فارسی سازی بیلدر با امکانات جدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
میخاین نسخه 64 بیتی ازش تهیه کنید؟
میشه بفرمایید دقیقا چطوری؟

بعد نسخه بیلدر 5.0.1؟

من واقعا موندم مورچه چیه کله پاچش چی باشه. زود همه میخان یه چیزی رو فارسی کنن، بزنن سر هم، 10 تا اتوران مشابه کینگ و گردو بزنن و بادی در گلو بگن، آره داداش ما اینیم.

اضافه کنم که بنده به هیچ وجه من الوجوه راضی نیستم که پلاگین های ساخت دست بنده که رایگان هست در یک مجموعه با هر نیتی که دارین پخش و یا فروخته بشه.
که چی آخرش؟

چه به شما بر بخوره چه بر نخوره، اما دوستان سال ها شاهد رعایت ادب از جانب من در این تالار بودند. ولی با دیدن این کار شما صراحتا با چشمانی کاملا باز و صدای رسا شما رو یک سودجوی بی عرضه خطاب می کنم و بحثم رو در همین جا خاتمه می دم.
سلام
اولا قبلا فارسی شده ولی دیگه این روزها مردم از انگلیسی بیشتر استفاده میکنن چون اصطلاحات کامپیوتر و ویندوز و... رو به انگلیسی بهتر میفهمن تا فارسی.
ثانیا روی چه حسابی اسم این رو گذاشتید 5.0.1؟؟؟!!!!! خود برنامه که تغییر نمیکنه و این امکاناتی هم که گقتید صرفاً یه جمع آوری از منابع رایگانه. اگه مثلا میتونستید (که امکان پذیر نیست) یونیکدی چیزی به بیلدر اضافه کنید اونوقت ورژن جدید به حساب میومد! البته حتی اگه اینکار رو هم میکردید فقط سازنده ی بیلدر حق داره ورژن جدید ارائه بده! 64 بیتی هم که...!
موفق باشید
کاملا با حامد و جاوید عزیز موافقم
شما بجای اینکه وقتتون رو بذارید برای برنامه ای که دیگه توسعه داده نمیشه بهتر نیست با آپادانا همکاری کنید؟ شما صرفا دارید یکسری منابع رایگان که تو کل نت هست رو جمع میکنید و با یه تغییر جزیی توی سورس بیلدر که خودش کپیرایت رو نقض میکنه (چون 100% مطمئنم که با برنامه نویس اصلی هماهنگ نشده) دارید یه نسخه جدید ارائه میدید و بعد قصد فروشش رو دارید در حالی که آپادانا یه برنامه مالتی مدیا ساز کاملا جدید و ایرانی هستش و داره رایگان منتشر میشه و خیلی زود میتونه جای بیلدر رو بگیره....

یه چیز دیگه اصلا لزومی نداره با فاصله 3 دقیقه پست بدی فکراتو بکن کل حرفهاتو توی یه پست ارسال کن این نوع پست دادن اسپم هستش و خلاف قوانین

SINISTERMMP

Member
من الان که بیکار نشستم
دارم lanتو بیلدر اضافه می کنم
و اگر بتونم detabassرو اضافه می کنم
دارم سعی می کنم دیتابیسی بغیر از sqlliteهم به برنامه اضافه کنم
بعد تقریبا تونستم یک برنامه بنویسم که مشکل بیلدر 64 bitرو حل کنه
شما فکر می کنید که من همین طور نشستم
بعد من الان خودم دارم سعی می کنم که چیزی دیگه بهش اضافه شدم که هر وقت تونستم اعلام می کنم
بعد کی گفته من با اپادانا کار نمی کنم شاهد داری
برو همین الان از خود جاوید بپورس اگه من کار نمی کردم هر خواستی بگو

SINISTERMMP

Member
بعد من قول می دم که یک چیزی های به بیلدر اضافه کنم که همه بچه ها عرض 4 الی 5 ساعت یک برنامه بنویسن که در حد 20 باشه

nabeghekids

New Member
بعد من قول می دم که یک چیزی های به بیلدر اضافه کنم که همه بچه ها عرض 4 الی 5 ساعت یک برنامه بنویسن که در حد 20 باشه
شما اول بهتره كار با انجمن رو ياد بگيري،‌بعد بگيري سراغ فارسي سازي
علاوه بر حرف هايي كه دوستان زدن و اينكارو كلا بيهوده مي بينم و شما چرا با توجه به اينكه يكبار peyman136 نيز گفتند، هر سه دقيقه يه پست ميدي؟ بهتر بود اول فارسي مي كردي بعد جو گير ميشدي تاپيك ميزدي ....
بهترين توصيه ي من به شما اينه جاي اينكه وقتت رو واسه فارسي سازي بزاري اول كامل چيزايي كه ياد نداري و استفاده مي كني (مثل فروم) ياد بگيري، بعد ...
http://forum.majidonline.com/member.php?u=43947

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
دوستان نیاز نیست تند باهم برخورد کنید !

شما قصد دارید mmb رو فارسی کنید، بسیار خوب هست، اما پس از اتمام کار محصول نهایی رو ارائه بفرمایید، ضمن اینکه تذکر پیمان رو تایید میکنم، اگر قصد اضافه کردن مطلبی به پستتون رو دارید، پستتون رو ویرایش کنید، نه اینکه پشت سرهم پست بدید.

سایر دوستان هم لطفاً نظراتشون رو با رعایت احترام بیان بفرمایند !

درکل سعی کنید بحث رو به بیراهه و کل کل و این حرفها نکشونید چون مجبور به قفل کردن تاپیک میشم.

موفق و پیروز باشید.

ali guard

Member
شما اول بهتره كار با انجمن رو ياد بگيري،‌بعد بگيري سراغ فارسي سازي
علاوه بر حرف هايي كه دوستان زدن و اينكارو كلا بيهوده مي بينم و شما چرا با توجه به اينكه يكبار peyman136 نيز گفتند، هر سه دقيقه يه پست ميدي؟ بهتر بود اول فارسي مي كردي بعد جو گير ميشدي تاپيك ميزدي ....
بهترين توصيه ي من به شما اينه جاي اينكه وقتت رو واسه فارسي سازي بزاري اول كامل چيزايي كه ياد نداري و استفاده مي كني (مثل فروم) ياد بگيري، بعد ...

باریكلا دوست عزیز شوما این بندی خدا رو صفر كردید انداختید زمین باهر حال این بنده‌ میخواد یك چیزی جدید با بیلدر اضافه‌ كند

شوما اولین پوست تون تو انجومن این حرفا بود :mad: دوباره‌ باریكلا

SINISTERMMP

Member
سلام
تازه بحث داره جذاب می شه
چه با حال
بعد جواب اون دوستانی که فقط می یان حرف می زنند و از دیگران اشکال می گیرند و هیچ کاری نمی کنند
لااقل برید یک کاری هم شما بکنید و بقیه شما رو هم ببینند
بعد اقای نور کام به جز شما
من عشقم می کشه اینجوری تاپیک بدم
به هیچ کس جز بچه های بالا ربطی نداره
خلازنکا به گوش
بعد از همه کسانی که از ما حمایت می کنند فراوان متشکریم
دماغ خلازنکا بسوزه
با تشکر
بعد راستی کی گفته من می خواهم انو بفروشم
من گفتم انو مجانی تو سایت اپلود می کنم
چرا الکی حرف تودهن من می زارید

آخرین ویرایش:

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
من الان که بیکار نشستم
دارم lanتو بیلدر اضافه می کنم
و اگر بتونم detabassرو اضافه می کنم
دارم سعی می کنم دیتابیسی بغیر از sqlliteهم به برنامه اضافه کنم
بعد تقریبا تونستم یک برنامه بنویسم که مشکل بیلدر 64 bitرو حل کنه
شما فکر می کنید که من همین طور نشستم
بعد من الان خودم دارم سعی می کنم که چیزی دیگه بهش اضافه شدم که هر وقت تونستم اعلام می کنم
بعد کی گفته من با اپادانا کار نمی کنم شاهد داری
برو همین الان از خود جاوید بپورس اگه من کار نمی کردم هر خواستی بگو

سرم خیلی شلوغه و هر چند هفته اینجا سر میزنم ، امروز اینو دیدم شوکه شدم ، حوصله کل کل و بحث بیخودی ندارم ، برا همین به جای به نقد کشیدن فقط سوال میپرسم .

- به چی lan اضافه میکنی ؟ منظورت از Lan همون Network هست دیگه ؟ با پلاگین یا بدون پلاگین ؟
- دیتابیس چی ؟ با پلاگین یا بدون پلاگین ؟

@ این کارهایی هم که گفتی به 1001 دلیل به مقصد نمیرسه که حوصله توضیح دادنش رو ندارم ، فقط بدون تعریف یا قلو ( یا غلو !) این کارهایی که الان داری انجام میدی برای حداقل 4,5 تا از بچه های اینجا من جمله ( مهران ، حامد ، خودم و ... ) جزء کارهای بیهوده ای بوده که سال ها پیش وقت روش گذاشتیم ، پس وقتت رو هدر نده .

@ شما تو چه بخشی از توسعه آپادانا همکاری میکنید ؟ تا به حال تو سایت اسمی ازتون ندیدم .

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا