طریقه دانلو آموزشها و فایلهای من که روی رپیدباز گذاشتم

amirsss

Member
سلام

جدیدا سایت رپیدباز هر چند روز آدرس فایلهای دانلودی که روی سرورش قرار دارند عوض میکنه و فایلهای رپیدباز بیشتر از چند روز با یه آدرس ثابت تو دسترس نیست و آدرس مدام عوض میشه البته فایل پاک نمیشه و فقط آدرس عوض میشه.

چنانچه با دانود آموزشهای من مشکل داشتید
برای دانلود این لینکهای من و کلا لینکهای رپیدباز باید از flashget استفاده کنید و ابتدا باید با فلشگت یه اکانت برای لوگین کردن به سایت بسازید (تو قسمت آپشن) و یوزر وپسورد رپیدبازتون رو بزارید برای کسانی هم که اکانت رپید باز ندارند از این دو یوزر که مال منه استفاده کنند فقط لطفا یوزر و پسورد را عوض نکنید تا همه استفاده کنیم..آموزش کار با فلشگت هم میتونید پیدا کنید( تو اینترنتو وبلاگ سایت رپیدباز)

یوزر : rahmansss
پسورد : resident

یوزر : amirsss
پسورد : mamadi

Sherlock_Holmes

Active Member
منظورت کدوم آموزشهات؟!
اینجا که آموزشی نیست...! :wink:
اگر منظورت تاپیکهای آموزشی قبلی هست فکر میکنم بهتر بود توی تاپیک همونها اینو میگفتی......
لینک اون تاپیک رو بذار تا این پستت رو ادغام کنم با اون...

amirsss

Member
من خودم یکی از این تاپیکها رو پیدا کردم و ویرایشش کردم اما هنوز چند تا لینک دیگه از سایت رپیدباز هست که تاپیکهای مختلفی از خودم گذاشتم که نمیتونستم پیداشون کنم من فقط یکی از این تاپیکها رو پیدا کردم و ویرایشش کردم این لینک http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=106195

برای اینکه نمیتونستم همشو ویرایش کنم این تاپیکو زدم حالا اگر شما صلاح میدونید و میتونید اونا رو (بقیه تاپیکها) رو پیدا و ویرایش کنید چه بهتر ولی من بهر حال گفتم این تاپیک رو بزنم

حالا اصلاح با شما باشد متشکر میشم

Sherlock_Holmes

Active Member
اگر پیداشون کردم درستشون میکنم...
اینا رو واسه این گفتم که این تاپیکت چند وقت دیگه میره پایین و باز بچه ها بی اطلاع میمونن...

.
راستی چرا دیر به دیر آموزشی میذاری؟

amirsss

Member
سرم شلوغه

هم دارم 3d-fluff که آموزش سینما 4 دی هست نگاه میکنم.
هم درگیر دانلودآفلاینم (dvb) و وو.......

جدیدترین ارسال ها

بالا