فروشگاه ساز دیجی کالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pouyacms

Member
سلام
خیلی از دوستان به دنبال چنین فروشگاه سازی هستند و متاسفانه با قیمت های بسیار بالا و غیر منطقی روبرو میشوند
اینحا را ببنید و در صورت تمایل هم حاضر به همکاری با علاقه مندان هستیم

همچنین دوستان اگر نظر یا پیشنهادی دارید بفرمایید تا برای تکمیل بیشتر روی آن اعمال میکنیم

http://www.webpouya.com/digikala-shop.html

alirezador

New Member
فروشگاه آماده رو میتونید یه با بفروشید ظاهرش رو چی کار میکنید
به نظر من ارزش نداره با قیمتهای بی خودی بازار رو به هم نزنید
صد تا سایت عین هم باشه چه ارزشی داره( با ظاهر یه خورده متفاوت)

pouyacms

Member
فروشگاه آماده رو میتونید یه با بفروشید ظاهرش رو چی کار میکنید
به نظر من ارزش نداره با قیمتهای بی خودی بازار رو به هم نزنید
صد تا سایت عین هم باشه چه ارزشی داره( با ظاهر یه خورده متفاوت)

دوست عزیز با حرفتان موافقم
اما برای این سیستم هر قالبی که مورد سلیقه کاربر باشد طراحی میشود و اصلا قرار نیست قالب همه دقیقا شبیه به سایت دی جی کالا باشد، در واقع قالب پیشفرض این سیستم مشابه دی جی کالا است و هر قالب دیگری میتوان برای آن ارائه نمود
منظور از سیستم دیجی کالا نه تنها شکل ظاهر بلکه بیشتر امکانات پرتال است.

سلام عزیزان خسته نباشید.سایت
www.gowebsite.ir
رو دیدید؟ یه سر حتما بزنید سایت خیلی خوبیه مناسب شماست منم تازه با این سایت آشنا شدم و فقط در جهت آشنایی با این وبسایت دارم اون رو بهتون معرفی می کنم سایت خیلی خوبه و مناسب با کسب و کار شما عزیزان.

www.gowebsite.ir

pouyacms

Member
سلام.
دوست عزیز در این مورد با مستقیما سایت دی جی کالا هماهنگ شد.
طبق قانون جرائم رایانه ای تا 90% تشابه ظاهری و فنی با یک سایت ایرادی ندارد و به همین خاطر همواره نسخه های ما شبیه به 2 تا 3 ماه قبل دیجی کالا است.
مثلا اخیرا نسخه ی جدید با امکان رسانه ی تصویری و گالری فیلم و همچنین ظاهر جدید را منتشر کردیم که باز هم درصد اختلاف در شباهت ها لحاظ شده است.

مراقب باشید دیجی کالا میتونه پیگیری کنه..!

varnaweb

New Member
دوستان سایت دیجی کالا دارای 220 کارمند فعال و چندین تیم خبره برنامه نویسی است و چندین تیم مشاوره و انباری در حدود 10 هکتار و چند دپارتمان و از خیلی از شرکت های خارجی فعال تر می باشد و راه اندازی سایت مث اون خیلی خرج داره و خیلی هم وقت میبرد (وارنا وب)

learnfile

New Member
سلام دوستان همین دو تا سیستم رو ما در لرن فایل با قیمت خیلی کمتر یعنی تنها 50 هزار تومان ارائه میدهیم .
در ضمن فروشگاه لرن فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی و مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز می باشد .
برای مشاهده نمونه انلاین به وبسایت لرن فایل سر بزنید پرداخت مبلغ پس از نصب و راه اندازی www.learnfile.ir
و یا در صورت تمایل میتوانید سورس خام و اپن سورس این قالب رو به همراه بسته نصبی آسان از وبسایت اولکس نیز به قیمت 50 هزار تومان خریداری نمائید .
www.olex.ir

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا