فارسي سازي B2

Negin_ET

Member
سلام:
خواستم بگم اگه از من هم كمكي بر بياد خوشحال ميشم باهاتون همكاري كنم... :wink:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

از همگي ممنونم كه اعلام آمادگي كردن..
ان شالله سر فرصت يك برنامه اي پياده ميكنم كه دوستاني كه مايلند همكاري كنند بصورت رسمي مشخص بشه..

عموجان ما چاكرتونيم آقا :wink:
اما من قصدم از راه اندازي اين سايت صرفا برنامه هاي تحت وب نيست... گفتم كه يك چيزي توي مايه هاي sourceforge كه اگر ديده باشيد كلا مال برنامه هاي open source هستش حالا از برنامه هاي تحت وب گرفته تا برنامه هاي اجرايي ديگه به زبونهاي مختلف مثل delphi , vb , c و خيلي چيزهاي ديگه

بازم متشكرم از همه دوستان

خب پس فعلا باي

مجيد

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

آقا حركت خيلي جالبيه ... :lol: موفق باشيد... :wink:

راستش من هيچ كدوم از اين كارا كه آقا مجيد گفتو بلد نيستم .. :cry: :( :? ولي ميتونم اونجا چايي بريزم و طي بكشم و ..... :p :wink: :roll: :D :lol:

اگه خواستيد ميتونم مدير امور تداركات بشم ( همونايي كه بالا گفتم ... :wink: )

موفق باشيد ....

علي. 8)

mehrdad55

Member
با سلام به همگي
حركته جالب و بديعي هستش و موثر
اگر كاري هم از دست ما بر امد ما هم هستيم
زمان شروع كار هم خوبه.
با تشكر.

ACTIVE

Active Member
سلام به خدمت همه بر و بچ ايروني
بنده حقير عليل ذليل نمك پرورده شما ها هم ميخواهم تو اين كار به شما عزيزان يه كمكي كمك
كنم البته حاضرين باتوجه به اينكه بنده تك تك ارساليها رو خوندم حرفه اند ولي شكسته نفسي
دارن .
:cry: بنده ناچيز هم كمكي تو مايعات طراحي با كورل و فتو هستم البته تو حد ناچيزي هم توي
swish و front کار کردم حالا ببینین اگه میتونم کمکی بهتون بکنم بسم الله . . .
آخه بابا جون منم می خوام یه طراح عالی در حد آقا مجید و برو بچ باشم .پس یه خبری هم به ما بدین خب !! :roll:

----------------- امید وارم عمو جون ما هم جای آش خوری بره دانشگاه و شیرنی ما هم یادش
نره البته خدمت هم بد نیست ها آدم جونورهای زیادی رو میبینه ---------------
در ضمن آقا مجید گل مجید خودتو به اون راه نزن تو دیگه همه کاره ای
:wink:

ImanYari

Member
سلام
آقا به ما خبر ندادين!!
نگفتين اين ايمان بيچاره هم هست!!؟؟
اگه پر شده ديگه جا ندارين... ما دنبالتون ميدوييم!!! صندلي هم نميخوايم!!!
خلاصه من هيچي هيچي بلد نباشم ... رو كه دارم!!!!!

راستي عمو جون از طراحي persianwebmasters خيلي حال كردم
كار كيه؟

shahrokh_xp

Active Member
kami_mz گفت:
سلام. عمو جون :D
اگه عجله دارين و سرورتون asp رو ساپورت ميكنه از asp-rider استفاده كنين. كه كاملا فارسيه.
weblog.asp-rider.com
:wink:
آقا اين كار جالبي قبلا هم ديده بودم .فقط هنوز بتاست يعني پروژه تمومه وقت مونده كه اسمش رو عوض منن چون ASP يه نام ثبت شده از ماكروسافت است و اگه در آينده اين پروژه معروف بشه مايكروسافت ميتونه شكايت كنه. :idea:

xnux

Member
كار همونيه كه اسمش را زيرش نوشته

ImanYari گفت:
سلام
آقا به ما خبر ندادين!!
نگفتين اين ايمان بيچاره هم هست!!؟؟
اگه پر شده ديگه جا ندارين... ما دنبالتون ميدوييم!!! صندلي هم نميخوايم!!!
خلاصه من هيچي هيچي بلد نباشم ... رو كه دارم!!!!!

راستي عمو جون از طراحي persianwebmasters خيلي حال كردم
كار كيه؟

sambol

Active Member
سلام اقا
خوشحال مي شم اگه بتونم در ساخت اين سايت جديد كمكتون كنم :D
من در زمينه گرافيك و فلش كار كردم و با برنامه نويسي هاش تي مي ال هم يه مقداري اشنا هستم
قربون شما

king_radi

New Member
سلام ...

منم براي سورس هستم هم سورساي برنامه هاي خودم هم آرشيو كامل دارم ..براي هستم سرور سراغ دار م ...خيليم عاليه هاستاش ..اصلا به نظر من يه سايت warezراه بندازیم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

خيلي عالي شد .. حالا ميتونيم يك سايت اساسي راه بندازيم و يك اكيپ درست و حسابي دست و پا كنيم..

خب اگر اين اجازه رو ميدين كه من كار ها رو راست و ريست كنم بذاريد امتحاناتم كه تموم شد يكم هم كه به اين سايت رسيدم بعدش يك هاست مناسب واسه پروژه هاي فارسي دست و پا ميكنم كه شروع كنيم به كار..

راستي آقا هاستي كه گفتيد جريانش چيه؟!

راستي همينجا اعلام كنم دوستاني كه مايلند از حالا پشتيباني اين سايت رو بكنند حتما بصورت خصوصي به من اطلاع بدن

مجيد

Amin_vb

Member
من هم هستم

سلام
من هم يه آرشيو كامل از برنامه‌هام دارم و تخصصم توي ASP و Visual Basic هست و خيلي خوبه اگر يه سايت شبيه SourceForge راه بندازيم
من از همه نظر حاضرم كمك كنم
فلان بابي :lol:

kami_mz

Well-Known Member
سلام عمو جون.
آقا من اين pMachine رو تا يه حدي كه بشه توش فارسي نوشت و توي صفحه اصلي فارسي ديد درست كردم. براي فارسي كردن منوهاشم دارم كار مي كنم.فعلا اگه مي خواين بگين تا براتون بفرستم. :wink:

اولا سلام :)
دوما من براي سايت جديد آرزوي موفقعيت ميكنم .
سوما اگر مايليد من هم دوست دارم در سايت جديد فعاليت داشته باشم.

xnux

Member
سلام عمو جون
اگه بفرستي ممنونت ميشم .
آدرس ايميل من اينه :

[email protected]

kami_mz گفت:
سلام عمو جون.
آقا من اين pMachine رو تا يه حدي كه بشه توش فارسي نوشت و توي صفحه اصلي فارسي ديد درست كردم. براي فارسي كردن منوهاشم دارم كار مي كنم.فعلا اگه مي خواين بگين تا براتون بفرستم. :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا