فاینال کات

massomeh1

Member
با سلام آقای محمد آر 91 من پیام خود را در مبحثی که شما درباره فاینال کات ایجاد کرده اید قرار دادم اما از جواب خبری نشد لطفا این مبحث را که من ایجاد کرده ام مطالعه بفرمایید و جوابم را بدهید من آدرس سایت شما را می خواهم منظورت از پ خ چیست درضمن شماره موبایل خود را اگر امکان دارد به من بدهیدتا به شما اس ام اس بزنم.
و سوالی هم دارم من یک پی سی دارم که قوی است با این مشخصات:
سی پی یو : کیو 9550 مادربرد : ایسوز پی فایو کیو دلوکس - کارت گرافیک : ایسوز 8800 جی تی اس 512 مگ رم کرشیال 8 گیگ و هارد مکستور 500 گیگ می خواهم بدانم نسخه جدید مک که لئوپارد 10.6 است را می توانم بدون دردسر نصب کنم آیا حتما باید یک هارد دیگر به کامپیوترم اضافه کنم یا روی همین هارد یک پارتیشن اضافه کنم فرمت شده کافی است یا کل هاردم را پاک می کند چون اطلاعاتم خیلی برایم مهم است و نمی خواهم از دست برود .اگر من دو تا هارد 250 بگیرم و یاهم رید کنم بصورت رید صفر آیا مک و ویستا 64 بیتی را می توان رویش نصب کرد یا نه ؟ اول مک نصب کنم یا اول ویستا چون می خواهم دوال بوت باشد درضمن این رید چند درصد به سرعت کامپیوترم در رندرگیری نرم افزارهای افتر - اوید می افزاید آیا صرف می کند هزینه کنم آخه شنیدم سرعت دوبرابر می شود. درضمن می خواهم مطمئن شوم که آیا فاینال کات روی این سیستم عامل مک که روی پی سی نصب شده قابل اجرا است و نصب می شود یا نه؟
باتشکرببخشید از اینکه سوالهایم زیاد شد.

جدیدترین ارسال ها

بالا