فارسی در Control های Flash

***UNIQUE***

Active Member
سلام
چطوری باید در Child های accordion راست به چپ تنظیم کنم نوشته بشه
من میخوام عنوانشون فارسی باشه و از راست به چپ نوشته بشه اما هر کاری کردم درست نشد . تو Help هم Property برای این تنظیم کردن این مورد پیدا نکردم :cry:
ممنون میشم راهنمایی کنید یا در صورت امکان یه نمونه کوچیک بذارید
با تشکر :)

Security9776

Active Member
سلام ،
دوست عزیز FlashRTL خودش یک کامپوننت می باشد و شما نمی تونید در یک کامپوننت مثل accordion استفاده کنید .
فکر کنم برای این کار باید از setStyle استفاده کرد و مقدار textalign رو right گذاشت . من امتحان می کنم و تا عصری جواب رو می دم .

موفق و سربلند باشید ، محسن

Parham.G

New Member
کلا برای فارسی نویس بهترن گزینه همون FlashRTL هست ولی این کنترل به صورت پیش فرض اصلا امکان تراز راست رو نداره و باید کاستومایز بشه. من هم دنبال اینکار هستم، اینجا رو ببینید کمی توضیح دادم: http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=43834

***UNIQUE***

Active Member
---------------------------------------------------------------------
سلام ،
دوست عزیز FlashRTL خودش یک کامپوننت می باشد و شما نمی تونید در یک کامپوننت مثل accordion استفاده کنید .
فکر کنم برای این کار باید از setStyle استفاده کرد و مقدار textalign رو right گذاشت . من امتحان می کنم و تا عصری جواب رو می دم .
---------------------------------------------------------------------
من تست کردم قبلا" جواب نداده ):
اگه به نتیجه رسیدید و جواب داد به من هم بگید شاید من اشتباه تست کردم

--------------------------------------------------------------------------------
کلا برای فارسی نویس بهترن گزینه همون FlashRTL هست ولی این کنترل به صورت پیش فرض اصلا امکان تراز راست رو نداره و باید کاستومایز بشه. من هم دنبال اینکار هستم، اینجا رو ببینید کمی توضیح دادم:
--------------------------------------------------------------------------------
ممنون میشم اگر یه خورده بیشتر راجع به این Component توضیح بدید؟

fafa^mx

Member
FlashRTL Component nist!in majmooeh Class hayi hast keh barayeh karbaraneh farsi zabaneh flash sakhteh shodeh!in majmooeh dar hamehja ghabeleh estefadas!chon Shoma darin az yek class estefadeh mikonin!az jomlehh emkanateh in class emkan RTL dar flash(rast be chap nevisi) emkan estefadeh az tarikheh shamsi va ... hastesh keh too documenteh oon tozih dadeh shodeh!dar zemn barayeh gharar title accordin dar samteh rast kafieh aligneh topico right gharar bedin!

***UNIQUE***

Active Member
----------------------------------------------
barayeh gharar title accordin dar samteh rast kafieh aligneh topico right gharar bedin!
---------------------------------------------
right قرار دادم اما اونجوری درست نشد .میتونید کدش رو برام بذارید
ممنونم

Security9776

Active Member
سلام ، تو استایل های accordion منم textAligh رو رایت گذاشتم ولی چون تعریف نشده کار نمی کنه .
متاسفانه نه در setStyle حالت textAlign رو قبول می کنه و نه از CSSStyleDeclaration پشتیبانی می کنه .

اگه کد خاصی هست لطف کنید و این جا قرار بدید ،

موفق و سربلند باشید .....

fafa^mx

Member
jaleb bood !fekr nemikardam hamchin property darnazar gerefteh nashodeh basheh ama 2 rah mimooneh!1 ki ba estefadeh az skinregistry keh yekam sakhteh ;)!yeh kalakeh rashtieh digeh estefadeh az empthy space !inam yeh codeh bamazeh keh vaghti ba adadesh bazi koni mitooni title ro bebari samteh rast :D!vali dar kol kheyli maskharas!

topic = "IFLashDes"
w = accordion.width
w = w/4+10
w = w - topic.length
for (i=0;i<= w;i++){
topic = " " + topic
}
trace(w)
accordion.createSegment("PaymentForm", "billing", topic, "payIcon");

Security9776

Active Member
سلام ،
منم به اسکین فکر کرده بودم ولی چون وقت می گرفت بی خیالش شده بودم .
ولی به راه دوم فکر نکرده بودم . خیلی ممنون .

ولی من می گم از خود Space استفاده کنید بفرستیدش سمت راست !!

موفق و سربلند باشید ، محسن

***UNIQUE***

Active Member
جناب fafa^mx از راهنماییتون خیلی ممنونم
میتونید راجع به Skin یه توضیح کلی برام بدید .(نه خیلی زیاد که وقتتون رو بگیره)
با تشکر

fafa^mx

Member
skin component hayeh macromedia az jomleh shekleh zahrishoon ghabeleh taghyireh!keh hala taghyirash sheklayeh mokhtalefi dareh!marsoom tarin rahesh ineh keh yeh class barayeh skin minevisan va bad oon ro register mikonan too flash!va baghieh jaha ghabeleh estefadeh misheh

جدیدترین ارسال ها

بالا