فروشگاه اینترنتی بی نهایت کالا

فروشگاه اینترنتی اپل در بی نهایت کالا یکی از فروشندگان قانونی محصولات شرکت Apple (گوشی آیفون، آیپد، اپل واچ، کامپیوترهای مک و غیره) در ایران است که توانسته با اخذ مجوزهای لازم و افتتاح فروشگاه‌های متعدد در سطح شهر تهران و مشهد؛ بستری ایمن و مناسب برای تهیه این محصولات ایجاد کند.

فروشگاه بی نهایت کالا همواره در تلاش است تا با حذف تمامی واسطه‌ها و واردات قانونی، محصولات اصلی و جانبی اپل را با مناسب‌ترین و ارزان‌ترین قیمت ممکن در ایران عرضه کند. این فروشگاه با به‌کارگیری پرسنل مجرب، متخصص و متعهد و درعین‌ حال بهره‌مندی از جدیدترین و مدرن‌ترین متدهای روز دنیا، قصد دارد تا کاربران را به بهترین نحو ممکن در امر بررسی و انتخاب محصولات راهنمایی کند.

همچنین به‌منظور رفاه حال هموطنان عزیز، وب‌سایت فروشگاه به آدرس binahayatkala.com راه‌اندازی شده است. این وب‌سایت تماما به زبان فارسی بوده و به‌عنوان مرجع تخصصی محصولات اپل به شمار می‌رود. شما عزیزان می‌توانید از طریق این وب‌سایت، تمامی محصولات را بررسی و با یکدیگر مقایسه کرده و حتی در صورت تمایل ویدئوها و کلیپ‌های اختصاصی اپل را با دوبله‌ی فارسی مشاهده کرده و نهایتا پس از انتخاب محصول مورد نظر، آن را خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی بی نهایت کالا، حتی پس از انتخاب محصول نیز کمک‌رسان و راهنمای شما خواهد بود. شما می‌توانید به هنگام انتخاب محصولات اصلی، به صورت دسته‌‌بندی‌شده و منظم، پیشنهادهای هوشمندانه‌ی مربوط به هر محصول را مشاهده و نهایتا فرایند خریدتان را تکمیل کنید. علاوه‌بر این، همکاران بخش فنی ما می‌توانند به شما در انتخاب و خرید محصول موردنظر به‌صورت گفت‌وگوی مستقیم اینترنتی یا تلفنی کمک کنند.


علاوه‌بر این، مجله‌ی تخصصی فروشگاه با عنوان «وبلاگ بینهایت کالا » به آدرس binahayatkala.com/articles ، جدیدترین و مهم‌ترین اخبار حوزه‌ی فناوری و اخبار مربوط به شرکت اپل و محصولات آن را جهت اطلاع‌رسانی به شما عزیزان به‌طور کامل و شفاف پوشش می‌دهد تا شما عزیزان، همواره در جریان تمام اطلاعات و حواشی یکی از پرارزش‌ترین شرکت‌های دنیا قرار بگیرید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا