فرق بين نسخه هاي مختلف آنتي ويروس eset nod32 چيست ؟؟

با سلام

امروز توي سايت نود مي چرخيدم ديدم نسخه هاي تريالي كه ارائه كرده در انواع مختلفي هست مي خواستم بدونم اين نسخه هاي چه فرقي باهم دارند
اگر كسي مي دونه لطفا به اطلاعات ما بيافزايد

براي ديدن اين نسخه ها به لينك زير برويد :

http://www.eset.com/download/index.php

در اين بخش دو قسمت home download و business download قرار دارد كه در هر شاخه زير شاخه هاي زير هست :

ESET Smart Security 4

Version: 4.0.474

ESET NOD32 Antivirus 4

Version: 4.0.474

اينم لينك اطلاعات خود نود در مورد نسخه هاش مي تونين بخونين :

http://www.eset.com/download/datasheets.php

منتظر اطلاعات تكميلي شما هستم

آخرین ویرایش:

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
برای دریافت جواب سوالات خودتون می تونید از لینک های زیر استفاده کنید :
لینک 1 : ESET Smart Security
لینک 2 : ESET NOD32 Antivirus
امیدوارم این لینک ها کمک کنه .
موفق باشید .

ممنون كمك خوبي بود

چند سوال

براي سيستم خانگي كه 24ساعت به نت وصل هست home edition eset smart security بهترين گزينه هست يا آنتي ويروس معمولي رو نصب كنم و يا كلا business edition رو نصب كنم؟

سوال بعدي اينكه نسخه هاي تريال رو از سايت خود نود بگيرم بهتره يا از نسخه هايي كه سايت هاي معروف ارائه مي كنند ؟ البته مدتي است كرك هاي ساخته شده به خوبي جواب نمي ده

Amoo.net

Member
ممنون كمك خوبي بود

چند سوال

براي سيستم خانگي كه 24ساعت به نت وصل هست home edition eset smart security بهترين گزينه هست يا آنتي ويروس معمولي رو نصب كنم و يا كلا business edition رو نصب كنم؟

سوال بعدي اينكه نسخه هاي تريال رو از سايت خود نود بگيرم بهتره يا از نسخه هايي كه سايت هاي معروف ارائه مي كنند ؟ البته مدتي است كرك هاي ساخته شده به خوبي جواب نمي ده

فکر کنم سوالات مربوط به نرم افزارهارو تو بخش نرم افزار باید مطرح کنی نه تو بخش معرفی

من اين سوالات رو در مورد اين نرم افزار مطرح كردم كه به گونه اي دوستان اون رو معرفي كنند به صورت كامل

اين سوال ها براي رفع اشكال نيست

sambol

Active Member
دوست عزیز شما همین ورژن ور بگیر نصب کنESET NOD32 Antivirus 4 اون سایت های معروف دانلود هم خودشون از سایت سازنده برنامه رو لینک میدن خودشون که برنامه رو ننوشتن؟؟؟خود سایت سازنده اخرین و بروزترین ورژن رو قرار میده در ضمن چیزی که زیاده کرک برنامه nod هستش شما کافیه تو گوگل سرچ کنید nod32 key اونوقت چند تا سایت رو وا کن و با انبوه سریال نامبر برنامه مواجه میشی با تاریخ های متفاوت هر کدوم تاریخ انقضاش دیرتر بود اون رو بزن تو برنامه هر موقع تاریخش تمام شد دوباره از نو خیلی راحت و اسوده

ESET Smart Security

شرکت "ESET" تولید کننده نرم افزارهای حفاظتی ، محصول جدید خود را با نام "ESET Smart Security" روانه بازار نموده که این بسته نرم افزاری شامل قابلیتهای زیر می باشد:
● راهکار امنیتی تجمیع شده: این بسته نرم افزاری شامل آنتی ویروس، آنتی اسپای ور، آنتی اسپم و دیوار آتش می باشد.
● جلوگیری از انواع تهدیدات: با اسـتفاده از این مـحصـول کاربران در مـقابل انواع تهدیدات رایانه ای از قبیل: "rootkits" ، "spyware" ، "bots" ،"adware"،
"worms"، "viruses"، "trojans" و حملات جاسوسی محافظت می گردند.
● مبتنی بر آنتی ویروس "ESET NOD32": این محصــول مبتنی بر آنتی ویروس "ESET NOD32 Antivirus" بـوده که سـریعترین، کوچـکترین و بهترین در یبن
سایر نرم افزارهای آنتی ویروس در جهان می باشد.
● کاربری آسان: نصب آسان و رابط گرافیکی کاربر پسند و تنظیمات ساده به همراه راهنمای کامل ( Help) داخلی.

----------------------------------------------------------------------------------
ESET node 32 anti virus 4

حفاظت به هنگام در مقابل "worms"، "viruses"، "trojans"، "spyware"، "rootkits"، "bots"، "adware" ودیگر اشکال بد افزارهای رایانه ای.
● هوش مصنوعی پیشـرفته همراه با تکنولوژی "ThreatSense" بطور متوسـط %60 از تهدیدات ناشـناخته رایانه ای را شناسـایی و از گسـترش آن جلوگیری می
نماید.
● استفاده ار موتور ویروس یاب واحد و صرفه جویی در حافظه موقت و حجم دیسک سخت.
● سرعت اسکن فایلها 3 تا 34 برابر سریعتر از دیگر نرم افزارهای مشابه (نقل از: بولتن ویروس)

--------------------------------------------
حالا بگين كدومش ؟

آخرین ویرایش:

amir alyasin

New Member
ببخشید من این حرف رو میزنما
ولی به طور کل من هیچ وقت از ند استفاده نخواهم کرد و به هیچ کسی هم پیشنهاد نمیدم
به چند دلیل
یکیش این که مطمئن باشین خود این انتی ویروس یه تروجان هستش
دوما بدون اجازه به دیتا بیس وصل میشه و اطلاعات کامپیوتر رو میفرسته + محل + isp و اسم کامپیوترتون
سوما اگر بخرین هم پولش به جیب صهیونیست ها میره
چهارم قدرت ایمنی و محافظتش هم از خیلی از اتی ویروس ها پاین تر هستش و همه فکر میکنن فقط نود هستش که کامپیوتر رو کند نمیکنه ولی باور کنید انتی ویروس اویرا به آدرس www.free-av.com خیلی بهتر و سبک تر و بروز تر و ایمن تر از اپدیت شده انتی ویروس نود هستش

یا حق

متاسفانه تجربه مناسبی با نود نداشتین وگرنه می فهمیدین که این اشکالات رو ندره

نود اطلاعات مربوط به ویروس های جدید رو ارسال می کنه

در مورد صهیونیستی هم چیزی نمی دونم

Ayub.S

Member
چرا ؟

ببخشید من این حرف رو میزنما
ولی به طور کل من هیچ وقت از ند استفاده نخواهم کرد و به هیچ کسی هم پیشنهاد نمیدم
به چند دلیل
یکیش این که مطمئن باشین خود این انتی ویروس یه تروجان هستش
دوما بدون اجازه به دیتا بیس وصل میشه و اطلاعات کامپیوتر رو میفرسته + محل + isp و اسم کامپیوترتون
سوما اگر بخرین هم پولش به جیب صهیونیست ها میره
چهارم قدرت ایمنی و محافظتش هم از خیلی از اتی ویروس ها پاین تر هستش و همه فکر میکنن فقط نود هستش که کامپیوتر رو کند نمیکنه ولی باور کنید انتی ویروس اویرا به آدرس www.free-av.com خیلی بهتر و سبک تر و بروز تر و ایمن تر از اپدیت شده انتی ویروس نود هستش

یا حق

من خودم از ESET NOD32 Antivirus استفاده ميكنم . فقط اينو ميخام بدونم كه : پولش به جیب صهیونیست ها میره . اگه واقعا اينجوري باشه من حاضرم همين حالا حذفش كنم . نميخام با پول من كودكي در فلسطين .... :sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا