فرصت عالي براي سرمايه گذاري

melikaaa

New Member
سلام به همگي

دوستاني كه مايل به سرمايه گذاري و شراكت با سود ماهانه 200 تومن به ازاي هر 1 مليون ! هستن اينجا اعلام امادگي كنن تا

بيشتر براشون توضيح بدم ......

فرصت خوبي براي افزايش سرمايه هست كه من خودم چون سرمايه اوليه رو ندارم دنبال آدم مورد اعتمادي هستم براي اين

كار . كار رو هم فقط تو پيغام خصوصي توضيح ميدم براي جلوگيري از سوء استفاده هاي احتمالي .

ياعلي

aloo

Active Member
بگو چي هست تا بيايم جلو گولد گوئيست و اين چيزا هست اصلا جوا نده

melikaaa

New Member
با سلام
کارتون در چه زمینه ای است؟
[email protected]
بگو چي هست تا بيايم جلو گولد گوئيست و اين چيزا هست اصلا جوا نده

از جواباتون ممنون

کار در مورد خرید و فروش ارز در بازارهای امریکا و لندن به صورت اینترنتی هست مثل طلا - دلار - ین و ....
من دو سال هست به صورت دمو ( آزمایشی )کار میکنم که الان میخوام با یه حساب واقعی شروع به کار کنم و به دنبال یه سرمایه گذار میگردم البته با شرایطی عالی برای سرمایه گذار .

شما میتونید موجودی حسابتون رو هر موقع در شبانه روز که بخواید چک کنید ......... سرمایه شما در حساب خود شما هستش و من فقط با اون کار میکنم . هر موقع اراده کنید میتونید ظرف 24 ساعت سود یا مبلغ مورد نظرتون رو برداشت کنید .

اگه اطلاعات بیشتری خواستید بگید جواب میدم .

یاعلی

melikaaa

New Member
بله دقيقا" ! شما كار كرديد با فاركس؟ سرمايه گذاري تو اين بازار رو قبول داريد ؟

mehdinasiri

پارس لند گروپ
حقیقتش فارکس گولد کوئست با کلاس هست به پولی که بدون عرق ریختن بدست بیاد باید شک کرد.!

melikaaa

New Member
:lol::lol::lol:

عجب طرز فكري !

ببينم دوست جان شما كه پشت كامپيوتر نشستي و كار ميكني داري عرق ميريزي ؟ يا از معلوماتت استفاده ميكني و كار

ميكني ؟

در ثاني اين كار قابل مقايسه با فاركس نيست ! ميدوني كار فاركس چقدر اضطراب و دلهره داره ؟ و چقدر بايد معلوماتت در مورد

اتفاقات و خبرهاي روز جهان بالا باشه تا ضرر نكني ؟! اين كار خودش يه علم خيلي بالايي ميخواد كه تو دانشگاههاي سطح بالاي

دنيا تدريس ميشه ! به همين كشكي هم كه فكر ميكني نيست

اصلا اين بحث رو به نظر خواهي ميزارم ببينم نظر ديگر دوستان راجع به اين كار چيه ؟

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=92843

خوشحال ميشم شما هم نظرتون رو بديد .

آخرین ویرایش:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
بله دقيقا" ! شما كار كرديد با فاركس؟ سرمايه گذاري تو اين بازار رو قبول داريد ؟

:lol::lol::lol:

عجب طرز فكري !

ببينم دوست جان شما كه پشت كامپيوتر نشستي و كار ميكني داري عرق ميريزي ؟ يا از معلوماتت استفاده ميكني و كار

ميكني ؟

در ثاني اين كار قابل مقايسه با فاركس نيست ! ميدوني كار فاركس چقدر اضطراب و دلهره داره ؟ و چقدر بايد معلوماتت در مورد

اتفاقات و خبرهاي روز جهان بالا باشه تا ضرر نكني ؟! اين كار خودش يه علم خيلي بالايي ميخواد كه تو دانشگاههاي سطح بالاي

دنيا تدريس ميشه ! به همين كشكي هم كه فكر ميكني نيست

اصلا اين بحث رو به نظر خواهي ميزارم ببينم نظر ديگر دوستان راجع به اين كار چيه ؟

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=92843

خوشحال ميشم شما هم نظرتون رو بديد .

ناراحت میشویم!!!
عرض شود که شما در پست اول میگی بله کار فارکس هست و در پست بعد میگی نه فارکس نیست! شما با خودتم رو راست نیستی.
اما این که هم من پشت کامپیوتر میشینم هم شما دو تا بحث متفاوت هست.
من روزی 18 ساعت این پا هستم و دارم یاد میگیرم و یاد میدم و امرار معاش میکنم و شما هم روزی 2 ساعت میشینی قمار میکنی.ناراحت نشو فارکس قمار پاستوریزه هست. یکی سر اسب شرط میبنده یکی سر اینکه نفت شمال امروز چند دلاره یا نفت ایران کشیده پایین! به جز احتمال چه کاره دیگه ای انجام میدید؟
من طراحی سایت میکنم.پوستر میسازم.بروشور میسازم.صدا ادیت میکنم.کلیپ کارگردانی میکنم. اما شما ....

melikaaa

New Member
ناراحت میشویم!!!
عرض شود که شما در پست اول میگی بله کار فارکس هست و در پست بعد میگی نه فارکس نیست! شما با خودتم رو راست نیستی.
اما این که هم من پشت کامپیوتر میشینم هم شما دو تا بحث متفاوت هست.
من روزی 18 ساعت این پا هستم و دارم یاد میگیرم و یاد میدم و امرار معاش میکنم و شما هم روزی 2 ساعت میشینی قمار میکنی.ناراحت نشو فارکس قمار پاستوریزه هست. یکی سر اسب شرط میبنده یکی سر اینکه نفت شمال امروز چند دلاره یا نفت ایران کشیده پایین! به جز احتمال چه کاره دیگه ای انجام میدید؟
من طراحی سایت میکنم.پوستر میسازم.بروشور میسازم.صدا ادیت میکنم.کلیپ کارگردانی میکنم. اما شما ....

دوست عزيز

اول از همه معذرت خواهي ميكنيم از بابت اينكه شما ناراحت شدي :cry:

دوم اينكه من نگفتم فاركس نيست منظورم كار شما بود كه گفتم با فاركس قابل مقايسه نيست البته از لحاظ درآمد!

و سوم اينكه من قمار رو قبول دارم به شرطي كه تو اين بازار بي هدف حساب باز كنيم يعني بخواهيم از روي شانس كسب

سود كنيم ولي اگه كسي بتونه روند بازار رو از روي آمار اقتصادي منتشر شده مطمئن بشه و حساب باز كنه ديگه نميشه

گفت قمار كرده , شما وقتي ميدوني قيمت طلا ميخواد بره بالا ميري طلا ميخري مگه قمار كردي ؟ نه فقط يه سرمايه

گذاري روي طلا كردي . اينم همينطور وقتي من ميدونم قيمت يورو ميره بالا در واقع روي يورو سرمايه گذاري ميكنم .

و در آخر بگم اين كار 2 ساعت نيست اين بازار شبانه روزي هست . :neutral:

موفق و مويد .

olishomali

New Member
سلام حالتون چطوره من دنبال يه نفر مي گردم تا با همكاري هم ديگه يه سايت راه اندازي كنيم هر سايتي ورزشي -علمي-مذهبي هر چي باشه هر كي موافقه يه ايميل نا قابل بزنه.
[email protected]
منتظر شما هستم حتما تشزيف بياريد.
:)

J4vad

Member
با سلام ,

اگر اینگونه باشد ! بازار بورس تهران هم قمار خانه است !

طرز فکر خود را عوض کنید ! فارکس یک علم است !علم به مسائل اقصادی جهان روز ! کار با چارت ها و نوسانات ! که در طول 2 ساعت به دست نمی آید ! بر حسب دیدگاههای شما در طول یک زمان به دست می آید ! و بر همان حسب نیز معاملات را صورت می دهید.

موفق باشید.

سلام ببخشید که من تو بحث بزرگترا دخالت میکنم .

این فارکس من یه مقدار اطلاعات در موردش دارم و براتون توضیه میدم .
من یه پسر عمو دارم که خدای این کاره و از حدود 2 سال پیش معتاد این کار شده این کار واقعا اعتیاد داره ایشون ماشینشو هم فروخته و ریخته 15 ملیون تو این کار و الان حدودا تونسته یه بنز 1 ملیونی تو فارکس در بیاره و هر وقت از ایشون می پرسیم فارکس چطوره میگه اینقدر باید ضرر بدی تا این قمار رو یاد بگیری .

من از طرف خودم به همه پیشنهاد میکنم به فارکس نزدیک نشند .
خانم ملیکا هم میدونه این کار به درد همه کس نمیخوره . مگه نه ؟

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا