فرستادن پيام در شبكه هاي LAN (آموزش)

sirvan

Member
Alioffline گفت:
اقا بابا مشكل همين جاست تنظيماتش رو نمي دونم : :cry: :cry: :cry: :cry: cry:
آموزش تروجان به عنوان شناخت امکانات یک هکر برای مدیران شبکه و کاربران اینترنت و شبکه بد نیست.چون به اون شخص شناخت امکانتی که برای یه هکر(از نوع موزی) رو میده.
میتونی تویه وبلاگهای پرشینبلاگ آموزش فارسیشو پیدا کنی

Arshin

New Member
نبي جان پغام ارسالي توسط نت سند زماني كه ماشين گيرنده خاموش باشد گم (لاست) خواهد شد.

Arshin

New Member
نبي جان پغام ارسالي توسط نت سند زماني كه ماشين گيرنده خاموش باشد گم (لاست) خواهد شد.

karimagha

New Member
آقا يه سوال مهم!

البته در جاي ديگه هم مطرح شده و جواب نگرفته! ولي بهتره همه ريزه كاري هاي net send رو يه جا جمع كنيم.

مي خواستم بدونم كه اولآ چطور ميشه از منزل يا هر جاي ديگه اي كه داخل شبكه نيست براي يك شبكه خاص و با داشتن آي پي شبكه آن دستگاه پيغام فرستاد.(مطمينم يه راهي داره !)

ثانيآ چطور ميشه نام فرستنده مخفي بشه؟
(يكي گفت يه فايل دارم كه براي آپلود ميذارم ولي نذاشت! يكي ديگه هم گفت از نت كد استفاده كن..حالا يكي نيست بگه من نت كدم كجا بود!)

.......ممنون

AliReza26

Active Member
karimagha گفت:
آقا يه سوال مهم!

البته در جاي ديگه هم مطرح شده و جواب نگرفته! ولي بهتره همه ريزه كاري هاي net send رو يه جا جمع كنيم.

مي خواستم بدونم كه اولآ چطور ميشه از منزل يا هر جاي ديگه اي كه داخل شبكه نيست براي يك شبكه خاص و با داشتن آي پي شبكه آن دستگاه پيغام فرستاد.(مطمينم يه راهي داره !)

ثانيآ چطور ميشه نام فرستنده مخفي بشه؟
(يكي گفت يه فايل دارم كه براي آپلود ميذارم ولي نذاشت! يكي ديگه هم گفت از نت كد استفاده كن..حالا يكي نيست بگه من نت كدم كجا بود!)

.......ممنون
با net send فكر نميكنم بشه........

pejman online

New Member
ba slm be hame ye soal daram age kesi mitone lotfan rahnamii knee mikhastam bebinam b

ba slm be hame ye soal daram age kesi mitone lotfan rahnamii knee mikhastam bebinam beyne barname blender va poser kodom behtare age mishe lotfan rahnami konin

pejman online

New Member
ba slm be hame ye soal daram age kesi mitone lotfan rahnamii knee mikhastam bebinam beyne barname blender va poser kodom behtare age mishe lotfan rahnami konin

جدیدترین ارسال ها

بالا