فایل دانلود سایتی را به سایت خود تبدیل کردن

alireza12345

New Member
سلام دوستان
راستش من خودمم نمیدونستم چه عنوانی انتخاب کنم :green:
ببینید من دنبال 1 چیزی هستم که نمیدونم هست یا نه ولی فکر کنم باشه
ببینید مثلا این سایت یک فایل رو برای دانلود گذاشته :www.abc.com/salam.zip
حالا من بدون اینکه این فایل رو دانلود کنم میخوام به آدرس سایت خودم درارمش مثلا به این آدرس :www.ali.com/salam.zip
میخوام ببینم همچین چیزی هست یا نه؟
یا حتما باید فایل رو دانلود کنم بعدا در سایت آپلود کنم
با تشکر

jmosawy

Member
سلام دوست عزیز،

اول ببینید بنده منظور شما رو کامل متوجه شدم یا نه.
شما یک سایتی را باز میکنید که یک فایلی رو داره، اما شما نمیخواید از سرورهای اون سایت فایل رو دانلود کنید، بلکه میخواید منتقل کنید به سرور سایت خودتون و حالا از اونجا یا خودتون فایل رو دانلود کنید یا بدید به دوستانتون و اونها هم استفاده بکنند.
اگر بندده منظور شما رو درست متوجه شدم، برای اینکه میتونید از یک اسکریپت رایگانی به نام Rapidleech استفاده کنید. فایل مورد نظرتون رو که وارد بکنید، براتون منتقل میکنه. (البته کار اصلی این اسکریپت این نیست، اما توی نسخه های قبلش میشد از اینکار ها هم کرد؛ جدیداً اطلاع ندارم.)

اما فقط توجه داشته باشید که بعضی هاستینگ ها، اجازه ی استفاده از این اسکریپت رو نمیدن و اگر بفهمند، زود سایت شما رو معلق میکنند. پس بهتره قبلش قوانین هاستینگ خودتون رو مجدداً بخونید و یا از آن ها بپرسید.

موفق باشید!

alireza12345

New Member
یعنی نیاز به دانلود فایل ندارم دیگه خود به خود به سایت من منتقل میشه ؟

jmosawy

Member
با سلام،

بله؛ به خود سایت شما منتقل میشه، حالا شما میتونید همون فایل رو از سایت خودتون دانلود کنید.
فقط مجدداً خدمتتون عرض کنم که: حتماً قوانین هاستینگتون رو مجدداً مطالعه بفرمایید. به احتمال زیاد، بیشتر آنها با اسکریپت های Leecher مشکل دارند.

موفق باشید!

alireza12345

New Member
اين سايت هايي كه مثلا چيز هاي زيادي رو از سرور خودشون براي دانلود ميزارن و روي فايل زيپ هم پسورد ميزارن چطوري هست
 فكر نكنم اين همه فايل رو خودشون دانلود كنن بعد روي سرور قرار بدن حتما از يه چيزي استفاده ميكنن شما ميدونيد اون چي هست؟
اگه كسي بدونه يك دنيا ممنونش ميشم

jmosawy

Member
با سلام،

اگر منظورت سایت های دانلود نرم افزار مثل همین سایت های معروف هست، اون ها سرور دارند، و روی سرور یک برنامه ای که بنده اسمش رو یادم رفته نصب میکنند، سپس از طریق سیستم خودشون، به سرور وصل میشن، سپس اون سرور که مثلاً سیستم عامل ویندوز رو داره اجرا میکنه، صفحه دسکتاپ سرور میاد روی سیستم خودش، از اونجا فایل های مورد نظر خودش رو دانلود میکنه، زیپ میکنه (پسور هم دلش خواست میزاره!) و مجدداً آپلود میکنه. اطلاع هم دارید که سرعت های اینترنتی که به سرور وصل هستند، بسیار بالا هست؛ درنتیجه، تمامی این کارها را در عرض نیم ساعت یا کمتر انجام میده.

موفق باشید!

alireza12345

New Member
مثلا يه سايتي مثل وي بي اسك.ن كه هك ها و استايل هارو از سرور خودش براي دانلود قرار ميده از چي استفاده ميكنه؟

jmosawy

Member
با سلام،

ما که نمیدونیم هر سایتی چطوری کار میکنه و از چه چیزی استفاده میکنه! راه های متداول را خدمتتون عرض کردم. حالا شاید کاربران فعال اون انجمن (vbskin) اینترنت پرسرعت دارند؛ یا اینکه فایل های حجیم اون ها مگر چقدر حجم داره؟

موفق باشید!

جدیدترین ارسال ها

بالا