی دارای قابلیت های زیر است:
۰٫مدیریت مشخصات سایت

۱٫مدیریت منو ،

۲٫گالری تصاویر ،

۳٫سالنما ،

۴٫شمارنده ،

۵٫تبلیغات ،

۶٫نظرسنجی ،

۷٫فرم ساز ،

۸٫هاست ،

۹٫دامین ،

۱۰٫پایگاه داده ،

۱۱٫مدیریت اعضاء ،

۱۲٫مجوزهای مشاهده ،

۱۳٫ادیتور متن ،

۱۴٫پیامهای متحرک و…

۱۵٫ تحویل آنی سفارش بعد از پرداخت آنلاین

برای دانلود راگان به لینک زیر مراجعه کنید
http://2pak.ir/137-cmspars-pro-eshop-script.html

فروشگاه ساز خوبی هست من یه مدت برای مشتریان روی هاست هم نصب میکردم و خودمم استفاده کردم

جدیدترین ارسال ها

بالا