فتوشاپ 10 اذیت میکنه

Championl

New Member
راستش من دو تا سوال دارم:
اولیش اینکه چجوری فایل های psd یا tiff فتوشاپ 10 رو توی ورژن های پایین ترش باز کنم؟ آخه تک لایه نشون میده و علامت ورود ممنوع هم روی موس ظاهر میشه:shock:

دومیش اینکه فتوشاپ 10 من روی فایل های بزرگ مشکل داره و اون پایین پنجره روی نوار start درایو c پیغام میده :
the disk is low
این در حالیه که درایو c من 2GB خالی داره:razz:. خود فتوشاپ هم کاری نمیکنه و همش این پیغام رو میده:
could not ..... because the diskared disk are full
لطفا کمکم کنید در ضمن امکانات سیستمم هم بالاست مثلا 1GB رم دارم 200GB هارد 256MBکارت گرافیک 3.4Hz CPU :eek:به نظر شما مشکل چیه چرا فتوشاپ با اینکه توی یک درایو دیگه نصب شده, ولی درایو c رو اشغال میکنه؟:neutral:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
راستش من دو تا سوال دارم:
اولیش اینکه چجوری فایل های psd یا tiff فتوشاپ 10 رو توی ورژن های پایین ترش باز کنم؟ آخه تک لایه نشون میده و علامت ورود ممنوع هم روی موس ظاهر میشه:shock:

دومیش اینکه فتوشاپ 10 من روی فایل های بزرگ مشکل داره و اون پایین پنجره روی نوار start درایو c پیغام میده :
the disk is low
این در حالیه که درایو c من 2GB خالی داره:razz:. خود فتوشاپ هم کاری نمیکنه و همش این پیغام رو میده:
could not ..... because the diskared disk are full
لطفا کمکم کنید در ضمن امکانات سیستمم هم بالاست مثلا 1GB رم دارم 200GB هارد 256MBکارت گرافیک 3.4Hz CPU :eek:به نظر شما مشکل چیه چرا فتوشاپ با اینکه توی یک درایو دیگه نصب شده, ولی درایو c رو اشغال میکنه؟:neutral:

سلام.سوال های خوبی کردی که به درد سایر دوستان هم میخوره.

شما وقتی پروژه ای رو Save As میگیری در پنجره باز شده تیک Layer رو برداشتی.

2uiujr8.jpg

یکی از مواردی که 90 درصد فوتوشاپ کارها رعایت نمی کنند این هست که PS رو نباید تو درایوی که ویندوز هست نصب کرد. چرا؟
تا وقتی داری یک والپیپر ساده میسازید مشکل ندارید اما وقتی میرید سراغ یک بنر 2 متری تازه اینجاس که PS برای یک فایل 200 مگابایتی شما 2 گیگ Cach درست میکنه و اگر در این بین PS شما هنگ کنه این کش پاک هم نمیشه و باید دستی پاک کنید.
خوب طبیعی هست که PS شما درایوی هست که ویندوز شما نصب هست و وقتی کار میکنی فایل کش میکنه و درایو پر میشه و نه سیستم عامل جونی برای کار کردن داره نه PS
راه حل:
اول PS رو در درایوی با جز درایو سیستم نصب کنید
بعد به منو Edit--->Preferences و سپس Performance برید.
میزان رم مناسبی رو مشخص کنید و تیک کش درایو ویندوز رو بردارید و خالی ترین درایو هاتون رو به این مهم اختصاص بدید

2nk19qw.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا