عضوگیری برای شرکت گروهی در مسابقه جهانی

naseri6310

Member
سلام دوستان.لطفا هر کس مایل هست در گروه ما برای شرکت در مسابقه سی جی چلنج شرکت کنه در این قسمت
با گذاشتن اطلاعاتی که بشه باهاش تماس گرفت آمادگی خودش را اعلام بکنه(حداقل یک ایمیل).در ضمن لطفا بنوسید با چه برنامه گرافیکی کار می کنید ودر چه قسمتی از آن برنامه تخصص دارید.(برای مثال برنامه تری دی مکس قسمت متریال.)
پیشاپیش از همکاری همه شما متشکرم.

mehralex

Member
سلام . من قبلا آمادگی خودم رو اعلام کرده بودم . با نرم افزار 3Ds max کار میکنم . و بیشتر کارم هم modeling هست . آدرس mail من
[email protected]

با تشکر

zanyar

Member
سلام من با فوتوشاپ مي تونم كمكتون كنم . ولي نه خيلي حرفه اي. ولي ميشه گفت تا نزديك هاي حرفه اي هستم .
اينم ايميل من
[email protected]
آيدي ياهو : zanyarsoft

naseri6310

Member
بچه ها مگه خوابتنون برده. خیلی بیش تر از این ها انتظار از شما داشتم.وقت زیادی تا شروع مسابقه نمونده به خدا.

mehrdadsml

Member
سلام من با فتوشاپ کار میکنم و با 3Ds max هم یک چند تا مدل ساختم که می تونید اونارو تو سایت من ببینید و سطح کارمو محک بزنید http://www.msco.8m.net در ضمن من تو مسابقه طراحی خودرو پژو رتبه ی 38 رو کسب کردم. اینم ایمیلمه: [email protected]

gon4431

Member
من هم در زمینه مچ کردن متریال ها و طراحی صحنه

خوب همونطور که گفتم یه مقدار در باره کارگردانی اصولی انیمیشن سر رشته دارم
مثلا ً نحوه جاگیری دوربین ها .و از چه نور هایی در صحنه استفاده شود
یه مقدار reactor و طراحی ماده , و انفجارات . طراحی محیط های برفی . صحرا . و از این قبیل چیز ها
با آتش و دود هم یه مقدار کار کردم
با پوزر و رابطه آن در مکس و طراحی شخصیت با پوزر و ادغام آن در مکس یه مقدار بلدم
در باره محیط های شلوغ و استفاده از یه سری برنامه که بشه اون رو به واقعیت تبدیل کرد
و هم تبدیل انیمشن 3 بعدی به دو بعدی و همینا دیگه
در ضمن کار با فتوشاب هم از دست چپم بر میاد
email : [email protected]
site :www.gonbadforum.byethost32.com
:wink:

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
آقای ناصری اگر بیشتر در مورد مسابقه توضیح بدید(مربوط به کدوم سایت هست ؟) و لینک مسابقه رو لطف کنید بزارید ممنون میشم.

uona_casper

New Member
سلام من یونس هستم و کلی برای این چیزی که میگی هر چند نمی دونم چیه ولی پایه ام
گرافیست هستم نرم افزارهای Photoshop & Illustrator & Corel & Painter
چند تا سایت توپ طراحی کردم مثل www.danceage.com & www.trailerbase.com
نمایشگاه اینترنتی هم از کارهای هنری من هست به این آدرس http://persian.kargah.com/archives/007272.php
این ایمیل من : [email protected]
این تلفن همراه من : 09329384244
من همه جوره هستم
منتظر تماست هستم

zanyar

Member
عالی . تقریبا کاملیم .
حالا فقط 1 -2 نفر دیگه می خواهیم . باید کارو شروع کنیم وقت زیادی نمونده باید مشغول شیم زودباشید زود .

زود باشید باید در مورد طرحمون حرف بزنیم که چی درست کنیم واقعا دیره زود باشید .

zanyar

Member
اي بابا زود باشيد ديگه بايد طرحمونو انتخاب كنيم و كارارو هم تقسيم كنيم .

digital art

New Member
سلام خسته نباشید
من خودم میخواستم تو این دوره مسابقه شرکت کنم. وقتی این تاپیک رو دیدم خوشم امد .
هرکمکی از دست من بر بیاد در خدمتون هستم .
من کارم ساخت background و متریال دهی هست و با C4D کار میکنم.
در نور پردازی رئال هم کار کردم . امیدوارم که بتونم کمکی به این گروه بکنم.
[email protected]

naseri6310

Member
خیلی خوبه.بسیار ممنون از تمامی دوستان که محبت کردند و اعلام آمادگی کردند.بچه ها هنوز مسابقه شروع نشده و فرصت برای عضوگیری هست.ممکنه کسانی دیگه هم باشند که دوست داشته باشند شرکت کنند.به محض شروع شدن مسابقه و اعلام موضوع مسابقه جدید کارمون را شروع می کنیم.
اگر دوست دارید یه مسابقات قبلی این سایت سری بزنید و کارهای نفرات برتر ببنید اینم لینکش:(آقای living for cg رو کمک شما هم خیلی حساب می کنیم عزیز.)

http://features.cgsociety.org/challenge/

naseri6310

Member
برای کسانی که توضیحات بیشتری در مورد مسابقه لازم دارند.
این مسابقات از سری مسابقات جهانی cgsociety هستش که هر ساله برگزار میشه و بهترین گرافیست های جهان از تمام نقاط جهان جمع میشند و با هم مسابقه میدند.این مسابقه در دو قسمت 2d , 3d برگزار می شه که در هر قسمت به نفرات اول تا سوم جوایزی میدند.برای شروع توی این مسابقه ابتدا بعد از ثبت نام تاپیکی در اختیار هر شرکت کننده قرار می گیره که شرکت کننده باید به ترتیب که کار خودشه انجام می ده عکسی از پیشرفت کارهاش توی اون تاپیک بزاره
و بقیه هم می تونند روی کار اون نظر بدند.به هر حال هر شرکت کننده می تونه در مدت سه ماه کارشو کامل کنه و کار کامل شده را که شامل یک تصویر و چند خط توضیح هستش پست کنه.
البته شما هم می تونید هر موقع که خواستید نمونه کار خودتونه توی سایت Www.cgtalk.com که زیر شاخه ای از این سایت هستش بزنید و از نظرات بقیه استفاده کنید و از بقیه نمره بگیرید.البته به شرط این که توی این سایت ثبت نام کرده باشید.

naseri6310

Member
خوب بچه ها.یه چیز دیگه که ما داریم نیاز به یک آپلود سنتر قوی و بدون محدودیت هستش.کسی هست که بدونه چه سرویس توی اینترنت از همه بهتره و free هم هست؟

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
آقای ناصری ... فکر میکنم یک اشتباهی پیش اومده.شاید هم من اشتباه میکنم. :neutral:
لینکی که شما دادید رو دیدم ... تا اون جایی که من خبر دارم آخرین مسابقه ای که توسط این سایت برگزار شده
the journey begins بوده که چند ماه پیش تموم شد و نتایجش هم اعلام شده. اما اگر مسابقه جدیدی برگزار شده لطفا بیشتر راهنمایی کنید.چون من هر چی گشتم چیزی در مورد مسابقه جدید این سایت ندیدم.
:)

jabbarpour

New Member
naseri6310 گفت:
سلام دوستان.لطفا هر کس مایل هست در گروه ما برای شرکت در مسابقه سی جی چلنج شرکت کنه در این قسمت
با گذاشتن اطلاعاتی که بشه باهاش تماس گرفت آمادگی خودش را اعلام بکنه(حداقل یک ایمیل).در ضمن لطفا بنوسید با چه برنامه گرافیکی کار می کنید ودر چه قسمتی از آن برنامه تخصص دارید.(برای مثال برنامه تری دی مکس قسمت متریال.)
پیشاپیش از همکاری همه شما متشکرم.
من در زمينه 3ds maxو photoshop (مدلسازي پيشرفته كاراكتر و ساختماني ، متريال سازي ، انيميشن و ...) آماده همكاري هستم البته ابتدا شرايط را بايد با هم چك كنيم ....

my Email: [email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا