علت عدم حمایت از مسابقات کوچک چیست ؟!

30min

Banned
سلام .
سیمین حافظی هستم دارنده مدرک دکترای 3d از دانشگاه تهران ! :wink: ( مدرک منحصر به فرد پس دنبالش نباشید )
برم سر اصل مطلب .
راستش قبل از اینکه برم سفر حدودا 2 ماهی رو بیکار بودم که یکی از کارهایی که تو این مدت کردم اداره مسابقه هفتگی مدلینگ بود که واقعا لذت میبردم از انجامش و دوست داشتم با انجام این مسابقه چیزهایی از قبالش یاد بگیرم .
اما متاسفانه اگه اشتباه نکنم در چندهفته ای که مسابقه برگزار شد تعداد شرکت کننده ها از 6-7 نفر بیشتر نشد .
راستش تصور من در ابتدا این بود که با اضافه شدن جایزه به مسابقه میشه شرکت کننده های بیشتری داشت اما با وجود اضافه شدن جایزه نقدی باز هم سعود عددی چشم گیری رو شاهد نبودم .
با توجه به اینکه وقتی دیدم مسابقه تعطیل شده خیلی حالم گرفته شد ! میخواستم از شما دوستانی که در زمینه سه بعدی فعالیت میکنید و به این رشته علاقه دارید بپرسم به نظر شما علت این حضور کمرنگ چیه ؟
چرا کاربرانی که یک سره به دنبال مسابقه هستن با وجود مسابقات هفتگی باز هم شرکت نمیکنن ؟!
اگه علل خودتون رو خلاصه یا تیتر وار بنویسید خیلی خیلی خیلی خوب میشه .
من کمتر از 10 روز رو هستم اینجا که فعالیت کنم اما دوست دارم استارت این مسابقه بخوره و حداقل یک هفته رو ببینم که بچه ها شرکت میکنن . :neutral: ( این یعنی دعا ! )
منتظرم ببینم حرف حسابتون چیه ؟! :wink:

*farshid*

کاربر VIP
وقتی شما خودتون شرکت نمیکنین
وقتی مدیر و مسسئولین مربوطه که حق شرکت کردن رو دارن و شرکت نمیکنن از بقیه چه انتظاری دارین؟

خیلی ها از ترس اول نشدن شرکت نمیکنن
خیلی ها وقتشو ندارن
خیلی ها بدون پول کاری نمیکنن
خیلی ها هم واقعا میترسن شرکت کنن ... چون آبروشون میره (مثلا خود من :green:)

Mandana

Active Member
خوب فرشاد هاین فکر نکنم حرفت درست باشه.مدیرها زمانی که بیکار باشن و انجمن خلوت تر باشه و تداخلی با زندگی غیر انترنتی شون ایجاد نکنه شرکت می کنن.ولی واقعن شرکت کردن مدیر ربطی داره به این جریان؟
همون مسابقه اسمایلی که خودم راه انداختم و شرکت کردم و کلی هم توش فعال بودم طی یک زمان محدود بسته شد.اون هم دلیلش عدم فعالیت مدیر بود؟:green:
نخیرم آقا پیشده بهانه نیار.تنبلی خوب:سوت

*farshid*

کاربر VIP
به قول هادی:
فرشید و فرشاد زیاد فرق ندارن ولی بیشتر منو فرشید صدا میکنن

باهات مخالفت مینمایم :cool:

میتونم مخالفت کنم ؟ میترسم فردا حذف فیزیکی شم :)

نه... من حرفم اینه که ... مثلا خود سیمین (ببخشیدا الیزابت کثبرت خانوم)
هدفش از برگذاری مسابقه چی بود؟
اگه علاقه مند بود چرا خودش یک بار هم شرکت نکرد

من احساس میکردم اگه شرکت کنم کرامت انسانیم زیر سوال میره
چون داوران(به جز فرخ) کسانی بودن که صلاحیتشون برای من اثبات نشده بود ( چون اصلا نمونه کاری ازشون ندیده بودم )
معمولا تو مسابقات داوران باید رزومشون مشخص باشه

مثلا میگن داور جشنواره ی فجر آقای فلانی اینم لیست فیلم هاش
اینجوری مسابقه رسمیت پیدا میکنه

من نظرم رو simon cowel هستش
باهاش صحبت میکنم میاد اینجا داور میشه :green:

حذف فیزیکی شم اینجارو آتیش میزنم ااااا

:)اینم دو دور با لبخند ملیح به افتخار دو تن از خانوم های فعال سایت :)(راستی چرا اینجا همه پسر میباشند؟ )

آخرین ویرایش:

M O R T E Z A

Son of South Darkness
من با حرف فرشید موافق هستم

خیلی ها می تونن شرکت کنن ولی شرکت نمی کنن (افعال گذشته : ))) )

بهتره اینطور بگم :)) خیلی ها می تونستن شرکت کنن ولی شرکت نمی کردن !

به نظر من شرکت کردن افرادی مثل : آقا فرخ و آقا سروش و خیلی افراد دیگه به کسانی که میترسن شرکت کنن روحیه میده که شرکت کنن مسابقات اینجا و هرجای دنیا به نظر من فقط حس رقابت و انگیزه برای پیروزی رو زیاد می کنه نه اینکه یکی موفق نشه احساس حقارت کنه و یا خودکشی کنه ( نظر من اینه حتی اگه تو 10 تا مسابقه آخر بشم هیچ مشکلی ندارم )

ولی خودم فقط تونستم 2 هفته شرکت کنم ، اونم به خاطر درس و مشق : ))

Mandana

Active Member
به قول هادی:
فرشید و فرشاد زیاد فرق ندارن ولی بیشتر منو فرشید صدا میکنن

باهات مخالفت مینمایم :cool:

میتونم مخالفت کنم ؟ میترسم فردا حذف فیزیکی شم :)

نه... من حرفم اینه که ... مثلا خود سیمین (ببخشیدا الیزابت کثبرت خانوم)
هدفش از برگذاری مسابقه چی بود؟
اگه علاقه مند بود چرا خودش یک بار هم شرکت نکرد

من احساس میکردم اگه شرکت کنم کرامت انسانیم زیر سوال میره
چون داوران(به جز فرخ) کسانی بودن که صلاحیتشون برای من اثبات نشده بود ( چون اصلا نمونه کاری ازشون ندیده بودم )
معمولا تو مسابقات داوران باید رزومشون مشخص باشه

مثلا میگن داور جشنواره ی فجر آقای فلانی اینم لیست فیلم هاش
اینجوری مسابقه رسمیت پیدا میکنه

من نظرم رو simon cowel هستش
باهاش صحبت میکنم میاد اینجا داور میشه :green:

حذف فیزیکی شم اینجارو آتیش میزنم ااااا

:)اینم دو دور با لبخند ملیح به افتخار دو تن از خانوم های فعال سایت :)(راستی چرا اینجا همه پسر میباشند؟ )

خوب فداهه کلیه کرامات انسانیتون...اونهمه تاپک نظرخواهی زدن.شما گفتی؟:سوت
درست مطمئن نیستم ولی یکی از داور ها هم "فکر کنم" سروش بود.می به شخصه شدیدن پروش رو در زمینه رندرینگ و کلن سه بعدی قبول دارم ..ولی خوب درسته شاید گفتن رزومه داورها می تونست کمکی باشه.ولی بازم به نظرم باید می گفتی:mad:
میگم شاید سیمون جون سختش باشه:دی شما فعلن به بچه های سایت نمیشه قانع باشی؟
نه بلادل حذف و اضافه چرا؟مگه انتخاب واحدئه؟:rose:

خوب فرشید راست میگه مثلا اگه مدیرها هم شرکت کنند اینطوری شرکت کننده ها بیشتر می شد !

ماندانا خانوم شما با مثال زدن چرا این مورد رو رد می کنی یه حقیقته توی سایت ها بزرگ مدیرها هم شرکت می کنند خودتون هم می تونستین شرکت کنید ولی نکردین چرا (من فکر می کنم)چون بیشتر مدیرها می ترسند که غرور و قدرتشون زیر سوال بره من از ایمان مدیر سه بعدی اصلا تا حالا یه کار هم ندیدم ولی ایشون رو قبول دارم ولی اگه ایشون شرکت کنه (که محاله) صد درصد 20 نفر به بالا شرکت می کنند

Mandana

Active Member
میگید با مثال زدن نباید قضیه رو رد کنم.اگر با مثال زدن نشه مسئله ای رو رد کرد پس چجوری باید رد کرد؟:green:
شما که میگین توی سایتهای بزرگ مدیرها هم شرکت می کنند ممنون میشم مثال هم بزنید چون می زیاد در سایتهای دیگه رفت و آمد ندارم.

ولی سایتهایی مثل سی جی سوسایتی یا زی براش سنترال یا سی جی آرنا که مسابقات کوچکشون مثل اسپید پینتینگ داشتن هیچ وقت ندیدم مدیرها شرکت کنند.
سی جی سوسایتی که اصلن! مدیر فقط آخر هفته میاد برنده ها رو اعلام می کنه و میره:-?

ایمان که کلن درگیر کار هست.ماهایی که دائمن کار می ذاریم چون حیطه فعالیت شغلی مون هم همین هست!
ولی یکی مثل ایمان که حیطه ی فعالیت شغلی اش بنکلن فرق می کنه و شب ساعت 11 تازه می رسه خونه به نظرم بی انصافی ست بگیم می ترسند غرور و قدرتشون زیر سوال بره!:)
فکر م کنم اینکه می شرکت کنم یا شرکت نکنم یه مسئله کاملن شخصی باشه
وقتی بیکار باشم توی مسابقاتی مثل مسابقه سه بعدی کاراکتر با موضوع مجید آنلاین یا امثالهم شرکت کردم ولی وقتی فرصت ندارم و فقط فرصت می کنم پیغام خصوصی ها و ایمیل های مربوط به سایت رو جواب بدم و برم، فکر کنم کمی بی انصافی هست که بگین بخاطر غرورم شرکت نمی کنم محمد جان:shock:
بعلاوه پیشنهاد این مسابقه رو خود کاربران دادن! باسه کاربران زده شد و نه مدیران.حالا اگر گله می کردین چرا افرادی که انقدر اصرار کردن همچین مسابقه ای داشته باشیم خودشون شرکت نکردند باز یک مقدار منطقی بود ولی اینکه بگیم "چون" مدیرها شرکت نکردند بقیه هم شرکت نکردند به نظرم چندان درست نیست:rose:

موفق بباشی

30min

Banned
به به عجب بحث داغیه :wink:
راستش در مورد شرکت نکردن خودم باید بگم که من مسئول بودم و تمامی طرح ها و نمرات دست من بود و من در امتیازات تاثیر داشتم و حضورم در مسابقه خیلی خیلی غیر حرفه ای و عجیب بود ! ( تازه اگه من میومدم که هر 5 هفته جایزه ویژه میپرید :cool: )
در مورد حضور مدیران هم با مانی موافقم ( جا داره سلامی هم به دوست قدیمی و شکاک :wink: خودم داشته باشم ) و به نظرم حضور مدیر شک و شبهه ایجاد میکنه .
اما فرشاد خان شما دلایل زیادی رو گفتی اما دلیل خودت رو هم بگو که ببینیم جدا موضوع چیه .

*farshid*

کاربر VIP
ولی سایتهایی مثل سی جی سوسایتی یا زی براش سنترال یا سی جی آرنا که مسابقات کوچکشون مثل اسپید پینتینگ داشتن هیچ وقت ندیدم مدیرها شرکت کنند.
سی جی سوسایتی که اصلن! مدیر فقط آخر هفته میاد برنده ها رو اعلام می کنه و میره:-?

مشکل اینجاست که اینجا مدیرا و کاربرای ویژه و کاربرای فعال اصلا شرکت نمیکنن :lol: یعنی نصف سایت عملا نمیتونن شرکت کنن چون یا مدیرن و در سانشون نیست یا داور هستن

و در واقع نصف کسایی بالقوه میتونن شرکت کنن رو از دست میدیم

بهتره مدیرا هم شرکت کنن
آخرش برنده رو با نظرسنجی تعیین کنیم
اینجوری کاربر فرندلی تر میشه مسابقه
داورا هم میان شرکت میکنن و مشکلی از این بایت هم نخواهیم داشت
اینحوری 30min هم میتونه شرکت کنه :green: :rose:

.:. soroosh .:.

Active Member
خب مجبور شدم بیام وسط :دی
اول راجع به ایمان عزیز که فرشید جان اینقدر اصرار دارن بر دیدن آثار ایشون!!! خب ماندانا که توضیح دادن ایشون به دلیل اینکه در حال حاضر زمینه کاریشون فرق میکنه دیگه شاید تو این زمینه گرافیک سه بعدی فعالیت نمیکنن و به قول ماندانا ساعت ۱۱ شب میان خونه و به نظرتون کار سه بعدی را میشه به ۱۰ دقیقه انجام داد و گذاشت تو گالری؟!!! و ضمنا شما اگه به این مورد حساس هستین میتونستین خیلی راحت با خود ایمان صحبت کنین و بهشون بگین تا نمونه کارهاشون را ببینین! اما از تمام این حرف ها که بگذریم من به عنوان یه کاربر عادی دلیلی نمیبنم که حتما هر کی مدیر میشه آگهی بزنه و نمونه کار بفرسته برای تمام اعضای سایت و بیاد خود نمایی کنه یا به قول دوستان خودش را اثبات کنه و ... شما اگه جایی دیدی که ایمان میاد و حرف غیر مربوط راجع به گرافیک سه بعدی میزنه و هیچی از این قضیه نمیدونه و خلاف حرفه ای بودن ایشون یا ... ثابت بشه اون موقع میتونی بیای بگی چرا فلانی! تازه اونجا هم فقط مربوط میشه به خود ایشون و مدیران اصلی انجمن نه کاربران ( با تمام این تفاصیر که تو این انجمن همیشه کاربران و مدیران و ... یکسان بودن)
ضمنا همیشه ماندانا اشاره کرده و همه جا تو مباحث مختلف گفته و همه هم میدونن که مدیران تو انجمن ها فقط مسئول رسیدگی به بخش هستن و مرتبط کردن و نظم بخشیدن به انجمن و ...
هیچ وظیفه ای ندارن که نمونه کار بزارن یا حتی رو آثار دوستان نظر بدن یا ...، شما کجای سایت سی جی سوسایتی دیدی که یک مدیر بیاد کار بزاره یا رو تمام آثار نظر بده یا ...
در صورتی که تو این انجمن ایمان جان همیشه روی کارها تا حد امکان و تا اونجایی که وقتشون بهشون اجازه داده نظر دادن و همیشه هم نظراتشون سازنده بوده.
حالا از ایمان جان بگذریم که خب ربطی این قضیه به این مبحث اصلی تاپیک نداره.
بعدش میرسیم به مسابقه و ...
خب همونطور که سیمین عزیز هم گفتن به نظر شما من که دارم به بچه ها نمره میدم درسته که به خودم هم نمره بدم؟!!! و کجا شما دیدی که داور مسابقه بیاد و تو خود مسابقه شرکت کنه؟!!!
این که دوستان نمیان تو مسابقه شرکت کنن اصلا قبول ندارم که به خاطر حضور نداشتن مدیران در بین شرکت کننده هاست!!!
ببخشید این حرف را میزنم اما واقعا اگه دلیل دوستان این باشه به نظرم خیلی خننده داره چون مسابقات همیشه برگزار میشه فقط به خاطر اینکه شرکت کننده ها بیشتر فعالیت کنن و چیزای جدید یاد بگیرن و ...
شما کجا دیدی مسابقه برگزار کنن و شرکت کننده هاش بیان اینطوری برخورد کنن که : ااااااااااا اگه فلانی شرکت نکنه منم شرکت نمیکنم!!!!
بیاین یه کمی منطقی در به قضیه نگاه کنیم و الکی دنبال بهانه تراشی و محکوم کردن دیگران نباشیم.

ضمنا فرشید جان توقع داشتن از مدیران اصلی انجمن مثل ماندانا یا ... برای شرکت در مسابقه اصلا خوب نیست و من خودم گاهی تعجب میکنم فعالیت زیاد ماندانا را تو انجمن میبینم! بدون تعارف!
نگهداری یک انجمن به خودی خود به قدری دردسر داره و وقت گیر هست که واقعا گاهی وقت برای کارهای روزانه مدیرای اصلی نمیزاره! چه برسه پاسخ دادن به پیغام های خصوصی و ایمیل های سایت و ... که فکر میکنم ماندانا حداقل در روز باید بالای ۴۰ تا ایمیل و پیغام و ... را پاسخ بده! ( مطمئن نیستم اما طبق تجربه ای که در انجمن داری و ... دارم این عدد را گفتم ) من خودم در روز بیشتر از ۲۰۰ تا ایمیل میاد برام که باید بخونم و بین اینا حداقل باید به ۱۰ تاشون جواب بدم، حالا ماندانا که دیگه جای خودش را داره با این ارتباط گسترده و مسئولیتی که به خاطر بچه های سایت رو دوشش هست و قبول کرده.
بیاین به جای اینکه رو این مسائل وقت بزاریم دوستانمون را ترقیب کنیم به یادگیری بیشتر به دنبال اطلاعات جدید بودن به فعال بودن و ...
والا تو این تاپیک اینقدر صحبت های عجیب و غریب دیدم که الان نمیدونم دقیقا دیگه چیا مونده که باید بنویسم یا راجع بهشون صحبت کنم.
اما فکر میکنم صحبت هام را خیلی ها تائید میکنن و با این مواردی که گفتم باهام موافقن.
اگه موردی بود که راجع بهش صحبت نکردم و لازم هست بگین، به عنوان یه عضو شاید قدیمی انجمن سعی میکنم بدون دلیل یا همینطوری حرف نزنم :rose:

Mandana

Active Member
فرشاد!:سوت :دی :اسمایل خنده شیطانی: هاین
به نظرم کلن! بحث تاپیک راجع به یک چیزه دیگه بودا:دی
صد البته بحث تا زمانی که موجب شیل*تر شدن یا توهین نشه مشکلی نداره.ولی خوب جای خودش:دی
العان بحث بیشتر سر مسابقات کوچک هست.
در مورد ایمان اگر کار اشتباهی موقع مدیریت سر زده ازش، اگه توهینی به کسی کرده یا اگر وظایف اش رو به نحو احسن انجام نداده می مطمئنن پیگیری می کنم.ولی تابحال رفتار اشتباهی بعنوان یک مدیر ازش ندیدم.نمونه کار یک مدیر هم دلالت بر خوب یا بد بودن مدیر نداره مهربون
مدیرها بر اساس سطح فعالیت ، طرز رفتار با سایر کاربران و موارد دیگه انتخاب میشن.ایمان شاید نمونه کار نگذاشته باشه اما بیشتر از 30 تا از تاپیکهایی که ایجاد کرده توی انجمن مدیران و برای بهبود وضعیت بخش سه بعدی هست.همه هم درخواست هایی برای پیشرفت این انجمن بوده.البته به شخصه معتقدم بخش به این بزرگی بیشتر از سه مدیر نیاز داره ( جز ایمان و فرخ و امین)
ولی بهر حال همیشه گفتم بازم میگم لزومی نداره مدیر یک انجمن، لزومن پر اطلاعات ترین یوزر اون بخش باشه.اطلاعاتش در حد کفایت باشه ولی سایر معیار های یک مدیر رو داشته باشه به نظرم می تونه یک مدیر نمونه باشه.
بازم میگم اگر راجع به مدیری اعتراضی دارید سراپا گوشم هر چند این تاپیک بنکلن باسه یک منظور دیگه ایجاد شده
با سپاس از کلیه حاج آقایون:rose:

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
خواستیم یه حرکت انقلابی بکنیم در نطفه خفه شدیم

ما که زورمون به شما نمیرسه :)

عدم حمایت از مسابقات کوچک به چه دلیلی اسب؟!

مانی خانوم شما بگبد ما تکبیر میگیم متعاقبا

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همگی

آقا به خدا منم مدیرم ،منم جز مدیرا حساب کنید
:sad:

بیبینید منم علامتم سبز شده ، حالا یکم کمرنگتر
:cry:

من شرکت کردم تا به خودم اثابت کنم میتونم که انصافاً اولش فهمیدم نمیتونم !
:-?
همینکه فهمیدم نمیتونم رفتم دنبال راه حلش . میگن کسی که فکر میکنه می دونه هیج وقت به جایی نمیرسه ولی کسی که میدونه که نمی دونه یه روزی موفق میشه ! (ضرب المثل آلمانی)

من
، مجید ، رضا و مرتضی پرورش یافته همین مسابقات بودیم ، نیازی به بیان نداره فقط کافیه سطح کار ماهارو قبل و بعد از مسابقات ببینید .

از
سیمین جان و علیرضا که مسابقات رو مدیریت کردند و داورها که کمک کردن واقعا ممنونم چون باعث پیشرفت شد .

با مسابقاتی که هر ساله به عنوان مسابقات بزرگ برگذار میشه موافقم ولی این مسابقات کوچیک و مستمر هست که باعث این تاثیر میشه .
به نظر من اجراء مسابقات کوچک ولی مستمر میتونه تاثیر واقعاً عمیقی روی کار بچه داشته باشه

فکر میکنم بیان این حرف که "من وقت ندارم" فقط بهانست ، من در حین سربازی شرکت میکردم در کنارش پروژه معماری هم قبول میکردم و درگیر ساخت یک پروژه انیمیشن هم بودم و لی روزی 2 ساعت وقت میذاشتم . اسکتچ کارهام رو توو مترو یا حین نگهبانی میکشیدم . اگر بخوایم میشه زمان رو مدیریت کرد . به قول فخر ایران
دکتر حسابی " تفاوت انسانهای بزرگ با معمولی در مدیریت زمانشون هست ."

من خودم اول می ترسیدم تا با دادن یک کار ضعیف آبروم بره ولی بعدش دلمو زدم به دریا ، فکر میکردم وقتم نمیرسه برای این مسابقات ، برای مسابقه اول که سوژه هدست بود به دلیل مدیریت ضعیف زمان نتونستم کارم رو تموم کنم ولی از دور بعد تونستم و شرکت کردم...

موفق باشید
:rose:

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من که خوابم میاد حالا اخرش چی شد :green:( پیام بازرگانی )

ادم که سنش میره بالا کلی مشکلاتش بیشتر میشه فقط که انجمن نیست و یا نمونه کار بالاخره چیزهای دیگه ای هم تو اولویت افراد هست :rose: ( من هم یک چیز گفته باشم حمایت از همشری و هم اسمی:green: )
همش تقصیر ماندانا که مدیر شده بیچاره را چیکارش دارید اخه ( شمار حساب بدن میدم )

در مورد مسابقه همه خوب خود بچه ها ولش کردند مگه الان مسابقه امضا نیست مرتب داره برگذار میشه چون خودشون خواستند ادامه داشته باشه

30min

Banned
از دوستانی که نظر دادن ممنونم گرچه به قول دوستان این تاپیک برای مورد دیگه ای ایجاد شد و به سمت دیگه ای رفت .
اگر بچه های دلایلی رو هم ارائه بدن خیلی خوب میشه .
بلوت من اگه بودم سبزت رو اینقدر پررنگ میکردم که بشه مشکی ! رنگ مهم نیست مهم .... ! :wink:
در اینکه این مسابقات باعث پیشرفت میشه شکی درش نیست و خوبی های زیادی داره اما الان من میخوام بدونم مشکل حضور کم کاربران چیه ...
کلا مشکلات چند دسته است :
1 - مشغول بودن کاربران به کار خاص
راه حل : پرکار ترین انسانها هم به خدا در هفته وقت خالی زیاد دارن .
2 - جایزه
راه حل : در نظر گرفتن جایزه برای مسابقه
3 - ترس از اول نشدن ! :
راه حل : والا راه حلش نمیدونم چیه !
4 - کلاس گذاشتن با حضور کم یا عدم حضور ! :
راه حل : بابا بیخیال :wink:

باور کنید این دو مورد آخر اصلی ترین مورد ها هستن شک نکنید .
کاربرانی که مدت زیادی کنار هم بودن و کار ارائه دادن و نظر دادن و غیره و حالا برای خودشون کسی هستن حالا نمیخوان خودشون رو در رقابت قرار بدن و به تعبیر خودشون با اول نشدن شخصیتشون رو خراب کنن .
مورد کلاس گذاشتن که روشن و نیاز به توضیح نداره .
در مورد جایزه هم به نظر من تاثیر بسیار زیادی داره و میتونه عده ای رو ترغیب کنه به شرکت در مسابقه .
گرچه زیادن کسانی که برای رضای خدا شرکت میکنن :wink:
من خودم چند تا دلیل رو گفتم حالا شما بگین ..... زود .... تند ..... سریع !

hasan_m

Member
سلام عزیزان
خلاصه ما منتظریم تا این مسابقات شروع بشه خسته شدیم
تو هر تاپیکی می ریم همه دارن نظر میدن. میبینی 20 صفحه تاپیکه آخرش 5 نفر تو مسابقات شرکت میکنن آخه تو کلاس کار اونها نیست
سیمین جان خودت بیا این مسابقات رو کنتراتی بردار من قول میدم شرکت کنم. آخه تو سری قبلی مسابقات من شرکت کننده پر و پا قرصش بودم حالا درسته همش آخر میشدم چی دو نفر شرکت می کردن چی 7 نفر در هر صورت آخر بودم ولی نا امید نشدم
اونهاییم که کارشون خیلی درسته بیان شاید ما چیزی ازشون یاد گرفتیم خسیس بازی در نیارین

hasan_m

Member
راستی یادم رفت بگم اگه مسابقات شروع شد اول از همه عنصر زمان رو ازش حذف کنید ( یعنی هر کی زودتر بفرسته)
دوم اینکه تایم مسابقات از شنبه تا چهارشنبه باشه و روز پنجشنبه برای داورها، تا وقت بیشتری برای بررسی آثار داشته باشن و حق کس ضایع نشه که همش آخر بشه :lol: و روز جمعه برای تعیین موضوع جدید

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
من فکر میکنم یکی از دلایل خیلی بزرگش این باشه که اطلاع رسانیه درستی نمیشه

چون من تا چند وقت پیش اصلا نمیدونستم یه همچین مسابقاتی هست چجوری بیام شرکت کتم؟

حالا عیب نداره خودم استینامو زدم بالا بینم چی میشه میتونیم یه مسابقه درست درمون راه بندازیم یا نه

اینجا ادرسشه که البته قراره منتقل بشه به همین بخش

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=165353&page=4

مثلا نظر من اینه که اگه از طریق پیغام خصوصی به کاربرای فعال سه بعدی

پیغام بدیم اینجوری اون فرد متوجه میشه که یکی براش ارزش قائله و میاد تو مسابقه شرکت میکنه ( البته بگذریم که بعضی ها اصلا محلمونم

نزاشتن)

خلاصه من فکر میکنم که یه ذره از غرورتون کم کنید بیاین شرکت کنین تو مسابقه

البته اگه یه نیمچه جایزه ای هم داشته باشه خیلی تاثیر داره

بموفقید

من خودم یکی از هموناییم که فقط کار ها رو نیگاه میکردم و شرکت نمیکردم .
دلیلشم این بود که خیلی محیط رو شلوغ و شیر تو شیر احساس کردم (نه از لحاظ داوری بلکه از لحاظ اطلاع رسانی)
اصلاً هیچ تایپیکی رو نتونستم پیدا کنم که برنده ها رو به ترتیب نوشته باشه توش و یا بتونم موضوع هفته بعد رو همیشه توش ببینم (شاید من زیادی هواس پرتم) ولی خب هر دفعه که به سرم زد برم یه سرمو به اسپید مدلینگ بزنم انقد سرم درد گرفت از این محیط شلوغ پلوغ که بی خیالش شدم
.
ادیت :
نظر نفر قبلیم رو هم خوندم و خب خیلی با قسمت پیام خصوصیش موافقم . فکر نکنم فرستادن 200 - 300 تا پیام خصوصی برای مدیران مسابقه وقتی بیشتر از 1-2 ساعت بگیره ولی اگه برای اطلاع رسانی برای هر نفر 10 دقیقه در وقت صرفه جویی کنه مسلماً خیلی تاثیر داره

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا