فرق ورژنهای phpbb

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
سلام . سوالی داشتم خدمت دوستان .
اگر من از phpbb 3.0.5 استفاده کنم ولی فایلهای زبان 3.0.1 رو استفاده کنم مشکلی پیش میاد ؟
چقدر فرق بین این 2 ورژن از نظر فایلهای زبان هستش ؟
ممنون :rose:

BetaMaster

Member
چقدر فرق بین این 2 ورژن از نظر فایلهای زبان هستش ؟
بین این دو ورژن 4 ورژن فرق هست !

بر می گرده به مقوله امنیت و افزایش امکانات و ...

مطمئنا اگر 3.0.1 مشکل نداشت دلیلی بر ارائه نسخه جدید تر نبود

متذکر می شوم 3.0.6 نگارش امکانات خواهد بود و کمتر به رفع مشکلات امنیتی در آن پرداخته خواهد شد.

بنا بر این به هیچ وجه در هیچ cms ای از نسخه قدیمی تر استفاده نکنید وگرنه بعد از مدتی حتی اگر هک نشوید متوجه می شوید باید کلی دردسر برای آپگرید متحمل شوید (آن هم اگر خراب نکنید !) و ...

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
من از آخرین ورژن سایت phpbb استفاده کردم . فقط چون نسخه ی فارسی خوبی برای 3.05 وجود نداشت فایلهای زبان نسخه ی 3.01 رو برای 3.05 استفاده کردم .

BetaMaster

Member
پس خودتون باید متوجه مشکلات فارسی ساز 3.0.1 شده باشید.

ضمن این که تنها فارسی ساز phpBB در حال حاظر فارسی ساز مقصد هست. (یه سایت هم هست که دروغگویی و بی سوادی خودشو مدت هاست ثابت کرده نسخه قدیمی فارسی سازی رو منتشر کرده که توصیه می کنم اصلا طرفش نرید)

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
اگه فارسی ساز مقصد رو بذارم و کسی بیاد توی انجمن من فکر میکنن که اومدن توی سایت مقصد . هر جایی یا اسم maghsad وجود داره یا کتای phpbb فارسی .

BetaMaster

Member
پس لابد هرکی بیاد تو مجید آنلاین رفته تو سایت ویبالتین !

نمی دونم تو فرهنگ ایرانی جماعت مفت خوری باب شده یا گاز گرفتن دستی که خوبی می کنه. منظورم صرفا شما نیستید و قصد اهانت ندارم. کسانی رو می گم که فکر می کنن با نبود دو خط کپی رایت می تونن به کاربرشون دروغ بگن و با شیادی ادعا کنن چنین سیستم خفن (!) و چنین هسته زبانی که مدت ها روش کار شده کار خودشونه. برید قوانین vB و فارسی ساز های vB و امثالهم رو ببینید تا دستتون بیاد هر چیز که مفت بدست میاد بی ارزش نیست و باید قدر شناس بود...

این طرز فکر بچگانه از شما با این سابقه فعالیت (پستها و تشکر) بعیده.

اینم ببینید : www.Uranoos.com

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
دو خط کپی رایت که نه . خط در میون . البته حتماً دیدن که مجید آنلاین فقط در footer اسم VB رو آورده وای مقصد به جز Header و Footer در قسمت مدیریت , FAQ و ... اسم سایت مقصد و کتاب آموزشی رو آورده

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا