عرضه iPad اينترنت را به هم ريخت

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6


همزمان با آغاز معرفي رايانه لوحي يا تبلت جديد اپل موسوم به اي پد توسط استيوجابز رييس اين شركت دنياي اينترنت هم به شدت تحت تاثير قرار گرفت و حتي عملكرد بسياري از سايت ها مختل شد.


به گزارش فارس به نقل از پي سي ورلد با توجه به اينكه بسياري از كاربران علاقه داشتند اين رويداد را به طور مستقيم گزارش كنند، بسياري از سايت هاي سرويس دهنده وبلاگ و ميكروبلاگينگ به علت ازدحام يا كند شده يا دقايقي از كار افتادند.
يكي از سايت هايي كه براي پوشش زنده رويدادهاي خبري ايجاد شده، coveritlive.com است كه اين سايت هم در زمان معرفي آي پد توسط استيو جابز به مدت 20 دقيقه از دسترس خارج شد. با توجه به اينكه بسياري از سايت هاي مشهور اينترنتي از پلاتفورم اين شركت براي پوشش دادن رويدادهاي مهم استفاده مي كنند آنها نيز دچار مشكل شدند.
جالب انكه برخي از سايت هاي مشهور خبر در حوزه فناوري نيز در زمان معرفي آي پد از دستس خارج شدند كه از جمله آنها مي توان به Engadget و Gizmodo اشاره كرد. در مجموع به نظر مي رسد اينترنت هنوز از زيرساخت هاي فني مستحكم و كاملا قابل اتكا برخوردار نيست و زماني كه در عرصه فناوري حادثه مهمي اتفاق مي افتد هجوم كاربران اين شبكه جهاني را مختل مي كند

منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا