فارسی نیوز 2.5 تحقق یک رویای قدیمی!

sama_sally

Member
سلام
به هر حال ببخشید دیر دیر میام اینجا ، شرمنده
فارسی نیوز 2.5 بعد عمری منتشر شد!
سایت http://www.farsinewsteam.com
دریافت http://www.farsinewsteam.com/download
امکانات http://www.farsinewsteam.com/features
دریافت کد ثبت http://www.farsinewsteam.com/generate

هر سوالی داشتید انجمن پشتیبانی فارسی نیوز در خدمت شماست: http://forum.farsinewsteam.com

بابت دیرکرد های و ... معذرت میخوام

YTERROR

Active Member
ممنون سالار جان

ولی یک سوال تویی سایت یک آیتک به نام خرید برنامه داره که غیر فعال اون مال چیه مگه برنامه فری نیستش |؟

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
آقا سلام واقعا خسته نباشید رفتم دیدم واقعا دیدنیه و خیلی خیلی جالبه هم بخش کنترل پنل و ..... من یکی که خیلی حیل حال کردم

فقط قسمت کنترل پنل در دمو فارسی نیوز چند تا ارور میده اونا از چیه ؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
منم هم تشكر ميكنم بابت اين برنامه خوب و هم تبريك ميگم به خاطر اينكه اين برنامه رو تحت Open Source‌داريد گسترش ميدين..
من خبرش رو چند روز پيش توي iranphp.net‌ديدم و خيلي حال كردم با برنامتون

فقط يك سوال داشتم.. در بخش دانلود برنامه نوشته بوديد : "توجه کنید در صورت حذف کردن کپی رایت برنامه وبسایت شما مسدود خواهد شد."
فكر ميكنم نرم افزارهاي تحت ليسانس GNU/GPL اين امكان رو داشته باشن ، درسته ؟

ممنونم

مجيد

آخرین ویرایش:

sama_sally

Member
فقط يك سوال داشتم.. در بخش دانلود برنامه نوشته بوديد : "توجه کنید در صورت حذف کردن کپی رایت برنامه وبسایت شما مسدود خواهد شد."
فكر ميكنم نرم افزارهاي تحت ليسانس GNU/GPL اين امكان رو داشته باشن ،

درسته ؟

ممنونم مجید جان از تعریفت
منظورتو درست متوجه نشدم...
اگه منظورت اینه که ... نمیدونم! به هر حال من میتونم به abuse دیتا سنتر طرف ایمیل بفرستم و طولی نمیکشه که وبسایت suspend میشه... تا حال 13 تا سایت به این مورد دچار شدن. میشه سوالتو واضح تر بگی؟! ممنون

فقط قسمت کنترل پنل در دمو فارسی نیوز چند تا ارور میده اونا از چیه ؟

YTERROR جان، اینا برای اینکه که ما میخواستیم قسمت تغییر پسورد رو غیرفعال کنیم که نتونن رمز سیستم نمایشی رو عوض کنن .. چون بهر حال مریض زیاده! و permission رو روی 755 گذاشتیم و اینطوری شد! درستش میکنم!

ولی یک سوال تویی سایت یک آیتک به نام خرید برنامه داره که غیر فعال اون مال چیه مگه برنامه فری نیستش |؟

برنامه free هست ولی شما برای حذف نام فارسی نیوز باید لیسانس فارسی نیوز رو بخرید. این مورد به این دلیل غیر فعال هست که ما هنوز نتوستیم سیستم فروشگاه ** کاملا** الکترونیک رو راه بندازیم
یعنی موندیم با کجا و کدوم بانک یا شرکت کار کنیم!

موفق باشید
اگه سوالی بود
- همینجا بگید در خدمتم
- فروم فارسی نیوز
- 09144424309

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سالار جان از توضيحاتت ممنونم
راستش چون من ديدم پروژه شما تحت ليسانس Gnu/gpl قرار داره، اين سوال رو كردم
چون كه يكي از مواد اين قانون اين هستش كه هر كسي ميتونه هر تغييري در برنامه ايجاد كنه و كلا با يك نام جديد اون رو دوباره منتشر كنه ! اما اين موضوع كه بدليل اينكه نام حذف ميشه سايت بسته خواهد شد فكر كنم با اين ليسانس كمي تناقض داشته باشه.

مخلصيم

مجيد

carp3

Member
ببینید من هم یکی از برنامه نویسهای فارسی نیوز هستم ( پدرام عظیمایی )
شما میتونید این برنامه رو تغییر بدین اما نمیتونید کپی رایتو به صورت کامل خذف کنید این غیز قانونیه ....

oxygenws

Active Member
من با مجید موافقم، شما با لایسنسی که گذاشتی، دقیقا این اجازه رو می دی که طرف کدت رو تغییر بده و رایگان استفاده کنه.
پس برادر، یا محدودیت نذار، یا از gpl استفاده نکن (و تا حدودی وجهه gpl رو خراب نکن)

توجه کن که مرجع، لایسنس شماست، و در حقیقت، طبق لایسنست، شما *حق نداری* کاربرت رو محدود کنی.

موفق باشی.

golden

Member
بهتره شما چند بند از gpl را تغییر بدی و تحت نام خاصی برای برنامه خودت استفاده کنی.
حتما لایسنس جدید را همراه با فایلهای پروژه برای دانلود قرار بده.

موفق باشید

sama_sally

Member
ممنون دوستان
من تا فردا فارسی نیوز رو با لایسنس خود فارسی نیوز دوباره آپلود میکنم و خبرشو تو سایت میدم...
ممنون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
ممنونم سالار جان

يك پيشنهاد ديگه هم دارم.. پيشنهاد ميكنم اگر ميتوني لايسنس رو حتما بصورت فارسي بنويس كه خوندنش براي كاربرها راحت باشه ، اينطوري ممكنه خيلي از كاربرها اونو نخونن (و خب حق هم دارن چون يك برنامه كه همه چيزش فارسي هست قاعدتا شراط استفاده و قوانينش هم بايد فارسي باشه)

موفق باشي

مجيد

sama_sally

Member
آقا مجید
برای احترام به ایرانیها و اینکه هنوز ما بچه ایم!
فارسی نیوز کاملا مجانی منتشر میشه و همه حق تغییر دادنشو دارن
فقط از کاربرا ** خواهش کردیم** برای احترام به کار ما کپی رایت رو ورندارن

از صبح تا حالا 45 باگ رو برطرف کردیم
لطفا دوباره داونلود کنید.

آقا مجید راه تماس با شما چیه؟!

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
بابت تصميمي كه گرفتيد تبريك ميگم بهتون.. مطمئن باشيد اگر كاربران را ملزم به انجام يك كار نكنيد و فقط به اونها پيشنهاد بدين ف بازخورد خيلي بهتري داره و اينجوري بهتر برنامه گسترش پيدا ميكنه .

من در خدمتتون هستم .. ميتونيد براي پيغام خصوصي بديد يا ايميل ارسال كنيد

ممنونم

مجيد

Parham

Well-Known Member
خسته نباشید ، امیدوارم که موفق باشی‌ همیشه ...

پ.ن : فکر نمیکنی‌ سایز امضا شما یکم بیش از اندازه معمول هستش ؟ بهتر نیست کوچکتر کنی‌

sama_sally

Member
ممنون مجید جان
حتما باهات تماس میگیرم...

پرهام جان کریسمس بود دیگه چیکار کنم!
امشب وقت داشتم درستش میکنم چون فردا یه امتحان مزخرف دارم!

سیستم نظر سنجی

با سلام من برنامه شما رو دانلود کردم ...دستتون درد نکنه ...چیز خوبی از آب در اومده ... ممنون از شما ولی من نتونستم سیستم نظر سنجی رو پیدا کنم.... شاید هم اصلا نداره.. ولی تا جایی که یادمه گفته بودین سیستم نظر سنجی هم داره

جدیدترین ارسال ها

بالا