فرم نظرسنجی تحت شبکه داخلی

yaser1

Active Member
سلام
من میخوام از کاربرام در یک شبکه داخلی نظرسنجی به عمل بیارم
مثلا پنج سئوال چهار گزینه ای داشته باشم که کاربرا بعد از اینکه نظرشون رو دادند نظراتشون بروی یک کامپیوتر مشخص در شبکه (با کارکردی شبیه سرور) ذخیره بشه

منم بتونم به طریقی از اونها آمار بگیرم. مثلا اینکه:20 نفر در سئوال یک گزینه سوم را انتخاب کرده اند و الی آخر.....
حالا اگه نمودار هم بشه رسم کرد که نور علی نور میشه

یکمی با SQLite کار کردم اما چون زمینه نداشتم نتونستم. کسی میتونه جوونمردی کنه یه نمونه بسازه ارائه کنه؟

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
ساختن یک برنامه ی نظرسنجی، مثلاً با SQLite کار سختی نیست؛ فقط در مورد اجرا در یک شبکه ی داخلی و ذخیره روی یک کامپیوتر سرور بقول خودتون اطلاعاتی ندارم

برای نظر سنجی هم مثال تست چهارگزینه ای که سامان گذاشتن و با SQLite کار کردن بهترین راهنماست !

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
من قبلا یه نمونه برنامه آزمون گزاشته بودم که همین طور بود ، به راحتی میتونید یه فولدر رو از روی سیستم سرور به اشتراک بزارید و تو برنامتون آدرس اون فولدر رو تو شبکه برای محل ذخیره سازی بدید و در آخر یه برنامه بنویسید این اطلاعات رو از داخل این فولدر بخونه و تحلیل کنه ، مثلا :

کد:
\\127.0.0.1\Azmoon\SQL.DB

yaser1

Active Member
من قبلا یه نمونه برنامه آزمون گزاشته بودم که همین طور بود ، به راحتی میتونید یه فولدر رو از روی سیستم سرور به اشتراک بزارید و تو برنامتون آدرس اون فولدر رو تو شبکه برای محل ذخیره سازی بدید و در آخر یه برنامه بنویسید این اطلاعات رو از داخل این فولدر بخونه و تحلیل کنه ، مثلا :

کد:
\\127.0.0.1\Azmoon\SQL.DB

سلام
نمونه آزمون شما رو پیدا نکردم. میشه آدرس بدید؟

یه آزمون فقط پیدا کردم که کار آقا سامان بود و متاسفانه ادامه هم داده نشده :

جدیدترین ارسال ها

بالا