فارسی ساز فوتوشاپ سی اس 2

سلام بچه ها

اقا من فارسی ساز برا فوتوشاپ Cs2 میخوام به غیر از مریم و آریان هاست چیزی دارید دریغ نکنید ممنون

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
از نرم افزارهای پروین و شتاب هم میتونی استفاده کنی که هر دوشون در سایت وجود دارن و میتونی با یه جستجوی ساده پیداشون کنی. ولی بهترین فارسی سازها مریم و شتاب هستن.

mohsenshahab

Active Member
سلام
میتونی از نسخه خاورمیانه cs2 استتفاده کنی که دیگه نیازی هم به فارسی ساز نداری

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام

Adobe Photoshop CS2 Middle East Version
فوتوشاپ سي اس 2 نسخه‌ي خاورميانه

تا بعد...!

S.H.R.M.K

Well-Known Member
تو سی اس 2 مریم نسخه قدیمی جواب نمیده.
نسخه خاور میانه هم فونت های کمی داره
به نظر من بهترینش پروین یا مریم نسخه جدیدشه که 15000 تومان قیمت داره و شتاب فارسی نگار.

GFX Master

در مورد نسخه خاورمیانه میتونی با استفاده از فونتهای با پیشوند B که مخصوص ویندوز ایکس پی هستن براحتی فارسی تایپ کنین.

آقا ممنون من میرم اینو میخرم ولی فونت با پیشوند B ندارم شما لطف کنید فونت بزارید ممنون میشم

GFX Master

شما هر وقت سی دی رو پیدا کردی بگو تا برات این فونتا رو آپ کنم چون اگر الان بخوام آپ کنم ممکنه لینکش تا اون موقع خراب بشه.

سلام
بعد از جستجو ی فراوان پیداش کردم:دی
اگه لطف کنید فونت ها رو بزارید ممنون میشم
مرسی

GFX Master

آقا سعید دیدید درست جستجو نکرده بودید!! چون من مطمئن بودم که این فونتها تو انجمن وجود داشتن. و در ضمن با وجود این سرعتهای پایین نت تو ایران یکمی آپلود مجدد چیزی که قبلا وجود داشته یکمی سخت و وقتگیره.

موفق باشی

Parham

Well-Known Member
اگه دوستان نسخه Me را نیاز دارن بگین تا آپلود کنم ...

sina_np

New Member
فارسي ساز

من دنبال فارسي ساز خوب تو وب گشتم كه اين سايت را پيدا كردم http://www.persica.ir/farsitype اين فارسي ساز نياز به نصب نداره و با تبديل unicode به فرمت مخصوص كار ميكنه و از فونت هاي مريم هم پشتيباني ميكنه

GFX Master

آقا سینا ممنون بابت اطلاعتون ولی گفتن این مطلب یکبار کافی بود. تو اون یکی تاپیک هم همین موضوع رو گفته بودید.

این تاپیک تقریبا برای 6 - 7 ماه پیشه و نباید دوباره مطرح بشه.

قفل - سارا

جدیدترین ارسال ها

بالا