فرمت پخش از شبکه ماهواره

barbarian

New Member
سلام.
دوستان عزیز من اگه بخواهم برای ایران موزیک .بخوام خروجی بگیرم باید از چه سایزی استفاده کنم ،مشخصات کامل خروجی رو میخوام از سایز گرفته تا فرمت........

برای خروجی احتیاج به کارت کپچر هست یا نه.......

هر کی راهنماییم کنه یک دنیا ازش ممنون میشم.....:lol:

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

چیزی که مسلمه باید سیستم تصویری رو Pal انتخاب کنی.
حالا این که با چه وسیله ای بهشون برسونی که قبول کنن باید پرس و جو کنی. یعنی روی نوار می گیرن یا Dvd.
البته شنیدم روی Dvd هم قبول می کنن؛ ولی مطمئن نیستم.
اگه مطمئن شدم خبرشو می دم.

التماس دعا
یا علی

Y.FASHiST

Member
به نظر من روی Tape باید ببری . چون صدا و سیما تمام مجموعه هاشون از Tape استفاده میکنن . البنه باید نوار فیلمت از نوع DVCAM یا Full DV سونی باشه چون هم کیفیتش بالاست هم استاندارده و به راهتی بهت جواب میدن

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

درسته فاشیست جون. صدا و سیما فقط نوارهای Beta قبول می کنه. ولی سیستم ماهواره کمی فرق می کنه.
بعضی از شبکه های ماهواره برخی از برنامه هاشون رو از طریق اینترنت براشون آپلود می کنن و بعد پخش می شه. بعضی ها هم به صورت DVD براشون ارسال می شه.
هزینه ارسال نوار به اون سر دنیا و سخت بودن نگهداریش اصلاً به صرفه نیست. واسه همین یه ذره کیفیت پایین تر زیاد به چشم نمیاد. از طرفی، کیفیت تصویری که از ریسیور گرفته می شه زیاد با DVD فرقی نمی کنه.

التماس دعا
یا علی

siavash61

Member
من تجربه ي دادن كار به ايران موزيك و مهاجر رو دارم.
شما بهترين راهي كه ميتونين انتخاب كنين اينه كه فايل avi كليپتون رو به صورت Data روي DVD بزنين و بدين بهشون. من يه بار رو DVCam بهشون دادم ولي از اون به بعد همينجوري Data رو DVD دادم. اين راحتترين و كم هزينه ترين راها كه كيفيتتون هم افت نميكنه.
در ضمن حتما فايلتون كليپ موسيقيه ديگه. نه؟
خب معمولا كليپها هم متوسط تايمشون 3 الي 7 دقيقه است كه ميتونه به صورت avi رو DVD جا بشه.
مشخصات تصوير:
براي تصاوير فول اسكرين يا همون 3:4
avi-720*576 4:3
Pal-25fps
براي wide screen 16:9
avi- 720*576 16:9
Pal 25fps
codec: DV Pal

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
خب سیاوش جان
میشه بگی حالا چه طوری براشون ارسال کردی ؟

siavash61

Member
خب من تدوين كارا رو انجام داده بودم. اون شخصي كه كليپ واسه اون بود خودش ميبرد يا ارسال ميكرد. من تبريزم. ولي خب دفتر اين كانالها تهرانه. اونجا دوستي هم داشت تو مهاجر. اگه جزييات ميخواين من ازش ميپرسم ميگم. آدرس و ...
ولي خب قبلنا اينا همينجور مفتي پخش ميكردن ولي الان فك كنم پولي شده.
مثل اينكه 250 هزار ميگرفتن نامحدود پخش ميكردن.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا