عکس پشت سر هم!

سلام...

من یه انیمشسن دارم که بصورت 100 تا عکس پشت سر هم است...

وقتی این عکسارو پشت هم تو تایم لاین یه دفعه همرو با هم میزارم... خود پریمیر یه فاصله زمانی بین عکسا ایجاد میکنه
که باعث میشه هر 10 ثانیه مثلا از یه عکیس بره عکس بعد...که انیمشن کاملا کند میشه..حالا میخوام به دونم..چجوری میشه یه دفعه سرعت کلشو زیاد کرد...
؟؟؟
که مثل انیمشن خودم تند دیده شه

مرسیییییییییییییییی

omid sarmad

Active Member
لطفا یکی جواب بده:cry:

با سلام خدمت دوست عزیزم
برای وارد کردن تصاویر به Premiere و به صورت متوالی (هر تصویر در یک فریم) دو راه وجود دارد.
روش اول : از منوی Edit گزینه Preferences و سپس General And Still Image را انتخاب کن.
مقدار Default Duration را برابر 1 قرار بده و تصاویرت را Import کن.

روش دوم : اگر تصاویر موجود تسلسل است(با استاندارد فایلهای مسلسل نامگذاری شده) هنگام Import کردن تنها اولین فایل را انتخاب کن.اگر تصاویر موجود تسلسل باشند چک باکس Numbered Stills فعال می شود،آن را تیک بزن و بر روی دکمه Open کلیک کن.
تمام تصاویر در قالب یک فایل وارد Premiere می شوند،مثل فیلم.
قربانت

شما مشکل منو متوجه نشدید.. من میزنم..همش با هم ایمپرت میشه.. اما میخوام سرعت نمایش عکسارو پشت سرهم خودم تعیین کنم....همشو یکجااا

راستی من از Primier pro V 2 استفاده میکنم..که اون گزینه General And Still Image نداره..

آخرین ویرایش:

GH.R.M ...

New Member
شما مشکل منو متوجه نشدید.. من میزنم..همش با هم ایمپرت میشه.. اما میخوام سرعت نمایش عکسارو پشت سرهم خودم تعیین کنم....همشو یکجااا

دوست عزيز شما بايد اول همه اي عكس هاي كه تو تايم لاين هست را انتخاب كنيد براي انتخاب همه اي عكس هاي موجود در تايم لاين بايد اول با يكي از ابزار هاي انتخاب همه اي عكس هايتان را انتخاب كنيد سپس از منوي كليپ گزينه Duration را انتخاب كنيد و بعد مدت زماني را كه ميخواهيد وارد كنيد. با اين كار مدمت زمان همه اي عكس هاي موجود در تايم لاين تغيير مي كند. اگه مشكلي بود تو همين تايپيك بپرسيد. با آرزوي موفقيت براي شما (غربتي):wink:

مرسی از جواب /...اما هنوز مشکل دارم... چون من عکسارو تو تایم لاین میذارم...بعد هم CTRL+A (SELECT ALL) میزنم..ولی وقتی مریم تو منوی كليپ گزينه Duration غیر فعال ...و نمیشه انتخابش کرد:cry:

لطفا بگید چیکار کنم....

omid sarmad

Active Member
دوست عزیز سوال شما گنگ و پیچیده است،تصویر ثابت سرعت نداره بلکه زمان داره
حالا زمانی که می خواهید به عکسها نسبت دهید را می توانید به طریقی که گفتم تغییر دهید.
اگر از Premiere Pro 2 استفاده می کنی به جای General And Still Image گزینه General را انتخاب کن،به همین سادگی.
اگر در مورد کاری که می خواهی انجام دهی توضیح کاملتری ارائه دهی،بهتر است.
قربانت

آخرین ویرایش:
دیگه چجوری بگم آخه؟؟؟

من 100 تا عکس دارم... که بصورت 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ............100 هستش..که یک انیمیشن رو تشکیل میده

من وقتی اینارو Import میکنم...و همرو یکجا وارد تایم لاین میکنموو خودش یه سرعتی برای نمایش هر عکس به عکس دیگه تعیین میکنه.. که باعث کندی نمایش انیمشن من میشه
من میخوام یک دفعه سرعت همه کارو زیاد کنموو که عکسا سریعتر نشون داده شه
با Duration/SPEED میشه اینکارو کرد... ولی تک تک باید به عکسا سرعت بدم..اما من میخوام یکجا به همشون یک سرعت رو بدم
امیدوارم مفهوم رو رسونده باشم...

omid sarmad

Active Member
چرا ناراحت میشی برادر،منظورت رسید
جوابت هم در بالا داده ام،به صورت دقیق تر هم در پایین خواهی دید.

1) برنامه Premiere Pro 2 را باز کن.
2) از منوی Edit گزینه Preferences و سپس ...General را انتخاب کن.
3)مقدار Still Image Default Duration را برابر با مقدار زمان مورد نظر بر حسب فریم قرار بده.(مثلا 50 میشه 2 ثانیه-درحالت عادی
4)بر روی دکمه Ok کلیک کن.
5) از منوی File گزینه import را انتخاب کن.
6)تصاویر مورد نظر را وارد کن.
امیدوارد توضیحات کافی باشد.
:razz:
شوخی کردم
:oops:

مرسی اون مشکلم حل شد... حالا 2 تا سوال... اول اینکه وقتی اینکار عملیه که ما اول سرعتو تعیین کنیم بعد عکسارو ایمپرت کنیم... میشه بعد از ایمپرت کردن عکسا هم سرعت رو یکدفعه تند کرد؟؟

بعدشم در مورد این گزینه ها تو General هم میشه توضیح بدین که هر کدوم چه کاری میکنه ؟؟؟

omid sarmad

Active Member
از اینکه مشکلت حل شد،خوشحالم.در رابطه با تند کردن حرکت پس از وارد کردن تصاویر دو راه وجود داره.
1) وارد کردن تصاویر به صورت تسلسل : در این حالت عکسهای استفاده شده توسط شما می بایست از خواص تسلسلها برخوردار باشند.
2) تبدیل تصاویر به کلیپهای مجازی
هر دو مورد بالا را داخل یه فایل html توضیح می دم و ضمیمه می کنم.

سوال دومت :
Video Transition Default Duration : زمان ترانزیشن تصویری پیش فرض را تعیین می کند
Audio Transition Default Duration : زمان ترانزیشن صوتی پیش فرض را تعیین می کند
Timeline Playback Auto-Scrolling : نوع اسکرول شدن پنجره زمان بندی هنگام پخش را تعیین می کند
Play Work Area After Rendering Previews
on : قبل از پخش قسمتهای مورد نیاز ناحیه کاری را رندر می کند

Default Scale To Frame Size
on : تصاویر را با ابعاد جاری آن وارد می کند
off : ابعاد تصاویر را در صورت نیاز به ابعاد استاندارد پروژه تبدیل می کنه(یعنی اون می کشه)

دوست عزیز هزینه یادگیری حرفه ای اصلا بالا نیست اگه از راه درستش وارد بشی.
من به تو خرید این برنامه آموزشی رو پیشنهاد می کنم.
http://www.radsoftwareteam.com/t-edit.html
صفحه اصلی سایت : http://www.radsoftwareteam.com
:cool:

مرسی از توضیحاتت.... فقط کار این دو گزینه PostRoll PreRoll رو نگفتی...لطفا بگو

مرسی

omid sarmad

Active Member
فکر کردم ممکنه به کارت نیاد.مقادیر preroll و Postroll به ترتیب زمان خام ابتدا و انتهای نوار ویدیویی را بر حسب ثانیه معین می کنند.منظورم از زمان خام همان صفحه سیاه است.

omid sarmad

Active Member
مرسی اون مشکلم حل شد... حالا 2 تا سوال... اول اینکه وقتی اینکار عملیه که ما اول سرعتو تعیین کنیم بعد عکسارو ایمپرت کنیم... میشه بعد از ایمپرت کردن عکسا هم سرعت رو یکدفعه تند کرد؟؟

بعدشم در مورد این گزینه ها تو General هم میشه توضیح بدین که هر کدوم چه کاری میکنه ؟؟؟

تعییر سرعت پخش تصاویر با استفاده از تصاویر مسلسل:
1) ابتدا تصاویر مورد نظر را به ترتیب اولویت و با توجه به استانداردهای تصاویر مسلسل نامگذاری کنید.
نامگذاری تصاویر مسلسل می بایست به صورت زیر باشد.
Name1 , Name2 , Name3 , … , NameN
که N تعداد تصاویر مورد استفاده می باشد. بجای Name از هر کلمه دیگری می توانید استفاده کنید.همچنین می توان مقدار Name را حذف کرد.مثلا : 1,2,3,…,N
2) پس از نامگذاری تصاویر از منوی فایل گزینه Import را انتخاب کنید.
3)برروی تصویر شماره 1 کلیک کنید. با این عمل چک باکس Numbered Stills فعال می شود. آن را تیک زده و بر روی دکمه open کلیک کنید.
4) فایل وارد شده را که یک تسلسل است به پنجره زمان بندی بکشید.
5) بر روی تسلسل موجود در پنجره زمان بندی کلیک راست کرده و گزینه Speed/Duration… را انتخاب کنید.
مقدار Duration را بسته به مقدار مورد نظر تغییر دهید.توجه داشته باشید که شما می بایست مقدار Duration را افزایش دهید که با این کار مقدار Speed کاسته خواهد شد.

تغییر سرعت پخش تصاویر با استفاده از فایلهای مجازی:
دوست عزیز قابلیت استفاده از فایلهای مجازی تنها در نسخه 6 و 6.5 نرم افزار Premiere وجود دارد.این امکان از نسخه های pro حذف شده است.از آنجا که شما با Premiere Pro 2 کار می کنید می توانید از سکانس ها برای این منظور استفاده کنید.

تغییر سرعت پخش تصاویر با استفاده از سکانس ها:
1) فایلهای خود را به صورت معمول به Premiere وارد کنید.
2) با زدن کلیدهای CTRL+A تمام فایلها را انتخاب و آنها را به پنجره زمان بندی بکشید.(یا اینکه فایلهای مورد نظر را انتخاب کنید و آنها را به پنجره زمان بندی بکشید.)
3) بر روی پنجره منابع (جایی که فایلهای وارد شده در آن قرار می گیرند) کلیک راست کنید و گزینه New Item و سپس Sequence… را انتخاب کنید.پنجره New Sequence باز می شود.نام سکانس جدید،تعداد کانالهای ویدیویی و نوع و خواص کانالهای صوتی را تعریف و بر روی دکمه Ok کلیک کنید.
4) یک سکانس با نام انتخابی شما به پنجره منابع اضافه خواهد شد.این سکانس به صورت خودکار در پنجره زمان بندی انتخاب خواهد شد.اگر این طور نیست بر روی سکانس جدید دوبار کلیک کنید تا سکانس فعال پنجره زمان بندی شود.
4) علاوه بر سکانس جاری یک سکانس دیگر که معمولا به نام Sequence 01 است در پنجره منابع وجود دارد.این سکانس را که حاوی تصاویر وارد شده است به پنجره زمان بندی بکشید.
5) بر روی فایل موجود در پنجره زمان بندی کلیک راست کرده و گزینه Speed/Duration… را انتخاب کنید.
مقدار Duration را بسته به مقدار مورد نظر تغییر دهید.
:cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا