طریقه اجرای یک برنامه بدون نیاز به Log in در XP

aurachakra

New Member
سلام
دوستان کسی میدونه چطور میتونم به سرویسهای موجود در ویندوز یک برنامه اضافه کنم.
اینجا منظورم هست My Computer>Control Panel>Administrative Tools>Services
من برنامه رو الان در Start Up ویندوز گذاشتم ولی اشکالش اینه که باید ویندوز Log in بشه تا برنامه اجرا بشه
ولی گویا سرویسها با بالا آمدن ویندوز بدون نیاز به log in و وارد کردن یوزر نیم و پسوورد اجرا میشن .
اسم برنامه من Server.exe مربوط به Beckburner هست.
متشکرم.

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
دوستان کسی میدونه چطور میتونم به سرویسهای موجود در ویندوز یک برنامه اضافه کنم.
اینجا منظورم هست My Computer>Control Panel>Administrative Tools>Services
من برنامه رو الان در Start Up ویندوز گذاشتم ولی اشکالش اینه که باید ویندوز Log in بشه تا برنامه اجرا بشه
ولی گویا سرویسها با بالا آمدن ویندوز بدون نیاز به log in و وارد کردن یوزر نیم و پسوورد اجرا میشن .
اسم برنامه من Server.exe مربوط به Beckburner هست.
متشکرم.

ابزار sc برای ارتباط برقرار کردن با Service Control Manager بکار میره.
ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R رو فشار دهید تا پنجره Run باز بشه. عبارت cmd رو داخل پنجره Run
بنویسید و OK کنید تا پنجره Command Prompt نمایش داده بشه.
در پنجره Command Prompt برای ایجاد کردن سرویس مورد نظر فرمان زیر را تاپیک کرده و کلید Enter را فشار دهید.
بجای C:\MyFolder\Service.exe مسیر کامل آن فایل Service.exe روی سیستم تان را بنویسید :
کد:
SC create Beckburner binPath= "C:\MyFolder\Service.exe"

اکنون سرویس Beckburner ایجاد شده اما بصورت پیشفرض در حالت Manual اجرا می گردد.
ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R رو فشار دهید تا پنجره Run باز بشه. عبارت services.msc رو
داخل پنجره Run بنویسید و OK کنید تا پنجره Services نمایش داده بشه. سرویس Beckburner را در بین
سرویس ها پیدا کرده و رویش دوبار کلیک (Double Click) کنید و وضعیت تنظیم Startup Type اش را به Automatic
تغییر دهید و نهایتا با دکمه OK تایید کنید.

هر زمانی که خواستید سرویس مورد نظر را حذف نمایید ابتدا سرویس را در لیست سرویس ها با دکمه Stop
متوقف نموده و سپس در یک پنجره Command Prompt با فرمان زیر به دیار باقی رهسپار کنید :
کد:
SC delete Beckburner

aurachakra

New Member
خیلی متشکرم از راهنمایی بسیار جالبتون
من کلی سرویس به درد نخور داشتم که حذفشون کردم
فقط گویا یه اشکالی در کار من هست که وقتی سرویس رو Start میکنم این پیغام خطا ظاهر میشه:
Error 1053: The service could not respond to the start or control request in a timely fashion.
من حتی یه برنامه exe با مدیا بیلدر ساختم و Server.exe رو تو اون اسکریپت کردم ولی باز پیغام مشابه اومد
میدونید اشکال کار کجاست؟

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    71 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

the_king

مدیرکل انجمن
خیلی متشکرم از راهنمایی بسیار جالبتون
من کلی سرویس به درد نخور داشتم که حذفشون کردم
فقط گویا یه اشکالی در کار من هست که وقتی سرویس رو Start میکنم این پیغام خطا ظاهر میشه:
Error 1053: The service could not respond to the start or control request in a timely fashion.
من حتی یه برنامه exe با مدیا بیلدر ساختم و Server.exe رو تو اون اسکریپت کردم ولی باز پیغام مشابه اومد
میدونید اشکال کار کجاست؟

سرویس ها برنامه های معمولی نیستند، مطمئن نیستم که بشه هر برنامه ای رو به عنوان یک سرویس اجرا کرد.
شاید دلیلش همین باشه که فایلی رو به عنوان سرویس Start می کنید که یک برنامه عادی است.

جدیدترین ارسال ها

بالا