غیره عشق چاشنی زندگی است

سلام آرتیست فدات بشم که انقدر کارای خوشگل می زنی
محمد خیلی خوشگل شده
مرسی رندرت خیلی خوبه مثل رندر انیمیشن خارجی شده
love خیلی مهمه خیلی خوب تونستی به تصویر بکشی
پیشنهادم واسه تاپ گالری
:rose:

max vray

کاربر VIP
سلام آرتیست فدات بشم که انقدر کارای خوشگل می زنی
محمد خیلی خوشگل شده
مرسی رندرت خیلی خوبه مثل رندر انیمیشن خارجی شده
love خیلی مهمه خیلی خوب تونستی به تصویر بکشی
پیشنهادم واسه تاپ گالری
:rose:
سلام سعید جان
مرسی داداش لطف داری
خوشحالم که کار پسندیدی
وقت کردی دوتااز اون کارای خوبت بزار ببینیم
بازم ممنون بخاطر لطفت
:rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
بخدا شرط میبندم نصیحت های بنده به دوستان مبنی بر زن گرفتن اثر کرده!! محمد عاشق شده!! اون از پیانو با آلبالو! اااوووووو.... حالا هم عشق و گل!! به جمع متاهل ها خوش اومدی
کار خیلی خلاقانه ای هست.رندرش عالی شده.اما رنگ بندی رو دوست ندارم.زیادی فرمز توشه.ببین سمت کارهات توی پست رو ببر سمت بنفش و نارنجی.2 رنگ متضاد که واقعا توی پست غوغا میکنن.
به نظرم از بهترین سایت cg دنیا یعنی Ronenberkman غافل نشو.سعی کن سایتش رو مثل من لیس بکشی:lol:

max vray

کاربر VIP
بخدا شرط میبندم نصیحت های بنده به دوستان مبنی بر زن گرفتن اثر کرده!! محمد عاشق شده!! اون از پیانو با آلبالو! اااوووووو.... حالا هم عشق و گل!! به جمع متاهل ها خوش اومدی
کار خیلی خلاقانه ای هست.رندرش عالی شده.اما رنگ بندی رو دوست ندارم.زیادی فرمز توشه.ببین سمت کارهات توی پست رو ببر سمت بنفش و نارنجی.2 رنگ متضاد که واقعا توی پست غوغا میکنن.
به نظرم از بهترین سایت cg دنیا یعنی Ronenberkman غافل نشو.سعی کن سایتش رو مثل من لیس بکشی:lol:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
این کار مال چندماه پیشه:lol:اقا در حجری کشیدم که نپرس:sad::there:
اون سایت واقعا عالیه ولی مدل متریال سازیشون خیلی با ما فرق داره همش کابل کشیه:lol:
مرسی تازه دوماد:rose:شاباش شاباش خسیس نباش:lol:دست دست حالا قر ریز مجلسی...ااااهان اشتباه شد:green:

madmaster_3d

Well-Known Member
مکس جون نسبت به کار های دیگت یکم ضعیفه. ولی ایده جدیدی هستش که من همیه از ایده های جدید مخصوصا تو این سایت خوشم میاد. راستی میشه یکم توضیح بدی که این مکس 2012 چه مزایا یا بدی هایی داره. من یک بار نصب کردم سنگین بود تو محیط مکس هم سایه داشت که سنگین می کرد کارو. فکر کنم تو تنظیمات گرافیکش ور بریم درست بشه نه؟! چون انگار حالت دیفلاتش به قولی یک نفری روی گرافیک های quadro هستش. باید روی direcx گزاشت. نه؟! یکم توضیح بده ببینیم ما هم بیایم روی 2012 یا نه؟! توضیح قشنگ و طولانی :)) . این برنامه هه چیه؟! colorfex چی بوده که با فتوشاپ نشده با اون شده؟!

max vray

کاربر VIP
مکس جون نسبت به کار های دیگت یکم ضعیفه. ولی ایده جدیدی هستش که من همیه از ایده های جدید مخصوصا تو این سایت خوشم میاد. راستی میشه یکم توضیح بدی که این مکس 2012 چه مزایا یا بدی هایی داره. من یک بار نصب کردم سنگین بود تو محیط مکس هم سایه داشت که سنگین می کرد کارو. فکر کنم تو تنظیمات گرافیکش ور بریم درست بشه نه؟! چون انگار حالت دیفلاتش به قولی یک نفری روی گرافیک های quadro هستش. باید روی direcx گزاشت. نه؟! یکم توضیح بده ببینیم ما هم بیایم روی 2012 یا نه؟! توضیح قشنگ و طولانی :)) . این برنامه هه چیه؟! colorfex چی بوده که با فتوشاپ نشده با اون شده؟!
سلام مرسی علی جان
اون سنگینیش بخاطر این هستش که ویو پرتت رو حالت realastic هست احتمالا.اون بالای دید پرسپکتیوت نوشته realastice بزاریش رو shaded دوباره عادی میشه.یک جور رندر ریل تایم هستش خوب اگه سیستم قوی باشه.
مدیریت رم تو max 2012 خیلی خوب و کمتر هنگ میکن نسبت به بقیه ورژن هاش به خاطر همین مدل سازیم تو مکس 2009 میکنم و رندرام تو مکس 2012 میگیرم البته اگه بخوام فرای کار کنم مجبورم همون 2009 کار کنم اما maxwell و vray و arion و رو تو همون 2012 کار میکنم
color efex یک پلاگین خوب برای فتوشاپ که توسط اون میشه خیلی خوب رنگ و لعاب کار عوض کرد مثل magic builed که اینم یک پلاگین خوب برای فتوشاپ و افتر افکت هستش.جدیدا دیدم بعضی از کاراو تو افتر جمع میکنند بجای فتوشاپ.یکجور انگار افکتای پخته تری داره.
موفق باشی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا