فایل منیجر ساخته شده توسط saalek110 جایگزین فایل منیجر هاست

saalek110

Well-Known Member
شرح خطوط اول فایل اصلی ورژن ۱۰. یعنی این خطوط:

PHP:
//---------------- option ------------------
$filename="name_of_this_file.php";// ham esme file bayad bashad
// title ham edit shavd
$_SESSION['world']=1;
$include_dir="your_folder_name";
$s_code="123456";  // adade afzodeh shodeh be faie haye include shdeh
$local="";   // agar local kar mikonid pishvan ra inja begid
// masalan baraye ksweb mishe http://localhost:8080/
//----------------------------------------

اولا فایل اصلی را با هر اسمی ذخیره می کنید ، در خطوط بالا باید اسمش را وارد کنید.
فایلهای اینکلودی باید در موشه ای کنار فایل اصلی باشد ، هر اسمی روی اون پوشه گذاشتید ، در کدهای بالا هم وارد کنید.
فایلهای اینکلودی من یک عدد چند رقمی دنبال اسمشان اومده ، اون عدد در کدهای بالا باید ست بشه. مثلا ۱۲۳۴ اگر وارد کنید ، تمام فایلهای اینکلودی باید پسوندشون همین عدد باشه مثلا form_delete1234.php میشه.

در فایل اصلی کمی پایین بروید و هر چیزی خواستید بین تگهای title بنویسید ، عبارت نمایش داده شده روی بالای سایت در بروسر است.

سسیون کلمه world در کدهای بالا برابر ۱ گرفته شده و در فایلهای اینکلودی هم تا سسیون این کلمه ۱ نباشه اجازه ورود به فایل را نمی دهد. یک لایه امنیتی است.

اگر از فایل منیجر در لوکال می خواهید استفاده کنید پیشوند آدرس را در کدهای بالا وارد کنید. در کامنت کدهای بالا مثال زده شده. اگر می خواهید انلاین کارکنید ، این متغیر را همین جوری خالی بزارید ، یعنی دو دابل کوتیشن به هم چسبیده.

saalek110

Well-Known Member
باگ کلیه ورژن ها:

برنامه فقط حروف کوچک را در اسم پوشه ها تشخیص می دهد و اگر در اسم پوشه حرف بزرگ یا نقطه باشه ، پوشه را نمی بیند.

اصلاحیه:
در فایل اصلی ( ۱۴ فایل اینکلودی را دست نزنید) به جای خط زیر:

JavaScript:
$pattern = '/^[a-z0-9_-]{1,40}$/'; // folders

این خط را قرار دهید:

JavaScript:
$pattern = '/^[a-zA-Z0-9_-]{1,40}$/'; // folders

ورژن ۱۰ را خودم اصلاح کردم ، چون ورژن آخر است. نیازی به دستکاری ورژن ۱۰ نیست. ولی اگر قبلا ورژن ۱۰ را کپی کردید بررسی کنید ببینید حروف بزرگ در اسم پوشه را می تواند بخواند یا نه. اگر نمی تواند بخواند اصلاح بالا را انجام دهید.

برای اینکه راحت تر خط فوق را پیدا کنید ، قبل ادیتور است، کد زیر:

JavaScript:
مقداری فصای خالی اینجاست ، حدود ۸ خط
Fingilish: tedade 8 khat fazaye khali injast
//----------------------------
echo"<div id='folders_list'>";
foreach ($scan as $f)
    {
$pattern = '/^[a-zA-Z0-9_-]{1,40}$/'; // folders
$check = preg_match($pattern,$f);
if ($check)
{
 echo "<a href='$filename?folder=$f'>".$f."</a>";
        echo"<br>";
}
    }// foreach
echo"</div>";
$link=$include_dir."/kinds_of_files".$s_code.".php";
Include $link;
//------------------------ editor -----------------
.....
....
...

بگردید اونجا که تعداد زیادی خط فاصله ی منها گذاشته و وسطش نوشته editor را پیدا کنید....چند خط بالاتر از اونه. کلمه pattern را پیدا کنید. کد بالا بعد از اصلاح را نشان می دهد.

خط ۱۵۳ است. برنامه حدود ۳۳۰ خط است. پس وسط های برنامه است.

اگر می خواهید با سرچ پیدا کنید a-z را سرچ کنید یا folders را. البته من سرچ نکردم ، فکر کنم اینها کلمات خوبی برای سرچ باشه.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
در اصلاحیه بالا حروف بزرگ اضافه شد ، با اضافه کردن این قسمت A-Z
ولی هنوز برنامه نمی تواند اسم پوشه هایی که نقطه در اسمشان است را ببیند.

و اگر نقطه را اضافه کنیم که باید بک اسلش و نقطه را اضافه کنیم، برنامه میریزه به هم ، چون فایلها هم نقطه دارند و کنار پوشه ها لیست می شوند.

فعلا پوشه هایی که در اسمشون نقطه است را تغییر نام دهید و به جایش مثلا منها بگذارید یا آندرلاین.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا