فرمت dvd

فاطمه 14

New Member
سلام دوستان

من یک فیلم گرفتم با ابعاد hd وتدوین کردم حالا هم میخوام با فرمت hd خروجی بگیرم باید چیکار کنم با چه فرمتی خروجی بگیرم که کیفیت اوفت نکند

راستی میخوام این فیلم را داخل dvd هم تماشا کنم امکان دارد

سایز فیلم 1080-1440

سمیر2011

Active Member
سلام
جواب شما خیلی اسانه ولی از آنجایی که مدیران انجمن مجید انلاین ما را مدتی از فعالیت در انجمن محروم کرده بودند بنده هم تا یک ماه به هیچ تاپیک و سوالی در زمینه ادیوس جواب نخواهم داد . لذا فقط به همین بسنده می کنم که از منابع و مراجع معتبر برای رفع این مشکل استفاده کنید .

Mosoly

Member
سید مرتضی

سلام
دوست عزیز
برای اینکه فرمت HD ی شما افت کیفیت نداشته باشه می تونید از فرمت Quick Time استفاده کنید که البته به علت کیفیت خیلی بالاش ممکنه که زمان رندتون طولانی بشه.
برای رایت در DVD هم می تونید به طور مستقیم از خود ادیوس اون رو در DVD رایت کنید...
برای توضیح درباره ی رایت پروژه روی DVD به سایت زیر سر بزن....
آموزش ادیوس/ رایت روی DVD

سمیر2011

Active Member
سلام
دوست عزیز
برای اینکه فرمت HD ی شما افت کیفیت نداشته باشه می تونید از فرمت Quick Time استفاده کنید که البته به علت کیفیت خیلی بالاش ممکنه که زمان رندتون طولانی بشه.
برای رایت در DVD هم می تونید به طور مستقیم از خود ادیوس اون رو در DVD رایت کنید...
برای توضیح درباره ی رایت پروژه روی DVD به سایت زیر سر بزن....
آموزش ادیوس/ رایت روی DVD

رفیق پاسخ شما با این اموزش برای دوستمون قابل حل نیست - آموزش های شما قابل تحسینه ولی این مباحث با آموزش های مقدماتی قابل حل نیست . منظور ایشون یک چیزی دیگر است که از این به بعد همانطور که گفتم در مجید آنلاین به هیچ سوالی تا ابد جواب نمی دم .:cool:

سمیر2011

Active Member
چرا مدیران سایت جواب نمیدند مشکل کجا هست ؟

مشکل از اینجاست مدیران محترم برخی تاپیک ها هیچ ارزشی به فعالیت کاربر قایل نیستند و نام کاربری را بلوکه می کنن برای برخی قوانین که به نا حق می دهند . مثلا یکی خودم که به این خاطر از مدیران انجمن مجید آنلاین دلسرد شده و هیچ سوالی را جواب نمی دم خواستین پخ کنید براتون راهنمایی کنم - هیچ مشکلی نیست که با ما حل نشود .

رفیق پاسخ شما با این اموزش برای دوستمون قابل حل نیست - آموزش های شما قابل تحسینه ولی این مباحث با آموزش های مقدماتی قابل حل نیست . منظور ایشون یک چیزی دیگر است که از این به بعد همانطور که گفتم در مجید آنلاین به هیچ سوالی تا ابد جواب نمی دم .:cool:

خانم سمیرا حاله شما خوبه احیانا ؟

سمیر2011

Active Member
از گفتن خانم سمیرا به نام کاربری من که درستش سمیر است نمی دونم حال من خوبه و یا حال شما بده ؟ احیانا:shock:

آخرین ویرایش:
از گفتن خانم سمیرا به نام کاربری من که درستش سمیر است نمی دونم حال من خوبه و یا حال شما بده ؟ احیانا:shock:

صراحت بیانمو ببخشید ..
ولی چرا کاربری که مشکل داره جوابشو نمیدید؟
دسته یکی رو بگیر تا خدا هم دستتو بگیره ، به شرایط و وقایع گذشته اهمیت ندید ، به حل کردن مسئله و مشکلات دیگران اگه براتون مقدوره اهمیت بدید ..

سمیر2011

Active Member
نه دوست عزیز این حرف ها نیست متاسفانه ما مدتی وقت گذاشتیم و نشتیم در انجمن برای کاربرا پاسخ دادیم حتی پاسخ هایی که واقعا سخت بود اما از قدیم که گفتن بشکنه دستی که نمکه نداره شد لذا برخی مدیریان محترم تاپیک ها آپ پاکی دست ما ریختند بنابرین دوستان اگر مشکلی دارند می تونند مستقیما پخ کنند جوابگو هستیم بصورت عمومی دیگر تاپیکی ارسال نمی کنم .

khalilakas

New Member
سلام دوستان

من یک فیلم گرفتم با ابعاد hd وتدوین کردم حالا هم میخوام با فرمت hd خروجی بگیرم باید چیکار کنم با چه فرمتی خروجی بگیرم که کیفیت اوفت نکند

راستی میخوام این فیلم را داخل dvd هم تماشا کنم امکان دارد

سایز فیلم 1080-1440

سلام دوست عزیز برای اینکه شما فیلم خود را در دستگاه پخش خانگی تماشا کنید باید دستگاه ضبط اچ دی بنام بلوری که شبیه دی وی دی رایت هست خریداری نمایید و فیلم خود را روی دیسکتهای بلوری ضبط نمائید تا کیفیت فیلم شما افت نکند اگر از دی وی دی استفاده نمائید ظرفیت دی وی دی کم هست و موجب افت کیفیت میشود

tarenoco

Member
من یه سوال دارم ت ادیوس میشه فایل زیرنویس رو با پسوند srt قرار داد ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا