عكس تري دي

Babak Sateli

Active Member
Saeid_Taheri گفت:
kami_mz گفت:
ببين از نظر راحتي كار بخواي خوب تقريبا 3DS راحت تره. ولي از نظر امكانات تا حدي ( نه خيلي زياد) Maya قويتره. از نظر پركاربرد بودن هم Maya پركابردتره. هم توي انيميشن هم توي special effect .
من با نظر شما كاملا مخا لفم ببخشيد ها نظرم رو گفتم

دوست عزيز جناب طاهري

من حق را به شما مي دهم كه اين مطبل را قبول نكنيد. اما حرف kami_mz كاملاْ درست است.
در صنعت طراحي انميميشن و دنياي 3 بعدي نرم افزار Maya كارايي بيشتري نسبت به نرم افزار
3DStudioMAX دارد. حال آنكه در آموزش و موارد طراحي شخصي 3DStudioMAX بيشتر كارايي
دارد. جالب است بدانيد يكي از نرم افزارهايي اصلي در فيلمهاي Hollywood براي ساختن
جلوه هاي ويژه تصويري 3 بعدي به كار مي رود همين نرم افزار Maya است !
به هر حال به دليل آنكه در ايران نرم افزار 3DStudioMAX طرفداران بيشتري دارد و آن بيشتر از
نرم افزار Maya جا افتاده است شما و دوستان ديگر تصور مي كنيد اين نرم افزار كارايي بهتري
نسبت به Maya دارد كه البته در برخي موارد هم بسيار صحيح است. شايد اگر اين 2 نرم افزار
را با هم مقايسه كنيم ، برنامه 3DStudioMAX نمره قبولي را بگيرد. اما چيزي الان گرافيستهاي
3 بعدي ساز بزرگ جهان از آنها براي فيلمها و انيميشن هاي 3 بعدي استفاده مي كنند ،
نرم افزار Maya است.

با تشكر

Saeid Taheri

Active Member
تشكر از راهنمايي شما آقاي ساطلي
ولي اين رو هم من همينجا به كلمات شما اضافه كنم كه نرم افزار مكس كه به تازگي نسخه شش آن به بازار
ةمده قابليتهاي منحصر به فردي پيدا كرده و از اين نظر
بي رغيب شده و البته مكس از لحاظ ظاهر نرمافزاري و
راحتي كاربر خيلي بهتر از ماياست نرمافزار مايا بيشتر ابزار خود رو درست در صفحه نرمافزار نچينده(اميدوارم منظور من رو فهميده باشيد)
ولي مكس اين چنين نيست و كاربر ميتونه راحتي كار با اون رپ احساس كنه.
به هر حال تشكر از محبت شما دوست عزيز
در آخر هم اين رو بگم كه هر كسي مي خواد كار با نرمافزارهاي تري دي رو شروع كنه من بهش پيشنهاد ميكنم كه يك نرم افزار رو انتخاب كنه و با همون تا آخرش پيش بره اين جوري موفق تر خواهد بود.
چون خودتون ميدونيد ديگه كه هر نرم افزار تري دي دنياي خودش رو داره و مسلط شدن به هر كدوم از اونه سالها وقت ميبره
با تشكر

MrMohi

Active Member
در تایید گفته های دوستان باید بگم که مایا در عمل از تری دی مکس در خلق افکت های دیجیتالی و به اصطلاح جلوه های ویژه قدرتمندتر میباشد.جلوه های ویژه تولید شده در فیلمهای مشهوری مثل ماتریکس/ارباب حلقه ها/مرد عنکبوتی/فاینال فانتازی ا/ترمیناتور همگی توسط نرم افزار مایا تولید شده است.اما قابلیت بسزایی که تری دی مکس نسبت به مایا دارد آپدیت سالانه نرم افزار تری دی مکس هست که نسبت به آپدیت کند مایا نوعی مزیت محسوب میشود و با جریانات فعلی میشود انتظار داشت که در سالهای آینده مکس جای مایا را بگیرد

roozbeh007

Member
اینم Audi TT که یک نمونه پرطرفدار و عالی برای تیری دی آرتیستها

291-124-large-Yellow%20TT_01.jpg

Audi :oops:

Saeid Taheri

Active Member
دمت گرم آقا روزبه خيلي باحاله ميشه بگيد از چه سايتي گرفتيد
با تشكر

roozbeh007

Member
من عکس رو از اینجا گرفتم.
تمام این عکسها توسط لایت ویو(LightWave 3D) ساخته شدن که برنامه‌هی هستش مثل مایا و تیری دی مکس. ولی بنظر من کار با این برنامه خیلی راحت تره

http://simplylightwave.com

Saeid Taheri

Active Member
تشكر روزبه جان اسم اين نرم افزار رو شنيدم خيلي هم از تعريف كردن
موفق باشيد

Saeid Taheri

Active Member
تشكر روزبه جان اسم اين نرم افزار رو شنيدم خيلي هم از تعريف كردن
موفق باشيد

Saeid Taheri

Active Member
ميشه آدرس سايتي كه اين عكس رو پيدا كرديد بديد
با تشكر موفق و سر بلند باشيد
لطفا بتز هم عكس بزاريد من هين كار رو انجام ميدم.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا اين يكي كه گلادياتور گذاشت آخرش بود هم پر معني هم زيبا..

مرسي

مجيد

Saeid Taheri

Active Member
Majid گفت:
آقا اين يكي كه گلادياتور گذاشت آخرش بود هم پر معني هم زيبا..

مرسي

مجيد
درسته خيلي زيبا بود انشا ا... تا چند روز آينده چند عكس توپ اينجا ميزارم راستي آقا مجيد اين وبلاگ ما رو ديديد

Gladiator

Member
با سلام خدمت آقا مجيد و آقا سعيد عزيز

سعيد جان من اين عكس رو از همون سايتي كه خودتون معرفي كرديد گرفتم يك پروپرتي از عكس بگيري URL رو ميتوني ببيني .

راستي سعيد جان من وبلاگت رو ديدم اميدوارم هميشه موفق و سر بلند باشي .

Saeid Taheri

Active Member
تشكر آقاي گلادياتور من هم براي شما آرزوي موفقيت وسلامتي ميكنم تشكر براي بازدبد وبلاگ ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا