عدم اتصال به شبکه وایرلس

masoud_cpu

New Member
سلام دوستان

اقا این وایرلس دیگه خستم کرده . اصلا به هیچ شبکه ای وصل نمیشه در صورتی که در دانشگاه همه میتونن با لپ تاپشون به شبکه وصل هستند سیستم من وصل نمیشه واقعا خسته شدم .

شبکه وایرلس دانشگاه نه یوزر میخواد نه پسورد همه هم براحتی وصل میشن اما سیستم من وصل نمیشه

از ویندوز 7 استفاده میکنم نسخه ultimate

ویندوز سخت افزار رو شناخته تو قمست شبکه های جستجو شده شبکه های دانشگاه رو هم پیدا میکنه اما وقتی کانکت رو میزنم کانکت نمیشه و پیغام زیر نشون داده میشه

شبکه های پیدا شده هم در تصویر زیر مشخص هستند :

این تصاویر هم مربوط به تمامی تنظیمات دستگاه من هست :

..

..

..

..

..

..

..

دیگه واقعا نمیدونم باید چه کار کنم . همه تنظیمات رو عوض کردم اما تغییری نکرد

mpeg4ali

New Member
سلام دوستان من لبپتپم acer 5742g هست و داخل خونه هم یک اشتراک وایرلس دارم که انتنش اسمش هست nano station m5 سیستم عاملم هم سون هست
حالا دوستان ایا امکان داره من بتونم از طریق لپ تاپ بدون نیاز به کابل وفقط از طریق وایرلس به اینترنت وصل بشم من تازه لپ تاپ خریدم اصلانم نمیدونم چکار کنم راهنمایی کنید ممنون میشم

esenosen

Member
وایرلس لپ تاپ رو روشن می کنی. دکمش دورو بر لپ تاپته.
خودش شبکه های موجود رو پیدا می کنه.
رو گزینه کانکت (در ناحیه notification area=گوشه سمت راست پایین صفحه تصویر ) به شبکه مورد نظر رو کلیک کن.
البته اگر برا شبکه وایرلست پسورد گذاشتی ازت پسورد می خواد .
پسورد رو وارد کردی ok می کنی و تمام.
اگه پسوردت رو نمی دونی باید از کسی که وایرلسو برات راه انداخته بپرسی (بهترین راه)

mbaghy

New Member
سلام
من هم دقیقا مشکل همین رفیقمون رو دارم وایرل مودمم فعاله یه گوشی که وایرلس لن داره به اینترنت و مودم من وصل می شه اما لپ تاپی که ویندوز 7 داره به اینترنت وصل نمی شه ولی Ip مودم رو ping می کنه.

دقیقا هم تمام مراحل رو هم درست می رم اما وصل نمی شه :sad:من احتمال می دم که ویندوز 7 یه مشکلی با شبکه کردن اینطوری داشته باشه

راستی IP وایرلس لن لپ تاپ رو هم هم رنج IP مودم می کنم

راهنمایی می خوام خفن
دست هرکی جواب بده رو ماچ خواهم کرد.:green:

mbaghy

New Member
شبکه اي دارم با 2 تا کلاينت و يک سرور و مودم روتر ديلينک که 4 پورت lan داره و وايرلس هم هست
از طريق lan مودم وصل مي شم به اينترنت و فايل ها رو هم بين کامپيوتر هام شير دارم ولي از طريق وايرلس گوشي هاي موبايل وصل مي شن و اينترنت دارن اما لپ تاپي دارم که ويندوز 7 روش نصبه و با اون وصل نمي شم به اينترنت البته آي پي مودم رو ping مي کنه و کنترل پنل مودم رو روي لپ تاپ مي بينم اما اينترنت ندارم در ضمن رنج IP لن وايرلس لپ تاپ رو هم رنج IP مودم و سرور مي کنم و هم رنج مي شن اما web ندارم. Ping 4.2.2.4 رو هم ندارم.

arminsong

Member
ویندوز اول شبکه وایرلس رو شناسایی می کنه بعد ازت پسوورد (network key) می خواد اگه درست وارد کنی باید کانکت شه

ممکنه بخاطر فایروال یا آنتی ویروست هم باشه که عمل نمی کنه

motahhari

New Member
من هم دقیقا این مشکل رو با سون دارم. میخوای وصل شی رمز رو میزنی ارور میده که connection unsuccessful !

mpeg4ali

New Member
دوستان برای منم پیدا میکنه ئلی وقتی کانکت را میزنم عکس دوم را نشون میده و خطا میده دلیل چیه ؟ اصلا کسی بلده یا نه؟

پیوست ها

• 1-1.png
    1-1.png
    53.6 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • 1-2.png
    1-2.png
    52.9 کیلوبایت · بازدیدها: 8

جدیدترین ارسال ها

بالا