فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
فروشگاه مشهد کاندوم نماینده شرکت پخش سیلانه در مشهد را دارا می باشد که نماینده انحصاری محصولات نیویورک کاندوم در ایران میباشد که تمامی کاندومهای آن در هر کجای دنیا از نازکترین لاتکس به نام sheer Lon که بیشترین مقاومت و الاستیته را دارد، ساخته شده اند.
برند kapoot با ۷۹ سال تجربه در تولید کاندوم,جزء بهترین برندهای کاندوم دنیا از نظر کیفیت و جلب رضایتمندی مشتری می باشد.
احساس ۳ بعدی (۳d sense) : از ۳ بعد مختلف تحریک ایجاد میکند. ۱ : حاوی گیاه Tribulus میباشد که هورمونهای جنسی را تنظیم کرده و میل جنسی را در طرفین زیاد میکند ۲. توسط دکمه های برجسته موجب تحریک فیزیکی بانوان میشود ۳. توسط دارچین القاء گرمی میکند و LA موجود در آن سبب ارکشن طولانی و تاخیر در انزال میشود.
۷ تأخیری-تحریکی گرم ۷hot time) : توسط اسانس میوه های گرمسیری باعث القاء گرمی در بانوان میشود ۲ و ۳ .دکمه ها و شیارهای برجسته سبب تحریک فیزیکی بانون میشود ۴. جمع کننده عضلات واژن توسط عصاره انار و میوه بلوط که لذت را در طرفین بالا میبرد ۵.حاوی LA که موجب ارکشن طولانی و تاخیر در انزال میشود ۶.حاوی نیاسین است که سبب ارکشن بهتر و طولانی تر میشود(پروتئینی که سبب باز شدن عروق و ارکشن مناسب در penis میشود ۷. حاوی لیدوکائین مناسب جهت تأخیر بیشتر
۷تأخیری-تحریکی سرد ۷cool time ) : توسط اسانس میوه های بلوبری و توت فرنگی و اسانس نعناع باعث القاء خنکی در بانوان میشود ۲ و ۳ .دکمه ها و شیارهای برجسته سبب تحریک فیزیکی بانون میشود ۴. جمع کننده عضلات واژن توسط عصاره انار و میوه بلوط که لذت را در طرفین بالا میبرد ۵.حاوی LA که موجب ارکشن طولانی و تاخیر در انزال میشود ۶.حاوی نیاسین است که سبب ارکشن بهتر و طولانی تر میشود(پروتئینی که سبب باز شدن عروق و ارکشن مناسب در penis میشود ۷. حاوی لیدوکائین مناسب جهت تأخیر بیشتر

فروشگاه مشهد کاندوم
 

جدیدترین ارسال ها

بالا