تغییرات فایل 1 غیر فعال بودن کپچر

alishadmani

Well-Known Member
با سلام
انقدر توی این انجمن سوال درباره کپچر شده ، اما هیچ کس جواب درستی نداده یا اصلا جواب نداده...
من چند وقت هست که می خوام با ادیوس کپچر کنم ولی اصلا فعال نمیشه...
دوربین با کابل 1394 وصل است ولی با نرم افزارهای الکی مجبورم کپچر کنم... لطفا اساتید راهنمایی کنن...:rose:

آخرین ویرایش:

alishadmani

Well-Known Member
یعنی خداوکیلی 38 نفر بازدید کننده داشته اما هیچ کس حتی یک جواب هم نداده...

studio max

Member
جوابت پیش منه ولی بگوکه با چه ورژنی سروکاری که این مشکل داری

vahid1352

Active Member
ما هم نتونستیم درست وحسابی کپچر کنیم
کسی هم که جواب نمیده
حالا باید چیکار کرد؟

studio max

Member
باسلام

ازمنويSystem Settings =Hardware=Device Preset
گزينه New وقتي كليك ميكني پنجره اي بنام Preset Wizard ظاهرميشه درقسمت Name اسم ايكن تبديل راوارد ميكني هراسمي دلخواه بعدي Next اينجابه عهده خودته دومي هم به خودت مربوطه درانتها Completed پنجره بسته ميشه به منوي اولي برميگردي OK كن

هالا دوباره System Settings=Application=Capther درقسمت كپچر چهار گزينه درقسمت Automatic Detection اين چهارگزينه به نام:

...At Timecode
...When Aspect
When Sampling
When the Recorded

اين سه تيك روغيرفعال كن و OK

حال F10 روبزن پنجره Batch Cather ظاهرميشه درقسمت پاين Input Settings يه كادر كشويي داره اگه باز كني نام اون كپچري كه وارد كردي ظاهر ميشه كليك كن وقتي كه كليك كردي تصوير كپچرمال همون دوربين درحال پخش است نشون ميده البته بايد كارت كپچرت بايد نصب باشه ودوربين به كارت وصل شده كليك كه كردي فيلمت ظاهر شد پايين نوشته Capther بايد فعال باشه كليك كن كپچرميكني

.::سوال ديگه اي هست من درخدمتم::.

راستي فرق اديوس 6.2 با 6.7 چيه؟

سوال دوم : چرا پروکودر به ادیوس 6.7 نصب نمیشه
پروکودر ProCoder 3.6.0.24320

بعضی میگن 6.7 پروکودر ساپورت نمیکنه اگه اینطور چرا من سی دی گرفتم
ادیوس 6.7 و پروکودر داره

آخرین ویرایش:

studio max

Member
قبلا ميگفتن اديوس 6 به بالا كپچرنميكنه اين مشكل رو پيداكردم
ولي الان ميگن كه 6.7 پروكودر ساپورت نميكنه
كسي ميتونه جوابم بده؟

hasan ghane

New Member
من دوربین سونی مدل dcr trv22e دارم وبرنامه EDIUS^ 6 و برنامه ULEAD دوربین را با کابل به لپ تاب وصل میکنم فوری برنامه ULEAD ظاهر وآماده کپچر شدن میشود اما با برنامه EDIUS علیرغم رعایت توصیهای آقا وحید کپچر فعال نمیشود

hasan ghane

New Member
کیفیت خروجی کپچر با نرم افزار ulead بیشتر است یا edius 6 لطفا کسی پاسخ دهد با تشکر

hasan ghane

New Member
لطفا در رابطه مشکل کپچر کردن با EDIUS6 i راهنما "ی کنید از دور بین sony dcrtrv22e با اتصال توسط کابل به لپ تاب

studio max

Member
من چندروز پیش به چند نفریاد دادم کارشون راه افتاد وهیچ مشکلی درکار نیست:cool:

hasan ghane

New Member
خودم با تلاش و سعی خطا سرانجام توانستم با هر دو برنامه EDIUS5,وEDIUS6 از دور بین مدل dcr trv22e capture بگیرم با تنظیم پنجره capture در برنامه EDIUS میتوان خروجی بصورت یک یا چند clip تهیه کرد

جدیدترین ارسال ها

بالا