ظاهرا مولتی مدیا بیلدر یه مشکل اساسی داره؟

behmat

Member
با سلام خدمت بچه های فورام
من یه پروژه سگین رو با مولتی مدیا بستم و متوجه یه مشکل اساسی شدم و اون اینکه اگه ما یه فیلم یا آبجکتی رو روی یه آبجکت دیگه لود یا show کنیم و بعد آبجکت زیری رو تغییر بدیم آبجکت زیر از نظر نرم افزاری تغییر پیدا میکنه ولی وقتی آبجکت بالایی رو hide یا unload میکینم برای چند صد میلی ثانیه مولتی مدیا بیلدر نمیتونه که محتویات قسمتی از آبجکت زیری رو که آبجکت بالایی روش قرار گرفته و تغییر کرده رو تشخیص بده و لود کنه به صورتی که این اتفاق فقط برای بخشی از آبجکت زیری اتفاق میافته که زیر آبجکت رویی قرار داره و هرچه قدر حجم عکس یا swf زیری بیشتر باشه وضعیت بدتر میشه و به این ترتیب پروژه ی نسبتا بزرگی که 1 سال براش زحمت کشیدی تیک میخوره و یه مقداری آبرو ریزی میشه :cry:
حالا شما بگین :
1- عیب از سواد منه
2-از بیلدره
3-از انتخاب بیلدر برای این پروژه است
که البته گزینه های 2 و 3 یه جورایی دوباره به 1 برمیگرده:sad:
در ضمن آیا کسی میتونه به من کمک کنه؟

ghooly1

Member
خوب شما میتونید پروژه هاتون رو قسمت قسمت کنید وبعد با فرمان
runmbd('')
لود کنید
که این عیب هم از بیلدره که روی بهترین کامپیوتر ها کنده پروژه هاش

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
سلام ،
مشکل از انتخاب شماست ، نباید این چنین پروژه هایی رو با بیلدر نوشت ، این اشکال به این خاطر هست که وقتی بیلدر داره شئ زیری رو بارگزاری میکنه نخ برنامه تو حالت فریز میره ( چون بیلدر از چند نخی ( MultiThread ) پشتیبانی نمیکنه ) و تا پایان این عملیات ( بارگزاری شئ ) نمیزاره فرم برنامه دوباره رسم بشه ( Repaint ) که در آخر این مشکل رو به وجود میاره .

موفق باشید .

behmat

Member
آیا جایگزینی هم برای بیلدر وجود داره که این مشکل رو نداشته باشه و از محاسن بیلدر هم برخوردار باشه؟

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
فعلاً که نه
ولی میتونید امیدوار باشید که برنامه ی آریا نگار که جناب Javid-MMB در حال تهیه ش هستند بتونه این مشکلات رو حل کنه.

BEHESHT

Well-Known Member
به نظر من Auto play media studio تو خیلی موارد میشه گفت شبیه MMB < تو خیلی موارد قوی تر از MMB هستش تو خیلی موارد ضعیف تر و بدی دیگه که داره آموزش واسش کمه و حسن دیگه ای که داره عین MMB توسعه اش متوقف نشده

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا