فارسي در Anim-FX

platina

Member
مي شه بگين اين نرم افزار داونلوديه يا سي دي؟
آخه من يه بار داونلود كردم ولي چون سريال مي خواست نتونستم باهاش كاركنم اگه شما داريد بگين تا استفاده كنيم.

kami_mz

Well-Known Member
سلام. خير تا الان كه آخرين نسخه اش در اومده نميشه توش فارسي نوشت. به هيچ وجه حتي با برنامه هاي فارسي نويس!

platina

Member
هيشكي جواب منو نداد منم خودم كرك نرم افزار رو پيدا كردم.
و اما فارسي نوشتن:
بايد بگم چون انكودينگ اين نرم افزار unicode نيستش پس به هيچ وجه من الوجه نمي شه فارسي نوشت حتي با كمك نرم افزارهاي فارسي نويسي و ...
ولي اگه يكي بياد توي سورسش دست ببره و اين انكودينگ رو عوض كنه امكان فارسي نويسي هم مهيا مي شه.
در ضمن anim-fx زيادم نرم افزار جالبي نيست آ چون اولا حجم فايلها نسبت به ساير نرم افزارها خيلي بالاست و هم مجبوري يه فايل txt هم براش درست كني ولي افكت هاي جالبي داره كه بعضي هاشون منحصر به فرد اند.

Salar

Active Member
فكر كنم كسايي كه برنامه هايي مثل ياهو مسنجر و يا وين زيپ و غيره رو فارسي مي كنن بتونن اينم فارسي كنن :idea:

Saeid Taheri

Active Member
سلام دوستان شما ميتونيد اين نرم افزار نسخه فارسيشو از اينجا دانلود كنيد موفق باشيد .
http://tux.blogsky.com/?postid=50
راستي حميد جان در مورد ايميل در ام اس ان من رو هم يادت نره خيلي لازم دارم بازم ممنو ن
موفق باشيد

ar_radmand

Member
اين نرم افزار با اينكه فارسي شده ولي نميشه توش فارسي نوشت . فقط امكانات دسترسي فارسي شده . فكر نميكنم كسي هم بتونه كاري بكنه كه بشه تو anim فارسی نوشت . به همین راحتی ها هم نیست .

راستی یه چیز دیگه . فارسی کردن نرم افزارهایی مثل وین زیپ و ... کاملا با فارسی کردن anim فرق داره .... . چون که اگه یه خرده کنجکاو بازی در آورده باشین میفهمین که anim با فلش درست شده و به راحتی میشه با برنامه هایی مثل exe2swf به swf تبدیلش کرد و تو فلش import کردش .

پس روش فارسی کردن این برنامه به کلی با فارسی کردن برنامه های وین زیپ و غیره فرق داره .
امیدوارم ناراحن نشده باشین ! فقط خواستم یه توضیحی داده باشم ها ...
سوء تفاهم پیش نیاد . :arrow:

Saeid Taheri

Active Member
به هر حال من فقط لينك دانلودش ر گذاشتم تا دوستان استفاده كنند
با تشكر

جدیدترین ارسال ها

بالا