فرمت دی وی دی های چند فیلمی

بعضی دی وی دی ها شامل چند تا فیلم هستند که مسلما فرمت اونها با دی وی دی هایی که تنها یک فیلم توی اونها هست متفاوته. از بین دوستان کسی هست بدونه فرمت فیلمهای چند تا دی وی دی چیه؟ممنون می شم.

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
اول اینو بگم که من خودم در یک دی وی دی با فرمت معمولی VOB چیزی نزدیک به 10 ساعت فیلم ریختم
حتی اگه دایویکس بسازی بیشتر هم می تونی بریزی
برای این کار با برنامه Ulead DVD Movie Factory کار کن

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
آخرین نسخه اش 6 هست و در سایتش هم یک SP1 داره که با نصب آن روی برنامه تغییرات نهایی آن را هم اعمال می کنه
اینو اگه نصب کنی سراغ دیگر برنامه ها نمی ری مگه بخوای یک DVD منو حرفه ای بزنی که در آن صورت باید بری سراغ Adobe Encore DVD
موفق باشی

لینک؟

آخرین نسخه اش 6 هست و در سایتش هم یک sp1 داره که با نصب آن روی برنامه تغییرات نهایی آن را هم اعمال می کنه
اینو اگه نصب کنی سراغ دیگر برنامه ها نمی ری مگه بخوای یک dvd منو حرفه ای بزنی که در آن صورت باید بری سراغ adobe encore dvd
موفق باشی

این sp1 رو دقیقا باید از چه لینکی تهیه کنم؟ادرسشو لطف می کنید بنویسید؟

برنامه کارگاه دی وی دی 6 رو تهیه کردم. حال رای اینکه بتونم توی اون فیلمهای زیادی رو قرار بدم و روی یک دی وی دی رایتشون کنم از چه طریقی این عمل اتفاق می افته آخه در حالت عادی فیلمهای زیادی رو نمی شه از طریق اون توی یک دی وی دی رایت کرد؟باید وارد کدام بخش تنظیمات برنامه بشم؟

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
برنامه کارگاه دی وی دی 6 رو تهیه کردم. حال رای اینکه بتونم توی اون فیلمهای زیادی رو قرار بدم و روی یک دی وی دی رایتشون کنم از چه طریقی این عمل اتفاق می افته آخه در حالت عادی فیلمهای زیادی رو نمی شه از طریق اون توی یک دی وی دی رایت کرد؟باید وارد کدام بخش تنظیمات برنامه بشم؟
سلام
ببخشید چند روزی خط تلفنمون قطع بود
تا شب برات عکس می ذارم

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
ببخشید چند روزی خط تلفنمون قطع بود
تا شب برات عکس می ذارم

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
اینم عکس
UDVD6.jpg
شماره 4 برای تنظیمات بیشتر و یا فشرده تر کردن
پس از این بسته به زمان فیلمت و قدرت سیستمت زمان رندر طول میکشه و بعد از رایت می کنه
حالشو ببر

جدیدترین ارسال ها

بالا