فرم ارتباط با ما و جلوگيري از ارسال ايميل از طريق آن تا مدت دلخواه مدير سايت

mosi20

Active Member
سلام
تو را به خدا اگه ميتوني كمك كني كمكم كن
يه آدم عوضي پيدا شده هر روز از صفحه ي ارتباط با ما ي سايتم برام 50 تا ايميل ميفرسته
ميخواستم بدونم چطوري متونم جلوي اين آدم را بگيرم؟
چطوري ميشه يه كاري بكنم كه بعد از ارسال نامه تا 1 روز ديگه نتونه ايميل بفرسته؟
چطوري ميشه كد براي ارسال هر نامه بزارم كه اول اون كد چك بشه بعد نامه ارسال بشه و هر دفعه اين كد تغيير كنه؟
جون مادرت اگه ميتوني كمكم كن
يا حق

mehradmoein

Member
اگه شما هر دفعه که یک ایمیل فرستاده می شه یه cookie روی کامپیوتر کلاینت بزاری می تونی اون رو چک کنی که مثلا اگه خالی باشه بشه ایمیلد رو بفرسته و اگه پر باشه نفرسته.
(ولی در صورتی که طرف cookie disabled نباشه یا cookie ها رو پاک نکنه.به هر حال اگه در این مورد کمک خواستید در خدمتم)

mahyar - r

Member
یه کار دیگه هم می تونین بکنین
هر کس که ایمیل می فرسته ip اون رو همراه با تاریخ ارسال تو دیتابیس ذخیره کنید . بعد هر کی خواست ایمیل بفرسته باید ببینیم ip اون تو دیتابیس هست یا نه ؟

اگر بود باید ببینیم چند روز تاریخی که تو دیتابیس ذخیره شده گذشتهه . اگر مدت زمان دلخواه تو یعنی 1 روز گذشته بود می تونه بفرسه در غیر اینصورت نمی تونه

mahyar - r

Member
یه کار دیگه هم می تونین بکنین
هر کس که ایمیل می فرسته ip اون رو همراه با تاریخ ارسال تو دیتابیس ذخیره کنید . بعد هر کی خواست ایمیل بفرسته باید ببینیم ip اون تو دیتابیس هست یا نه ؟

اگر بود باید ببینیم چند روز از تاریخی که تو دیتابیس ذخیره شده گذشته . اگر مدت زمان دلخواه تو یعنی 1 روز گذشته بود می تونه بفرسه در غیر اینصورت نمی تونه

mosi20

Active Member
mehradmoein گفت:
اگه شما هر دفعه که یک ایمیل فرستاده می شه یه cookie روی کامپیوتر کلاینت بزاری می تونی اون رو چک کنی که مثلا اگه خالی باشه بشه ایمیلد رو بفرسته و اگه پر باشه نفرسته.
(ولی در صورتی که طرف cookie disabled نباشه یا cookie ها رو پاک نکنه.به هر حال اگه در این مورد کمک خواستید در خدمتم)

دستت درد نكنه ديگه اينقدر كه ... نيستم اين راه به نظرم رسيد اما نميتونم از روي كوكي اي كه ايجاد كردم اطلاعاتم را بخونم
اگه برات امكان داره يه سورس برام بزار كه مثلا تا 1 روز بعد طرف نتونه ايميل بفرسته
در ضمن من ديتابيس ندارم
يا حق

mehradmoein

Member
آقا شرمنده من اسم انجمن رو نگاه نکردم.
آخه من php بلد نیستم اگه asp بود می تونستم کمک کنم.

Mikhak

Active Member
از چه سيستمي استفاده ميكني؟؟؟
Ip رو Ban كن اگر هم نتونستي برنامه رو واست بفرستم
-----------------
سينا

mosi20

Active Member
Mikhak گفت:
از چه سيستمي استفاده ميكني؟؟؟
Ip رو Ban كن اگر هم نتونستي برنامه رو واست بفرستم
-----------------
سينا

نميخوام طرف را بن كنم فقط ميخوام از روي كوكي نزارم تا 24 ساعت بعد دوباره از فرمم ايميل بزنه
اگه ميشه يه كد بهم بدين كه اين كار را بكنه

Mikhak

Active Member
اين كدي كه واست ميزارم كه كوكي درست ميكنه كه بعد از يك ساعت expire ميشه حالا واسه 24 ساعت حساب كن بزار به جاش
کد:
setcookie("TestCookie", $value, time()+3600);
---------------------------------
سينا

mosi20

Active Member
شرمنده هی من میپرسم.
حالا چطوری کوکی ای که ساختم را دوباره از روی کامپیوتر طرف بخونم و بفهمم که آیا 24 ساعت گذشته یا نه؟
جون شما من هیچی بلد نیستم سورس کاملشو بزار .
یا حق

Mikhak

Active Member
عزيزه من شما ديگه احتياجي به خوندش از كامپيوتر طرف نداري كه
اين كدي كه من گذاشتم خودش رو كامپيوتر يه كوكي درست ميكنه خودشم بعد از يه ساعت پاكش ميكنه
حالا شما تنها كاري كه ميكني حساب كن ببين 24 ساعت چند ثانيه هستش با اون 3600 عوضش كن
همين
------------------
سينا

آخرین ویرایش:

karevan

Member
اینم سورس کد:
PHP:
<?php 
if(isset($msg)){
mail(to,subject,$msg);
setcookie("send","send",time()+86400);