طریقه دریافت vbulletin

Aftabgardan-cc

Active Member
منم مي خوام بدونم، تا حالا پنجاه تا تاپيك زده شده، اما لينك دقيقي تا حالا ارائه نكردن.
بعضيشون رو وقتي دانلود مي‌كني، هيچ چي توشون نيست و ...

يه لينك جالب بديد خواهشا

Parham

Well-Known Member
همین هفته پیش تاپیکش با هزار مکافات بسته شد ! لطفا دیگه این موضوع را برای بار چندم شروع نکنید !

YTERROR

Active Member
بابا بی خیال وب بی بشید اگه هم خواستید دانلود کنید یک سرچ تویی گوگل هزار تا لینک میاد

mehdi_php

Member
اشتب

کسی لینک برای دانلود نخاست خودم میدونم غیر قانونیه من فقط میخاستم بدونم پولی یا نه

Aftabgardan-cc

Active Member
اِااااااااااااا باريكلا!
چه جالب، حالا چند هست قيمتش؟
از كجا بايد خريد؟ (فارسيش رو مي‌گم)
ليسانس يعني چي؟ (هر نوع ليسانسي يا ليسانس كامپيوتر؟)
يعني همه اينايي كه دارن، خريدن؟؟؟؟؟؟؟
يه نفر لطف كنه اين ابهامات رو بر طرف كنه! :)

Parham

Well-Known Member
چه جالب، حالا چند هست قيمتش؟
سالیانه 85 $ ، به طور کامل 160 $
از كجا بايد خريد؟ (فارسيش رو مي‌گم)
فارسی‌ ساز نسخه قدیمی‌ داخل همین سایت هستش که میتونی‌ بگردی چندین بار معرفی‌ شده ، برای نسخه جدید هم میتونی‌ از همون استفاده کنی‌ و بخش های مورد نیاز را تغییر بدی ...
يعني همه اينايي كه دارن، خريدن؟
ببین دوست عزیز من نگم که شما باید بخری چون این به میل خودت هستش اما این برنامه ها به صورتی‌ هستش که اگر سازنده آن بفهمد که شما بر روی سایت و هاست خودت بدون خریدن نصب کردید ، خیلی‌ راحت در بار اول برای شما ایمیل ارسال می‌کند . و در صورتی‌ که پاک نشد هم برای هاست شما مشکل ایجاد میشود هم برای دامین شما ...

sayeh2222

Member
اقا بهتر نیست دیگه در این باره صحبت نشه بابا وی بی پولی کسانی هم که میگن بدون پول هم میشه استفاده کرد من بهشون پیشنهاد دارم استفاده نکنن اگر خیلی فکر میکنن که ما دروغ میگیم می تونن یک بار بریزن ببین چی میشه همین

Aftabgardan-cc

Active Member
خدا پدر مادر نيوك ساز رو بيامرزه، من پيشنهاد مي‌كنم شادي روح امواتش يه صلوات بفرستيد...
smile(32).gif
smile(19).gif

شوخي كردم، ديگه فهميدم قضيه چيه...
متشكر
smile(21).gif

جدیدترین ارسال ها

بالا