عکس انداختن از صفحه به صورت کامل

Roach

Well-Known Member
سلام دوستان.من میخوام از قالب و صفحه به صورت کامل عکس بندازم.چطوری؟
وقتی Print Screen SysRq رو میزنم فقط قسمتی از قالب و بالای قالب می افته من میخوام کامل از صفحه یک سایت عکس بندازم
چطوری؟
ممنون

the_king

مدیرکل انجمن
وقتی Print Screen SysRq رو میزنم فقط قسمتی از قالب و بالای قالب می افته من میخوام کامل از صفحه یک سایت عکس بندازم
چطوری؟
ممنون

ابزار DuckLink Screen Capture رو از سایت softpedia داونلود کنید :

DuckLink Screen Capture 2.7

ابزار رو اجرا کنید، سایت مورد نظر رو در Browser تون باز کنید. پیشنهاد می کنم که قبل از عکس گرفتن Browser تون
رو در حالت Fullscreen قرار دهید ( معمولا کلید F11) تا از صفحه نمایش در بزرگترین اندازه استفاده کنید.
در ابزار گزینه Scrolling رو انتخاب کنید. روی ناحیه صفحه وب در Browser کلیک کرده و دیگر هیچ کاری نکنید تا
صفحه را از بالا به پایین پیمایش کند.

@mir

New Member
من این کار رو انجام میدم ولی به وسط صفحه که میرسه کار رو متوقف میکنه. مشکل از چیه؟

the_king

مدیرکل انجمن
من این کار رو انجام میدم ولی به وسط صفحه که میرسه کار رو متوقف میکنه. مشکل از چیه؟

نمی دونم، شاید اون صفحه بیش از یک Scroll داره، یعنی داخلش کادر دیگری هست که Scroll میشه و کادر اصلی
برای چند لحظه ثابت می مونه. بهتره که یک مرورگر دیگه رو امتحان کنید، فرضا اگر از Internet Explorer استفاده کردید
Firefox یا Opera یا Chrome رو امتحان کنید.

@mir

New Member
نمی دونم، شاید اون صفحه بیش از یک Scroll داره، یعنی داخلش کادر دیگری هست که Scroll میشه و کادر اصلی
برای چند لحظه ثابت می مونه. بهتره که یک مرورگر دیگه رو امتحان کنید، فرضا اگر از Internet Explorer استفاده کردید
Firefox یا Opera یا Chrome رو امتحان کنید.

سلام از IE استفاده کردم درست شد. ممنون:rose:

kalahroodi

New Member
چطوری؟
ممنون
با سلام خدمت شما دوست عزیز
اگر می خواهی از صفحه یک سایت عکس بندازی از Firefox استفاده کن
داخل این برنامه یک Add ons به نام Fireshot را نصب کن. از طریق اون می تونی از صفحات وب به هر شکل و کیفیتی عکس بگیری

جدیدترین ارسال ها

بالا