فايل هاي فارسي استاندارد phpBB

Hyper

Active Member
با سلام

از اونجايي كه معمولا كاربران در مورد دريافت فايل هاي فارسي با اشكال مواجه ميشوند
فايل هاي استاندارد phpBB را با دو نسخه UTF-8 ( يوني كد ) و Arabic آماده كرده ام

توصيه ميكنم به جهت جلوگيري از اشكالات احتمالي كه ممكن است در ادامه راه اندازي phpBB بوجود بيايد ، همواره از UTF-8 ( يوني كد ) استفاده نماييد ...

اميدوارم مورد استفاده قرار بگيرد

موفق باشيد ...

پیوست ها

• lang_farsi_arabic.zip
    38.4 کیلوبایت · بازدیدها: 129
  • lang_farsi_utf-8.zip
    42.4 کیلوبایت · بازدیدها: 490
شما که می گویید باید از یو تی اف 8 استفاده کنیم چرا در
phpbb.com
نسخه فارسی را به عربی داده اید که بنده 2 سال زحمت بکشم حالا باید توی دردسر بیافتم

d@nial

Well-Known Member
darakhshan گفت:
شما که می گویید باید از یو تی اف 8 استفاده کنیم چرا در
phpbb.com
نسخه فارسی را به عربی داده اید که بنده 2 سال زحمت بکشم حالا باید توی دردسر بیافتم
دوست عزیز، ایشون که نسخه عربیک رو به phpbb ندادند

جناب آقای کرامتی فارسی سازشون رو به phpbb دادند و اونها هم برای زبان ایرانیها گذاشتند، کاری که مجید نکرد!

amir_s

Active Member
من قبلا به محض اینکه فایل زبان رو ادیت میکردم دیگه صفحاتم بالا نمی اومد ... مشکل از همین فایل هاست ! ؟
از کدوم نوع اگر استفاده کنم مشکلی نداره !؟

Hyper

Active Member
amir_s گفت:
من قبلا به محض اینکه فایل زبان رو ادیت میکردم دیگه صفحاتم بالا نمی اومد ... مشکل از همین فایل هاست ! ؟
از کدوم نوع اگر استفاده کنم مشکلی نداره !؟

امیرجان

بهتره که از یونیکد استفاده کنید
البته باید قالب رو هم ویرایش کنید

آدرس بدید من ببینم ...

رضا

با با تو رو به خدا کسی یک tutorial درست کنه و یاد بده که این دیتابیس 30 یا 40 مگابایتی رو من

چطور به utf-8 تبدیل کنم.

هم خدا و هم بنده خدا راضی می شه.

این دردسر چه وقتی حل می شه ؟

StarSoheil

Member
Hyper گفت:
با سلام

از اونجايي كه معمولا كاربران در مورد دريافت فايل هاي فارسي با اشكال مواجه ميشوند
فايل هاي استاندارد phpBB را با دو نسخه UTF-8 ( يوني كد ) و Arabic آماده كرده ام

توصيه ميكنم به جهت جلوگيري از اشكالات احتمالي كه ممكن است در ادامه راه اندازي phpBB بوجود بيايد ، همواره از UTF-8 ( يوني كد ) استفاده نماييد ...

اميدوارم مورد استفاده قرار بگيرد

موفق باشيد ...
آقا اگه میشه یه چند تا قالب بزارین که آخرین تغییرات phpbb یعنی نسخه 2.18 رو داشته باشه و بر اساس آخرین تغییرات باشه

bache +

Well-Known Member
آقا من قالب پيدا كردممممممممممممممم توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ بزودي ميزارم رو انجمنم اگه ديد خوبه لينك ميدم دانلود كنيد براي 2.xست

Hyper

Active Member
bache + گفت:
آقا من قالب پيدا كردممممممممممممممم توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ بزودي ميزارم رو انجمنم اگه ديد خوبه لينك ميدم دانلود كنيد براي 2.xست

دوست عزیز

این موضوع چه ارتباطی به این تاپیک داره ؟!
در انتخاب تاپیک مربوطه دقت کنید ...

رضا

mp3mon

New Member
سلام به همه
اگه میشه یکی به من بکه که این فایل ها را کجا بریزم ؟

siavashmusic

Active Member
darakhshan گفت:
با با تو رو به خدا کسی یک tutorial درست کنه و یاد بده که این دیتابیس 30 یا 40 مگابایتی رو من

چطور به utf-8 تبدیل کنم.

هم خدا و هم بنده خدا راضی می شه.

این دردسر چه وقتی حل می شه ؟

دوست عزیز من یه آموزش برای تبدیل دیتابیس عربی به UTF توی این انجمن گذاشتم یه سرچ کنید حتما پیدا میکنید

arkhosravi

New Member
اقا رضا گويا فايلها قابل دريافت نيستند و Login Page نمايش داده ميشه ! لطفا راهنمائي كنيد

iran480

Member
من نسخه ی Utf-8 رو قرار دادم. مشکلی با حرف "ی" در عنوان تایپکها داشتم که رفع شد. اما حالا مشکلی که بوجود اومده اینه که همه چیز که سمت راست بود به سمت چپ اومده . یعنی عنوان موضوعات و کلا همه چیز که برای فارسی باید در سمت راست باشه و قبلا که از نسخه ی Arabic استفاده می کردم سمت راست بود ، حالا با نسخه ی یونی کد Utf-8 ، به سمت چپ رفتن. لطفا برای حل این مشکل من رو راهنمایی کنید.

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا